Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

Oi i gera tema cia ilindau. prisijuokiau kaip reikiant tongue.gif

Mano mama pasakojo, kad per jos vetuves atvaziavo tevo brolis is vilniaus ir padovanojo naujus zalius batelius, dviem dydziais didesnius lotuliukas.gif

o mes nuo vienu giminaiciu gaudavom dovanu ivairiomis progomis, per Kaledas abu su vyru gavom po kvepalu rinkini po 15 ar 20 lt (neissivaizduoju kas gali tokiais kvepintis doh.gif ) per gimtadieni gavau zvakide su gelytem, termometra statulele su delfinais kambario temperaturai matuoti doh.gif ir dar tokia statulele su batareikem, viduryje pauksciukas tupi, kai pro sona praeini pauksciukas pradeda ciulbeti doh.gif ir tiek jie patys juokesi kai pauksciukas ciulba unsure.gif Visos dovanos keliavo i siuksline.
tiesa per krikstynas tie patys zmones padovanojo atvirute su gimimo diena lotuliukas.gif o dabar kai ateina mergaiciu aplankyti visada atnesa pigiausiu varskes sureliu su modifikuotu krakmolu doh.gif
Atsakyti
Man skaitant jau pilva nuo juoko paskaudo, pasirodo ne vien mano anyta pasizymi "originaliomis" dovanomis. Ji pernai mano vyrui gimtadienio proga padovanojo sokolada uz 0,99cnt, ciulpiamu saldainiu nuo gerkles skausmo ir atkirpusi is ploksteles 4 tabletes nuo skausmo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Darbe kai kolegem pasakojau, tai visa diena "luzom" is juoko
Atsakyti
Šauni tema, daug prisijuokiau thumbup.gif
Turiu viena draugę, kuri pastoviai dovanoja visokias statuleles dulkems rinkti, nors jau seniai esu sakiusi, kad jų pakęsti negaliu. Pamenu mociute per gimtadienį padovanojo dvejis naktinius marskinius is tos parduotuves, kur viskas po 3,5lt.... baisus tokie doh.gif ir visada pirkdavo tuos trusikus kur iki pazastu uzsitempia lotuliukas.gif kol neapsikenciau ir isbariau, kad pinigu nemetytų. Dar pamenu drauge, su kuria butą nuomavom, padovanojo gėlę vazoninę ir jau kitą dieną į savo kambarį nusinešė (na keista ji buvo). O kita draugė prikolą sugalvojo, gavau gimtadienio proga stiklainį pilną prezervatyvų, ir praktiška ir prikolas thumbup.gif
Atsakyti
[quote=LumiLumi,2009 05 24, 13:37]
gavau gimtadienio proga stiklainį pilną prezervatyvų, ir praktiška ir prikolas



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruciux @ 2009 05 17, 13:33)
Drauge pries gimtadieni paklause ko noreciau dovanu, mat nesumasto nieko idomaus, o nenori dovanoti bet ko. Zinoma atsakiau, kad ner svarbu, esme dalyvavimas ir t.t. Bet ji primygtinai pasake pasakyt tiksliai ko noriu/ko reikia, ta ir padovanos. Na, tai galvoju, jei jau taip prasai, tai ir pasakiau kad blakstienu tusho reikia, net pavadinima tikslu biggrin.gif O ji patenkinta, sako kaip gerai, kaip aisku, taip ir padarysiu, aciu, kad pasakei! Gimtadienis buvo po dvieju dienu...gavau zvakide tokia masyvia a la senoviska blink.gif  blink.gif  blink.gif O ji zino, kad visokiu statulu, zvakidziu ir panasiu rakandu tiesiog nekenciu. Na likau siokioj tokioj nesusipratimo busenoj biggrin.gif

