Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(D.JURGITA @ 2009 09 15, 10:04)
panele Monika,buna visko..... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Na aš pastebėjau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
mano vyrui prie skelis metus padovanojo kaliosus...tipo 'juokinga' dovana... lotuliukas.gif ,bet man kazkodel pasirode 'nevykusi... blink.gif arba nesupratau bajerio... lotuliukas.gif
Atsakyti
Paskaičiau temukę, prisijuokiau biggrin.gif

Pamąsčiau tuo tarpu ką esu gavus kvailo g.gif Mokykloj, kai keisdavomės dovanom per Kalėdas, esu gavus tris rankšluosčius, man vaikui buvo nesuprantama, kam man jie biggrin.gif Per 18m. gimtadienį gavau iš krikšto mamos kilimą blink.gif doh.gif kai gavau labai nepatiko tokia dovana, bet... kai įsigijom savo būstą, pravertė biggrin.gif Iš MB kai dar draugavom gimtadienio dovanos visos netikusios buvo - pliuškiai, smirdantys pigūs kvepalai, aukso imitacijos grandinėlė su kryželiu doh.gif O nuo anytos, tai visada gaunu rankšluosčių, pigios sintetinės patalynės, kurios nenaudoju, nes pati perku tik medvilninę, pledų, vienu žodžiu, ko turi prisikaupus spintoj nuo anų laikų lotuliukas.gif O vyrui 30-mečio proga, anyta padovanojo, ąsotį su 6 stiklinėm, paskui netyčia pamačiau PC tokias, tai 16 Lt. kainavo lotuliukas.gif

Pačiai labai sunku sugalvot ką dovanot, todėl dažniausiai dovanoju pinigais, manau geriau, nei padovanot kokią nesąmonę biggrin.gif
Atsakyti
Atleiskit bet gyvenime yra tokia patarle: "Dovanotam arkliui i dantis neziurima". taigi daugumai pasisakiusiuju reiketu ja visada tureti galvoje.
Bet kokia dovana - tai demesys Jums, dovanota zmogaus, isrinkta ir i ja sudeta ir pastangu ir minciu apie jus, nesvarbu ar tai nepraktiska statulele ar praktiskas chalatas. Zmogaus zmogui dovanojamas daiktas nera tiek svarbus kiek tas demesys kuris suteikiamas Jums dovanojant ta dovana, juk apskritai galite tu dovanu negauti, tai gal tada butu gerai?
zinoma, yra absurdisku dovanu, bet daugumos pasisakiusiuju dovanos labai normalios, juk mes renkame dovanas pagal save, pagalvokite ka pacios dovanojate ir bukite tolerantiskesnes.
Atsakyti
QUOTE(ajuka @ 2009 09 17, 12:48)
Bet kokia dovana - tai demesys Jums,

Tikrai ne visada schmoll.gif Koks dėmesys, jei nueina ir nuperka bet ką g.gif Jau geriau paskambintų telefonu ir gražų žodį pasakytų, nei neštų bele ką, svarbu pasveikint.
Atsakyti
Nedristu spresti apie gaunamas dovanas, kad jos nevykusios ar pan. Nesvarbi man ir dovanu kaina.. nu ne visada gali zmogus sau leisti dovanoti kazka prabangaus ar apskritai pirkti dovana. Esu gavusi ir statuleliu, ir patalynes.. statuleles po stiklu nelabai matomoje vietoje, o patalynes prisireikia. TAip pat net naminiu apsiutu pasluosciu ne maza kieki gavau is man labai artimu zmoniu ir zinau, kad tai nuosirdi dovana, o as visada turiu kuom stala pasluostyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2009 09 17, 13:43)
Nesvarbi man ir dovanu kaina..

Šitas dalykas tai ir man nesvarbu... Esu nuo vienos draugės per gimtadienį gavus powerpoint'inį pasveikinimą wub.gif Parodytas dėmesys šimtą kartų geriau už bet kokią dovaną...
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 09 17, 14:48)
Šitas dalykas tai ir man nesvarbu... Esu nuo vienos draugės per gimtadienį gavus powerpoint'inį pasveikinimą  wub.gif Parodytas dėmesys šimtą kartų geriau už bet kokią dovaną...


