Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

[quote=Vyturiukė,2009 06 26, 13:57]
Per praėjusį gimatadienį gavau neblogai - 200 Lt, kuriuos įteikė ir apsiverkė doh.gif Matyt, labai gaila buvo tiek daug dovanot...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2009 08 28, 02:28)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Matai, kaip cia yra su tom anytom.... o as galvojau, kad tik maniske tokia sudurus unsure.gif  O buvo taip: karta mano vyras veze savo mama namo. Islipdama ji prie konteinerio pamate tokia didele vaza ismesta ir pasieme. Na cia ne naujiena nuo konteineriu visoki geri nest namo. Vyras gryzes man viska papasakojo, o veliau ir ta vaza patyliukais parode kai sveciavomes pas anyta. Po keliu menesiu buvo mano gimke ir ka jus manot....... atsibeldzia anyta ir visa dideliam dziaugsme dovanoja ta vaza nuo siukslyno unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif NETEKAU ZADO............ kitaip buciau tikrai jai visa tiesa i akis isrezus. Isejus visiems sveciams mano vyras nesakes man ne zodzio isnese ta vaza i siukslyna...

Ir tai toli ne vienintele tokia originali jos dovana...


Buciau ta vaza ant galvos uzmuvosi anytai bash.gif
Atsakyti
Kai kurios dovanos atėmė žadą doh.gif biggrin.gif
Kadangi aš pati mėgstu dovanoti praktiškas dovanas, tokias ir pati mėgstu gauti rolleyes.gif Nepatinka man visokios tralialiuškos, kaip jūs sakot, nes tik dulkes renka, jokios naudos iš jų schmoll.gif
Draugė man vieną kartą atnešė tokią baisią baisią raganą, kur paspaudus mygtuką pradeda siaubingai kvatoti, akys žybsi, nu žodžiu, net mano vaikas jos bijodavo doh.gif
Atsakyti
[quote=Fyja,2009 09 04, 15:22]
[quote=Vyturiukė,2009 06 26, 13:57]
Per praėjusį gimatadienį gavau neblogai - 200 Lt, kuriuos įteikė ir apsiverkė doh.gif Matyt, labai gaila buvo tiek daug dovanot...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
[/quote]
As aisku nezinau nei jusu anytos, nei jusu santykiu. Bet po tokio komentaro toks ispudis, kad moteris ir nenori normaliu santykiu su anytom

[quote=dowiliuke,2009 09 10, 20:57]
Kai kurios dovanos atėmė žadą doh.gif biggrin.gif
Draugė man vieną kartą atnešė tokią baisią baisią raganą, kur paspaudus mygtuką pradeda siaubingai kvatoti, akys žybsi, nu žodžiu, net mano vaikas jos bijodavo doh.gif
[/quote

Manau kad jusu drauge, dovanodama jums ragana zinojo kad (taip sako) ragana namuose tokia nesa laime, ir dovanojo is visos sirdies, bet nezinojo kokia "gera" drauge turi. As pati sau tokia nusipirkai ir mano maziukas vaikas jos nebijojo visiskai. Patis prigasdinat vaikus
Atsakyti
QUOTE(*sweet* @ 2009 09 11, 08:04)
Patis prigasdinat vaikus

blink.gif gal geriau pasilaikykit savo komentarus sau...
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 09 10, 21:57)
Kai kurios dovanos atėmė žadą  doh.gif  biggrin.gif
Kadangi aš pati mėgstu dovanoti praktiškas dovanas, tokias ir pati mėgstu gauti  rolleyes.gif Nepatinka man visokios tralialiuškos, kaip jūs sakot, nes tik dulkes renka, jokios naudos iš jų  schmoll.gif
Draugė man vieną kartą atnešė tokią baisią baisią raganą, kur paspaudus mygtuką pradeda siaubingai kvatoti, akys žybsi, nu žodžiu, net mano vaikas jos bijodavo  doh.gif


Aciu Dievui, kad man niekas tokiu nesamoniu nedovanoja . As irgi praktiskas zmogus, tai tokiu raganu niekada nesugalvociau dovanoti. smile.gif
Mano vaikas irgi bijo tos ragonos zviegimo , bo pas mociute kabaliuoja tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*sweet* @ 2009 09 11, 08:04)


Manau kad jusu drauge, dovanodama jums ragana zinojo kad (taip sako) ragana namuose tokia nesa laime, ir dovanojo is visos sirdies, bet nezinojo kokia "gera" drauge turi. As pati sau tokia nusipirkai ir mano maziukas vaikas jos nebijojo visiskai. Patis prigasdinat vaikus

Man asmeniskai butu labai nemalonu gauti dovanu ragana, kokia laime ji nenestu blink.gif . Manau reiketu racionaliau ziureti i dovanuojamus daiktus ir i zmones kuriems mes tas dovanas iteikiam. Arba dovanojus bent jau pasakyti apie to daikto "magiskus sugebiejimus"
Atsakyti
QUOTE(rozine-pantera2 @ 2009 08 22, 15:06)
perskaičiau temą nuo pradžių iki galo, galvojau apsiverksiu iš juoko doh.gif