panasiai kaip man, prasiau orchidejos gavau 5 lekstes kuriu nei vienos nenaudoju, nes dvi per dideles, dvi per mazos, o sultinio puodeliu pati du turiu doh.gif
arba ta pati teta diplomu apsigynimo proga padovanojo po suvenyra is viskas po viena eura-zvakide mazute ir ausu krapstuku stoveli doh.gif pati tokiu dalyku nemegsta, o kitiems perka lotuliukas.gif geriau pinigu nemetytu, as dovanu is niekieno vis tiek nelaukiu, svarbu pasveikint nepamirstu
Atsakyti
Mano anyta irgi originali - anksčiau dovanodavo savo senų panešiotų "bliuskų", aišku, kelias dydžiais per didelių (nėr čia ko aptemptom palaidinėm vaikščioti smile.gif ). Per praėjusį gimatadienį gavau neblogai - 200 Lt, kuriuos įteikė ir apsiverkė doh.gif Matyt, labai gaila buvo tiek daug dovanot... Be to, visada dovanoja likus kokiem 2 mėnesiams iki gimtadienio, nes tikslios datos neatsimena, nors ir pažįsta mane ne metus ir ne dvejus doh.gif
Atsakyti
oi, o mano būsimas vyras, kai dar tik pradėjom draugaut, per Kalėdas padovanojo man tokią metalinę širdį, kuri pajudinta dunksi kaip varpas.. nu aš tokius dariktus "dulkiarinkiais" vadinu... Maždaug po poros metų, kai netyčia tvarkydama namus atradau tą širdį iš naujo, tai su vyru abu smagiai juokėmės.. jis ir pats paskui suvokė, kad nesąmonę padovanojo... clap_1.gif
Atsakyti
Per vestuves gavom dovanu:Dideli zaisla supakuote pampersu,nuo vyro draugu kompanijos g.gif
Dar gavom kolekcija issovietu laiku:komplektas puodeliu,lekstuciu,cukrine,grafinas su cerkutem,paklodes(pritaupytos is tetulyciu jaunystes,sudulejusios per sulenkimo vietas),sulciaspaude.Visu dabar jau neatsimenu.Beveik ant visu siu daiktu buvo parasyta CCCP ir zvaigzde.Buvo pikta verysad.gif .Is drauges buvau gavusi dantu sepeteli blink.gif Kaimyne padovanojo nesiotus dzinsus doh.gif
Papildyta:
Dar atsiminiau,anyta buvo padovanojus dvi bliuskutes,pirktas skuduryne mega_shok.gif .O pries savaite atsiunte man dovanu dzinsini svarka,vyriska, su skuduryno kvapeliu hihihi.gif
Atsakyti
Kažkada seniai, kai man buvo gal 10 metų, sukviečiau visas drauges į gimtadienį, dovanos visos buvo daug maž vaikiškos (blizgesiukas lūpoms ir pan), na bet viena klasiokė nustebino, padovanojo knygą apie kažkokį žmogų (gal rašytojas, gal filosofas), bet mano amžiuj tikrai tokios knygos nerūpėjo, tikriausiai iš savo tėvų knygutę paėmė ir pagalvojo, kad bus puiki dovana doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 01, 22:40)
Kažkada seniai, kai man buvo gal 10 metų, sukviečiau visas drauges į gimtadienį, dovanos visos buvo daug maž vaikiškos (blizgesiukas lūpoms ir pan), na bet viena klasiokė nustebino, padovanojo knygą apie kažkokį žmogų (gal rašytojas, gal filosofas), bet mano amžiuj tikrai tokios knygos nerūpėjo, tikriausiai iš savo tėvų knygutę paėmė ir pagalvojo, kad bus puiki dovana doh.gif
Nevykusios dovanos vaikystėje kažkaip natūralu (ko nepridarom iš nežinojimo ir nepatyrimo), bet kai suaugę nė į tvorą nė į mietą pagerbia... lotuliukas.gif Tada jau tikrai "nevykusios dovanos" būna.
Atsakyti
QUOTE
Nevykusios dovanos vaikystėje kažkaip natūralu (ko nepridarom iš nežinojimo ir nepatyrimo), bet kai suaugę nė į tvorą nė į mietą pagerbia... lotuliukas.gif Tada jau tikrai "nevykusios dovanos" būna.

aha. prisimenu paauglystės laikais gautas čigoniškas skaras, odekalonus, smetonos laikų plastmasinius papuošalus doh.gif kas per žmonės? matyt galvoja, kad jau kaip ir panelė -- tikriausiai nori puoštis, bet vistik dar vaikas -- nieko nesupranta dry.gif
Atsakyti
Oi gera tema thumbup.gif Žiūriu, originaliausi žmonės Lietuvoj - anytos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti