Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(Ausra1976 @ 2009 08 22, 21:34)
Prisidesiu ir as prie situ nesamoniu,ka pamenu,tai MB gimtadieni(jubiliejus),kaimynka atnese OLIALIA PUPYCIU kalendoriu tai buvo pries 5 metus,moteris vedus turi 2 mergaites ir vyra,tai likom nesuprate apie ta kalendoriu blink.gif vyrui - kalendorius lotuliukas.gif  doh.gif  blink.gif

cia turbut pupytese buvo esme, o ne kalendoriuij lotuliukas.gif pagalvojo, kad vyrui pupytes patiks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(poryt @ 2009 08 24, 11:42)
cia turbut pupytese buvo esme, o ne kalendoriuij  lotuliukas.gif pagalvojo, kad vyrui pupytes patiks  lotuliukas.gif

Tikriausiai,kad pupytese,nu bet niekad nesugalvociau vyrui kalendoriu pirkt,netgi draugei nenesciau schmoll.gif kalendorius-nedovana doh.gif
Atsakyti
QUOTE(poryt @ 2009 08 24, 12:42)
cia turbut pupytese buvo esme, o ne kalendoriuij  lotuliukas.gif pagalvojo, kad vyrui pupytes patiks  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Matai, kaip cia yra su tom anytom.... o as galvojau, kad tik maniske tokia sudurus unsure.gif O buvo taip: karta mano vyras veze savo mama namo. Islipdama ji prie konteinerio pamate tokia didele vaza ismesta ir pasieme. Na cia ne naujiena nuo konteineriu visoki geri nest namo. Vyras gryzes man viska papasakojo, o veliau ir ta vaza patyliukais parode kai sveciavomes pas anyta. Po keliu menesiu buvo mano gimke ir ka jus manot....... atsibeldzia anyta ir visa dideliam dziaugsme dovanoja ta vaza nuo siukslyno unsure.gif unsure.gif unsure.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif blink.gif blink.gif blink.gif NETEKAU ZADO............ kitaip buciau tikrai jai visa tiesa i akis isrezus. Isejus visiems sveciams mano vyras nesakes man ne zodzio isnese ta vaza i siukslyna...

Ir tai toli ne vienintele tokia originali jos dovana...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samsam: 28 rugpjūčio 2009 - 00:33
QUOTE(samsam @ 2009 08 28, 02:28)
....... atsibeldzia anyta ir visa dideliam dziaugsme dovanoja ta vaza nuo siukslyno unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif NETEKAU ZADO............ kitaip buciau tikrai jai visa tiesa i akis isrezus. Isejus visiems sveciams mano vyras nesakes man ne zodzio isnese ta vaza i siukslyna...

Ir tai toli ne vienintele tokia originali jos dovana...


kazkoks siaubas blink.gif įsivaizduoju kaip pasijautei verysad.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 08 22, 20:34)
Prisidesiu ir as prie situ nesamoniu,ka pamenu,tai MB gimtadieni(jubiliejus),kaimynka atnese OLIALIA PUPYCIU kalendoriu tai buvo pries 5 metus,moteris vedus turi 2 mergaites ir vyra,tai likom nesuprate apie ta kalendoriu blink.gif vyrui - kalendorius lotuliukas.gif  doh.gif  blink.gif


Mano vyrui irgi buvo padovanoję per gimtadienį tokį kalendorių doh.gif , įdomiausia, kad gavo iš mūsų šeimos draugės ir jos vyro, kaip vėliau sužinojom tai ji ir savo vyrui tokį kasmet perka doh.gif ir su malonumu pasikabina namie ant sienos doh.gif .Mes tai likom nesupratę tokios dovanos ir kur ją dėt g.gif tai atsidūrė jis šiukšlyne.
Atsakyti
SB per dimtadienį padovanojau pasivazinejimą kartingais, iškyla gamtoje, bei saldų šokolado fondiu vakare (jis mėgsta saldžiai)bet kažkodel nelabai įžiūrėjau džiaugsmo pas jį verysad.gif gal tai buvo viena iš prastų dovanų? g.gif kaip jūs manote? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine-pantera2 @ 2009 08 29, 14:39)
SB per dimtadienį padovanojau pasivazinejimą kartingais, iškyla gamtoje, bei saldų šokolado fondiu vakare (jis mėgsta saldžiai)bet kažkodel nelabai įžiūrėjau džiaugsmo pas jį verysad.gif gal tai buvo viena iš prastų dovanų? g.gif kaip jūs manote? verysad.gif