pati esu neblogų dovanėlių gavusi , bet daug ko neatsimenu

karta MB gryžo iš darbo sako turiu tau dovanyčiu, aš aišku labai apsidžiaugiau (juk dovanytė be progos blush2.gif ) ištiesia man dantų šepetėlį ir žiūri patenkintas doh.gif  doh.gif  man akyse ašaros, apsiverkiau, nes vienintele mintis šovusi į galvą, kad man iš burnos smirda  verysad.gif bet MB pamatęs kaip susinervinau iškart puolė aiškintis, pasirodo pas jį į darbą atvežė tu šepetėlių labai pigiai tai jis nupirko visiems, savo mamai, tėčiui, man, sau pačiam (pasirodo prekybos centruose jie nepigus doh.gif ) paskui man pačiai kažkaip geda buvo, kad del tokios nesamonės sugebėjau apsiašaroti 

mano mama per kalėdas nuo tėčio gavo rinkinį nagams tvarkytis, nepigus, bet esmė tame kad mama nagus yra prisiauginusi-visada tvarkosi tik pas manikiūriste thumbup.gif beto kaip paaiskejo po kelių dienų, tėtis pats to rinkinio begalo norėjo  doh.gif

MB kokių dviejų draugystės mėnesių "sukakčiai" man padovanojo žvakę  smile.gif  aš neturėjau jokių priekaištų bet matėsi kad pačiam gėda ją dovanoti, paskui visą vakarą bandė teisintis, kad nieko įdomaus nerado lotuliukas.gif

MB mama visada viską dovanoja iš širdies, visus visada prisimena ir visus visada pasveikina net menkiausiom progom ax.gif bet man visada dovanoja pliušinius žaisliukus ir pirštuotas ilgas kojnes biggrin.gif kojnės man labai patinka  thumbup.gif  bet tų žaisliukų nebeturiu kur dėti lotuliukas.gif tuo labiau kad iš vaikystės jau senai išaugau, bet tenka susitaikyti, svarbu dėmesys  blush2.gif

drinks_cheers.gif svarbiausia dėmesys drinks_cheers.gif gyvenime atsimenu daug niekučių gavus-bet visus juos neišmečiau-kažką priderinau, kažkas netyčia šiaip jau vaikam atiduota pažaisti.. bigsmile.gif bet įstrigo tokia dovana kažkada geras draugas atne šė dovaną gimtadieniui ne į namus rolleyes.gif , o įkišo į pašto dėžutę mažytę rožę su rašteliu-su gimtadieniu ..kita gal išmetus būtų, o as ilgai tą rožę saugojau..žinodama kad tuo tarpu jam buvo tiesiog gėda ateit be dovanos-nes nebuvo pinigų..Svarbiausia dėmesys-o ne dovana...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 14 rugsėjo 2009 - 09:17
QUOTE(zeneta @ 2009 09 14, 09:15)
bet įstrigo tokia dovana kažkada geras draugas atne šė dovaną gimtadieniui ne į namus  rolleyes.gif , o įkišo į pašto dėžutę mažytę rožę su rašteliu-su gimtadieniu ..kita gal išmetus būtų, o as ilgai tą rožę saugojau..žinodama kad tuo tarpu jam buvo tiesiog gėda ateit be dovanos-nes nebuvo pinigų..Svarbiausia dėmesys-o ne dovana...
Jūs ir pavarot - kita gal išmetusi būtų... doh.gif Man čia būtų pati gražiausia dovana. Ką reiškia "neturėjo pinigų dovanai"? Taigi rožė ir yra dovana. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2009 09 14, 11:15)
drinks_cheers.gif  svarbiausia dėmesys  drinks_cheers.gif  gyvenime atsimenu daug niekučių gavus-bet visus juos neišmečiau-kažką priderinau, kažkas netyčia šiaip jau vaikam atiduota pažaisti.. bigsmile.gif bet įstrigo tokia dovana kažkada geras draugas atne šė dovaną gimtadieniui ne į namus  rolleyes.gif , o įkišo į pašto dėžutę mažytę rožę su rašteliu-su gimtadieniu ..kita gal išmetus būtų, o as ilgai tą rožę saugojau..žinodama kad tuo tarpu jam buvo tiesiog gėda ateit be dovanos-nes nebuvo pinigų..Svarbiausia dėmesys-o ne dovana...

man asmeniskai ir butu thumbup.gif dovana smile.gif
labai grazu is jo puses smile.gif
aisku kiekvienas ziuri skirtingai i visa tai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D.JURGITA: 14 rugsėjo 2009 - 10:50
Sveikos, čia žiūriu pas Jumi mirt iš juoko galima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Čia seniai kai dar į mokyklą ėjau, buvo gimtadienis buvo tai man gera draugė padovanojo : raktų pakabuką kiaulytę kuris buvo ištepliotas rašalu (nedaug) ir maišelį saldainių iš Vokietijos, nes jos mama Vokietijoj buvo tai jai ir jos sesei tų saldainių parvežė biggrin.gif Ir svarb išeinu tą dieną į lauką, pasikabinu raktus ant to ''naujo'' pakabuko biggrin.gif biggrin.gif Ir ateina ta draugės sesė, ir sako man:
- Čia mano pakabukas raktų, iš kur jį gavai?
Vos nemiriau iš juoko biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Tais pačiais metais buvau kitos draugės gimtadienį. Tai atėjo tokia pana ir padovanojo savo kolekciją : albumą tą tokį prastą kuriame buvo sudėti tie tokie lapeliai ( maži su piešinėliais nuo mažų užrašavkių ) biggrin.gif biggrin.gif Jiuokiaus žiauriai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
panele Monika,buna visko..... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti