Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

as per savo koki 15-16 gimtadieni nuo proseneles gavau prijuoste ir ranksluosteliu i virtuve,labai kokybiski,bet neturiu as ju kur deti tai ir yra sukrauti giliai i spinta.dar nuo draugiu per 19 gimtadieni gavau ala tokius sexy naktinukus ir triusikelius su pukeliais,tai va tada,kai paziurejau, tai dar ir po metu galima tu pukeliu namie rasti,nors naktinukai i maiseli suvynioti,kad puku neskleistu.
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2007 10 10, 16:02)
o mes vestuviu proga gavom karda blink.gif nu toki ale dekoratyvini durkla kuri reiketu prie sienos kabint blink.gif  blink.gif man tai isvis ziaurus tokie dalykai, nepatinka man visokie tokie kabantys peiliai schmoll.gif o dar vestuviu proga tai is vis  ohmy.gif




Brrrr.... na ir dovanele... blink.gif o as turbut "baisiausia" dovanele gavau is savo brangiausiojo pries kelis metus blush2.gif , tai buvo ragana, ir dar tooookia baisi doh.gif paspaudus rankoje mygtuka ji pradeda juoktis... ir dar ji turi tokia "maza" smulkmenele.... blush2.gif nuoga uzpakaliuka... blink.gif taip ir nesupratau ka ji turetu reiksti blink.gif
tad pastaruoju metu del dovanu pati uzsimenu ko noreciau, ir reikalai laaabai pasitaise thumbup.gif
Atsakyti
durklas simblolizuoja tvirtus santykius seimoja, ir sauguma manau sita dovana buvo nupirkta ne seepsau, sakoma jis tiesiog nukerta klia visoms nelaimems
Atsakyti
4u.gif Labukas! As is savo kriksto mamos esu gavusi per 18 gimtadieni stora maza zvake geltonos spalvos. lotuliukas.gif Jos manimu man turbut ji lb buvo reikalinga.
O dar per savo vestuves is vienos savo turtingos tetos gavau pinigu ir toki atviruka, kuriam jau mazdaug 20 metu, jau visas buvo pageltes, su rudens apkritusiais lapais ant virselio ir toks mazas kazkur 50x50 cm lotuliukas.gif
Atsakyti
man tai situos dalykuos sekdavos ypac kai mokykloj kaledu proga keisdavomes dovanelemis- gal sestoj klasej esu is vaikino gavus seselius (violetines, alyvines ir elektrik zalios spalvos) biggrin.gif , o kokioj devintoj klasej- paveiksliuka is gintariuku, tai dar gal ir guli kazkur pas mama kokiam stalciuj...
o dar turim labai "gera" mociute (tevo mama), tai ji situos dalykuos unikali- mamai yr padovanojusi tokia didele lekste sausainiams ar vaisiams, aisku sena, nudilusi, bet svarbiausia krastas cementu apdrebtas ir uzdziuves doh.gif tevas yr gaves is jos tokia patranka tipo sampanui laikyt, kuri kiek pamenu, tiek metu stovejo pas juos svetainej g.gif , ai, dar mama yr gavus raudona staltiese, kuri aisku pries tai pas juos buvo patiesta, bet kas svarbiausia, gal po kokiu 2 savaiciu atejo jos atsiimti, mat jei labai tinka svetainej, pazadejo nupirkti kita, bet aisku tikrai negavo.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinute:) @ 2007 10 20, 13:19)
man tai situos dalykuos sekdavos ypac kai mokykloj kaledu proga keisdavomes dovanelemis- gal sestoj klasej esu is vaikino gavus seselius (violetines, alyvines ir elektrik zalios spalvos)  biggrin.gif , o kokioj devintoj klasej- paveiksliuka is gintariuku, tai dar gal ir guli kazkur pas mama kokiam stalciuj...
o dar turim labai "gera" mociute (tevo mama), tai ji situos dalykuos unikali- mamai yr padovanojusi tokia didele lekste sausainiams ar vaisiams, aisku sena, nudilusi, bet svarbiausia krastas cementu apdrebtas ir uzdziuves  doh.gif tevas yr gaves is jos tokia patranka tipo sampanui laikyt, kuri kiek pamenu, tiek metu stovejo pas juos svetainej g.gif , ai, dar mama yr gavus raudona staltiese, kuri aisku pries tai pas juos buvo patiesta, bet kas svarbiausia, gal po kokiu 2 savaiciu atejo jos atsiimti, mat jei labai tinka svetainej, pazadejo nupirkti kita, bet aisku tikrai negavo.... lotuliukas.gif

kai ziauru doh.gif doh.gif as kazkada per Kaledas, kai keitemes dovanomis, tai gavau kojines doh.gif tokias paprastas kazkokias, be rysio, tau luzau doh.gif lotuliukas.gif dar esu gavus visokiu lekstuciu, kuriu man tikrai nereikia, arba dar kokiu menkniekiu nesamoningu doh.gif kai kada zmones buna visai be fantazijos schmoll.gif
Atsakyti
O man "nuskilo" 25-ojo gimtadienio proga nuo draugės gauti panaudoto kūno kremo indelį blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
nu jo geru cia dovanu lotuliukas.gif esat gavusios lotuliukas.gif
Atsakyti
Na merginos, perskaiciau as cia viska ir man taip liudna pasidare...Na visai nejuokinga...Kokiu zmoniu buna blink.gif

As pvz turiu pussesere, tai savo vestuviu proga su vyru gavome nuo jos dovana - patalynes komplektas is turgaus uz 50lt. Patalyne tai normali, mums kaip tik reikejo, bet kokia ji skupa, viska apskaiciavo...net ir tai kad ateis viena be vyro (vyras juroje). O gyvena jie labai gerai, bet svetimu pinigu skaiciuot nemegstu. Tiesiog taip nemalonu pasidare verysad.gif Man asmeniskai butu geda eiti i vestuves savo giminaites su 'tokia' dovana.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CINEMA: 24 spalio 2007 - 14:36
QUOTE(bite-rite @ 2007 10 18, 22:46)
4u.gif Labukas! As is savo kriksto mamos esu gavusi per 18 gimtadieni stora maza zvake geltonos spalvos. lotuliukas.gif  Jos manimu man turbut ji lb buvo reikalinga.
O dar per savo vestuves is vienos savo turtingos tetos gavau pinigu ir toki atviruka, kuriam jau mazdaug 20 metu, jau visas buvo pageltes, su rudens apkritusiais lapais ant virselio ir toks mazas kazkur 50x50 cm lotuliukas.gif

Juk antikvarai labai brangūs lotuliukas.gif
Atsakyti
Linksma tema kokia biggrin.gif
As kasmet gaunu nertu serveteliu, pilna stalciu pristampavus esu, kas dovanoja nesakysiu.
Mano brolio krikstotevai irgi "dovanodavo" 5 metu proga Tarybiniu enciklopediju 4 tomus lotuliukas.gif O komunijos priemimo proga turtingas dede kunigas Kristaus paveiksla padovanojo. Na aisku, dvasiai, prisiminimui ir t.t. Bet cia suagusio ir religingo azmogaus akims. O jam tebuvo 8-10 metu, nepamenu dabar. O jis taip lauke DOVANOS biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 29 spalio 2007 - 15:20
mno kvailiausia gauta dovana buvo zadintuvas (vienas laikrodis jau kabojo ant sienos, dar turiu rankini ir mobiliaka) ax.gif
Atsakyti