Na nemanau, kad tai prasta dovana schmoll.gif schmoll.gif netgi labai pasistengei thumbup.gif Gal jam siaip nuotaikos nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 08 20, 17:04)

dar labai nemegstu visokiu tralialiusku, tai tokias gavus net neispakavus perdovanoju kazkam kitam ( cia kai visokios sventes buna, pvz kaledos ar velykos ir ten visokie zuikuciu, angeliuku,kiausiniu statuleles ir pan...)


g.gif g.gif o tai cia kaip? tau nepatinka tos "tralialiuskos", tai is kersto kitiems dovanoji? g.gif tai gal ir tau tas tralialiuskas kazkas dovanoja neispakuotas, nes jiems irgi nereikia? lotuliukas.gif
nesuprantu, ko cia piktintis, jei ir pati jas ne ismeti i siukslyna, o kitiems perdovanoji ta pati S... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 08 29, 15:36)
g.gif  g.gif  o tai cia kaip? tau nepatinka tos "tralialiuskos", tai is kersto kitiems dovanoji?  g.gif  tai gal ir tau tas tralialiuskas kazkas dovanoja neispakuotas, nes jiems irgi nereikia?  lotuliukas.gif 
nesuprantu, ko cia piktintis, jei ir pati jas ne ismeti i siukslyna, o kitiems perdovanoji ta pati S...  doh.gif

Aha rimtai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 08 29, 15:36)
g.gif  g.gif  o tai cia kaip? tau nepatinka tos "tralialiuskos", tai is kersto kitiems dovanoji?  g.gif  tai gal ir tau tas tralialiuskas kazkas dovanoja neispakuotas, nes jiems irgi nereikia?  lotuliukas.gif 
nesuprantu, ko cia piktintis, jei ir pati jas ne ismeti i siukslyna, o kitiems perdovanoji ta pati S...  doh.gif


Man irgi nepatinka tos tralialiuskos, bet pvz mano koleges dukroms labai patinka smile.gif Tai kai as gaunu ka nors, pasiklausiu koleges ir jei tinka ir patinka, tai padovanoju toms mergaitems smile.gif Na bet joms 12-14 metu, tai pats tas apsideti stalus ir lentynas visokiom skulpturelem, vazelem, zvakutem ir kt. tralialiuskom wink.gif Tai gal cia irgi taip pat padovanoja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2009 08 28, 02:28)


Matai, kaip cia yra su tom anytom.... o as galvojau, kad tik maniske tokia sudurus unsure.gif  O buvo taip: karta mano vyras veze savo mama namo. Islipdama ji prie konteinerio pamate tokia didele vaza ismesta ir pasieme. Na cia ne naujiena nuo konteineriu visoki geri nest namo. Vyras gryzes man viska papasakojo, o veliau ir ta vaza patyliukais parode kai sveciavomes pas anyta. Po keliu menesiu buvo mano gimke ir ka jus manot....... atsibeldzia anyta ir visa dideliam dziaugsme dovanoja ta vaza nuo siukslyno unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif NETEKAU ZADO............ kitaip buciau tikrai jai visa tiesa i akis isrezus. Isejus visiems sveciams mano vyras nesakes man ne zodzio isnese ta vaza i siukslyna...

Ir tai toli ne vienintele tokia originali jos dovana...

blink.gif blink.gif blink.gif
doh.gif
be zodziu....
Atsakyti
QUOTE(aquo;) @ 2009 08 15, 20:34)
Jei jau apie anytu orginaluma biggrin.gif Tai maniske mum vestuviu proga padovanojo 10lt ideta i laidotuviu atviruka  blink.gif



blink.gif gun_rifle.gif
Atsakyti