Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(ALLUREs @ 2009 04 09, 11:00)
o geriausiai kai anytai atnešu kokia dovana o ji man neturi ( ne be progos, o tarkim valentino diena, nauji metai, ar pan.) ir ji pasirausia tarp savo daiktų ir <...>
Čia tai nerealu – su anyta keičiatės dovanomis Valentino dienos proga? blink.gif Kokia laimė, kad mudvi su anyta nejaučiam viena kitai tokios karštos meilės. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
visa diena skaitau jusu "dovanas" ir "luztu" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

mes ir visokiu nonsensu gaunam:naujagimis musu berniukas-dantu sepetuka skirta dantukus valyti nuo 2 metuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(agida @ 2007 10 07, 19:12)
Per vestuves gavome 4 didžiules taures ir kibirėlį šampanui, o dėžės dugne radome savo piršlio ir svočios jų sutuoktuvių proga svotų rašytą atviruką. lotuliukas.gif

doh.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 25, 16:31)
Papildyta:
O ką, visai velykiška. Juk per Velykas net sviestinius avinėlius daro  thumbup.gif  smile.gif


g.gif O kaip tai susiije su šveistuku? smile.gif Nebent raide ne taip supratote mirksiukas.gif

Labiausiai as nemegstu - vazeliu, zvakeliu, statuleliu ir kito slamsto, kuris visiskai nereikalingas namuose. O mano anyta ir mociute yra tokiu dovanu speces.. Jau kai isrenka doh.gif doh.gif doh.gif Bet vistiek skirtingai reaguoju. Jei mociute padovanoja koki slamsta kinietiska - padekoju, ir tikrai nuosirdziai dziaugiuosi kad nepamirso ir pasveikino. Nu senas zmogus. Ka dabar, jei jai grazu smile.gif Nu bet anyta.. rolleyes.gif du metus is eiles gavau kaledoms zvake smile.gif Nu nereikia man ju, nors mesk lauk is karto.. Issisnekom karta su ja, isdesciau savo nuomone apie zvakes, vazas ir pan. daiktus. Atrodo suprato. Ateina Kaledos, o ji man padovanoja........... zvakide biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nu jei zvakiu neturiu, kam man zvakide? biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Aš per vieną savo gimtadienį iš draugų gavau daug avyčių - druskinė su pipirine avyčių formos, pliušinė avytė, avytės sttulėlė tokia lieva dar ten kažkokia avytė...nesupratau prie ko, nei man jos patinka, nei mintis kažkokia buvo... blink.gif nedrįsau kažkaip klausti prie ko čia, bet iš tikro tai likau nesupratusi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2009 05 06, 23:42)
g.gif O kaip tai susiije su šveistuku? smile.gif Nebent raide ne taip supratote  mirksiukas.gif

Labiausiai as nemegstu - vazeliu, zvakeliu, statuleliu ir kito slamsto, kuris visiskai nereikalingas namuose. O mano anyta ir mociute yra tokiu dovanu speces.. Jau kai isrenka  doh.gif  doh.gif  doh.gif Bet vistiek skirtingai reaguoju. Jei mociute padovanoja koki slamsta kinietiska - padekoju, ir tikrai nuosirdziai dziaugiuosi kad nepamirso ir pasveikino. Nu senas zmogus. Ka dabar, jei jai grazu smile.gif Nu bet anyta..  rolleyes.gif du metus is eiles gavau kaledoms zvake smile.gif Nu nereikia man ju, nors mesk lauk is karto.. Issisnekom karta su ja, isdesciau savo nuomone apie zvakes, vazas ir pan. daiktus. Atrodo suprato. Ateina Kaledos, o ji man padovanoja........... zvakide biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nu jei zvakiu neturiu, kam man zvakide? biggrin.gif  doh.gif


doh.gif lotuliukas.gif Supratau, kad dovana buvo puodas sviestuko lotuliukas.gif Dar ir dabar tris kart skaičiau ir negalėjau patikėt, kad tai buvo puodų šveistukas doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 05 11, 16:52)
doh.gif  lotuliukas.gif  Supratau, kad dovana buvo puodas sviestuko  lotuliukas.gif 


tik ne duok Die kas padovanotų tokią dovaną lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2009 05 11, 18:38)
tik ne duok Die kas padovanotų tokią dovaną  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Bet tikrai geriau negu puodų šveistukas lotuliukas.gif , dar puodas liktų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mane irgi nustebino,kad su anyta keiciasi dovanom g.gif
o mano vyrui 'keisciausia' dovana buvo kaliosus... drinks_cheers.gif nei 2 nei 5 tokia dovana...
Atsakyti
o mes maziuikui gavom pizama dovanu kri tiks tik po 4metu 4u.gif
Atsakyti
vestuviu proga nuo geriausios drauges ir jo draugo gavau pliusini zaisla uz 30lt doh.gif ne kainoje esme, bet tokia proga gaut tokia dovana blush2.gif jau geriau tie 30lt vokelyje.
nuo tos pacios geriausios drauges, kuri pirma karta atvaziavo aplankyt mano dukrytes, na tiksliau pati ja atsiveziau, kad kelione pigiau kainuotu, ji mano 3menesiu dukrytei atnese chupa chups ir i plaukus gumyte doh.gif nu tikrai nesuprantu tokiu zmoniu, jau tada geriau nieko nenesk blush2.gif
o anytos geriausia drauge kai atejo lankyti su savo anuku atnese kinietiska anti kuri kiausinius deda ir kvaksi (skirta nuo 3metu amziaus...) negana to jos anukas ja dar ir sulauze besisveciuodamas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Razynka: 16 gegužės 2009 - 16:22
Drauge pries gimtadieni paklause ko noreciau dovanu, mat nesumasto nieko idomaus, o nenori dovanoti bet ko. Zinoma atsakiau, kad ner svarbu, esme dalyvavimas ir t.t. Bet ji primygtinai pasake pasakyt tiksliai ko noriu/ko reikia, ta ir padovanos. Na, tai galvoju, jei jau taip prasai, tai ir pasakiau kad blakstienu tusho reikia, net pavadinima tikslu biggrin.gif O ji patenkinta, sako kaip gerai, kaip aisku, taip ir padarysiu, aciu, kad pasakei! Gimtadienis buvo po dvieju dienu...gavau zvakide tokia masyvia a la senoviska blink.gif blink.gif blink.gif O ji zino, kad visokiu statulu, zvakidziu ir panasiu rakandu tiesiog nekenciu. Na likau siokioj tokioj nesusipratimo busenoj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandruciux: 17 gegužės 2009 - 12:35