va čia tai dovana thumbup.gif nieko nekainavo bet žmogus dalelę saves ydėjo wub.gif o kai maxinoj nuperka statulėlę už 1,99 tai koks čia dėmesys?aš tokio nesuprantu. MB 3 metų sukakties proga padovanojo man knygutę kuria padarė savo rankytėmis, ten aprašė kaip reikia rūpintis juo (pašildyti šaltą lova plaukų džiovintuvu, išvalyti trupinukus iš jo lovos pusės, kiekvieną vakarą išimti pukučius iš jo bambytės ir daug kitų) vos neapsiverkiau kai man padovanojo, praėjo beveik metai bet ta knygutę labai saugau, ir bent po kartą per mėnesį visą (nors ir trumpa) perskaitau, nes tai parodo kad jis mane tikrai myli ir dėl manes stengesi, manau ta knygutė mažiausiai 1000 kartų geresnnė nei kokie kvepalai už 300 lt
Atsakyti
QUOTE(rozine-pantera2 @ 2009 09 17, 14:13)
va čia tai dovana  thumbup.gif  nieko nekainavo bet žmogus dalelę saves ydėjo wub.gif o kai maxinoj nuperka statulėlę už 1,99 tai koks čia dėmesys?aš tokio nesuprantu. MB 3 metų sukakties proga padovanojo man knygutę kuria padarė savo rankytėmis, ten aprašė kaip reikia rūpintis juo (pašildyti šaltą lova plaukų džiovintuvu, išvalyti trupinukus iš jo lovos pusės, kiekvieną vakarą išimti pukučius iš jo bambytės ir daug kitų) vos neapsiverkiau kai man padovanojo, praėjo beveik metai bet ta knygutę labai saugau, ir bent po kartą per mėnesį visą (nors ir trumpa) perskaitau, nes tai parodo kad jis mane tikrai myli ir dėl manes stengesi, manau ta knygutė mažiausiai 1000 kartų geresnnė nei kokie kvepalai už 300 lt

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 09 17, 12:34)
Tikrai ne visada  schmoll.gif Koks dėmesys, jei nueina ir nuperka bet ką  g.gif Jau geriau paskambintų telefonu ir gražų žodį pasakytų, nei neštų bele ką, svarbu pasveikint.


na, as is praktikos zinau, kad yra zmoniu, kurie jaucia pareiga kazka padovanoti. Ir nesvarbu, kad tai buna kazkas nereikalingo istraukta is spintos ar kazkas pigaus is Maximos... Tokie zmones masto, kad tiesiog BUTINA padovanot kazka... biggrin.gif ir ju niekas neitikintu, kad tam jubiliatui labai puikiai sueitu tiesiog kokia gele nei nereikalingas niekalas.
Ir dazniausiai taip masto visokios pagyvenusios tetules. biggrin.gif

o ranksluosciai ar stiklines tai manau, jog gana praktskos neutralios ir visai naudingos dovanos ax.gif nenorekit, kad tetulyte ar vyresnio amziaus uosviene padovanotu kazka madingo, stilingo ar tiesiog geliu, nes ju KITOKS supratimas mirksiukas.gif
Atsakyti
gera tema thumbup.gif

gal kokioj 8klasej kai keitemes kaledinem dovanelem is klasiokes gavau apsilupinejusia ,su jos plaukais sage plaukam ir toki gumini ,apsivelusi pukais kamuoliuka,kuri meti i siena ,jis istyksta ir vel pasidaro kamuoliukas doh.gif
is anytos esu gavus per kaledas plastmasini dangteli ,kuriuo uzdengiamas maistas mikrobanginej,prijuoste, sage plaukams su daug daug karoliuku ir blizguciu,kai grizo is uzsienio parveze toki maziuka,kokiu 8cm dydzio ,permatomos plastmases suniuka,kurio viduj saldainiai guminukai.aisku jau gerokai nuvalgyti lotuliukas.gif ,vyrui skardine alaus. musu vaikui daznai dovanoja tarybiniu laiku pedkelnes ir visokius kostiumelius megztus(deficito laikais buvo prisipirkus ir laike busimiems anukams) .uosvis padovanojo tokia didele taupykle -papuga (ara) kuri tupi ant sakos,tokia moline ir ryskiom spalvom nudazyta.mociute seniau dovanodavo visomis progomis naktinius ir slepetes,bet dabar jau pinigais dovanoja ax.gif
Atsakyti
Na sia tema dar galetu pavadinti Nevykusios anytu dovanos thumbup.gif manoji tai labai megeja ta parduotuve kur po viena eura kinietiskas slamstas,tai esu gavus visokiu nesamoniu is ten,per viena gimdieni padovanojo toki lietpalti is pleveles,sake nesiotis rankinuke jei lietus mieste uzklups doh.gif
Atsakyti