Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

Jei jau apie anytu orginaluma biggrin.gif Tai maniske mum vestuviu proga padovanojo 10lt ideta i laidotuviu atviruka blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aquo;) @ 2009 08 15, 19:34)
Jei jau apie anytu orginaluma biggrin.gif Tai maniske mum vestuviu proga padovanojo 10lt ideta i laidotuviu atviruka  blink.gif
O dar ir tokie būna? Kam juos siunčia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 08 15, 21:45)
O dar ir tokie būna? Kam juos siunčia?  g.gif

cia tokie kur buna kaip vokiukai uzkisami,su uzuojautos zodziais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aquo;) @ 2009 08 15, 20:34)
Jei jau apie anytu orginaluma biggrin.gif Tai maniske mum vestuviu proga padovanojo 10lt ideta i laidotuviu atviruka  blink.gif

blink.gif kazin ar nenubiednejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aquo;) @ 2009 08 15, 20:34)
Jei jau apie anytu orginaluma biggrin.gif Tai maniske mum vestuviu proga padovanojo 10lt ideta i laidotuviu atviruka  blink.gif

OOOO bigsmile.gif blink.gif Nu jooo! Nereali dovana. Turbut labai verke per vestuves....
Atsakyti
Kai pasiskaitau ir juokas ima smile.gif
Mano kriksto mama, kai man buvo apie 10 metu, tris metus is eiles dovanojo tokius didelius sunkius nuotrauku albumus ( pvz eina kietas lapas, po to permatomas, kietas , permatomas ... ).
O mano vyrui kriksto mama , kai irgi buvo dar vaikas, dovanojo paprasciausia muila smile.gif
Atsakyti
prisijuokiau nerealiai lotuliukas.gif
pas mus vieni pazistami megsta zurnalus dovanoti lotuliukas.gif kartais kai buna zurnalas su priedu, tai prieda issiema sau ir atnesa tik zurnala dovanu gimtadieniui bigsmile.gif mano draugas jau 2 zurnalus gavo doh.gif , tai dabar laukia, kol jie atnes laikrasti 15 min., ta kur nemokamai prie sankryzu dalina (juokiames, kad aisku turbut atnes vakaryksti) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aquo;) @ 2009 08 15, 20:34)
Jei jau apie anytu orginaluma biggrin.gif Tai maniske mum vestuviu proga padovanojo 10lt ideta i laidotuviu atviruka  blink.gif


itariu arba banknotus sumaise, arba fool.gif
Atsakyti
geru dovanu cia priraset biggrin.gif as irgi esu gavusi tokiu "pagerintu" . kai vaikas buvau tai kriksto mama padovanojo 7 poras triusiku tokiu bobisku, kad tipo kiekvienai dienai uztektu (atrodytu lyg as ju neturejau), veliau paaugus, pradejo man "kraiti krauti" padovanojo toki caro ruriko laiku patalynes komplekta, net pati prisipazino, kad jai jis nereikalingas ir dulka spintoj, tai tipo gal man pravers biggrin.gif dar is jos esu gavusi albumu begales, dar ir dabar puse tusciu stovi wink.gif
dar labai nemegstu visokiu tralialiusku, tai tokias gavus net neispakavus perdovanoju kazkam kitam ( cia kai visokios sventes buna, pvz kaledos ar velykos ir ten visokie zuikuciu, angeliuku,kiausiniu statuleles ir pan...)
Atsakyti
perskaičiau temą nuo pradžių iki galo, galvojau apsiverksiu iš juoko doh.gif

pati esu neblogų dovanėlių gavusi ax.gif , bet daug ko neatsimenu thumbup.gif

karta MB gryžo iš darbo sako turiu tau dovanyčiu, aš aišku labai apsidžiaugiau (juk dovanytė be progos blush2.gif ) ištiesia man dantų šepetėlį ir žiūri patenkintas doh.gif doh.gif man akyse ašaros, apsiverkiau, nes vienintele mintis šovusi į galvą, kad man iš burnos smirda verysad.gif bet MB pamatęs kaip susinervinau iškart puolė aiškintis, pasirodo pas jį į darbą atvežė tu šepetėlių labai pigiai tai jis nupirko visiems, savo mamai, tėčiui, man, sau pačiam (pasirodo prekybos centruose jie nepigus doh.gif ) paskui man pačiai kažkaip geda buvo, kad del tokios nesamonės sugebėjau apsiašaroti ax.gif

mano mama per kalėdas nuo tėčio gavo rinkinį nagams tvarkytis, nepigus, bet esmė tame kad mama nagus yra prisiauginusi-visada tvarkosi tik pas manikiūriste thumbup.gif beto kaip paaiskejo po kelių dienų, tėtis pats to rinkinio begalo norėjo doh.gif

MB kokių dviejų draugystės mėnesių "sukakčiai" man padovanojo žvakę smile.gif aš neturėjau jokių priekaištų bet matėsi kad pačiam gėda ją dovanoti, paskui visą vakarą bandė teisintis, kad nieko įdomaus nerado lotuliukas.gif

MB mama visada viską dovanoja iš širdies, visus visada prisimena ir visus visada pasveikina net menkiausiom progom ax.gif bet man visada dovanoja pliušinius žaisliukus ir pirštuotas ilgas kojnes biggrin.gif kojnės man labai patinka thumbup.gif bet tų žaisliukų nebeturiu kur dėti lotuliukas.gif tuo labiau kad iš vaikystės jau senai išaugau, bet tenka susitaikyti, svarbu dėmesys blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozine-pantera2: 22 rugpjūčio 2009 - 14:06
dar nuo MB brolio žmonos esu gavusi kvepalu, aisku kaina nesvarbi bet kvapas tai schmoll.gif iškarto atidaviau močiutei ax.gif nepatinka kai svetimas zmogus dovanoja kvepalus doh.gif nes neatitaiko kvapo, tik pinigėliai išmesti į balą schmoll.gif
Atsakyti
Prisidesiu ir as prie situ nesamoniu,ka pamenu,tai MB gimtadieni(jubiliejus),kaimynka atnese OLIALIA PUPYCIU kalendoriu tai buvo pries 5 metus,moteris vedus turi 2 mergaites ir vyra,tai likom nesuprate apie ta kalendoriu blink.gif vyrui - kalendorius lotuliukas.gif doh.gif blink.gif
Atsakyti