Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(Šarlote @ 2009 04 15, 14:11)
O ar jie ne kiaušinio formos? g.gif  Prikolna tetulė lotuliukas.gif

man asmeniskai tai visai nepanasu i kiausinio forma schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 03 31, 18:45)
Man labiausiai nevykusios dovanos - visokie dekoro stebuklai  doh.gif statulos, vazos ir pan. Pacia originaliausia dovana iteike MB pusbrolis su zmona - trys skirtingo dydzio metalines, sunkios, grubios zvakides, kur ant auksto koto pauksciai uzkabinti metaliniai ir dar kazkas hieroglifais prirasyta. Tiesiog tobulas saltasis ginklas  doh.gif Jei nebutu hieroglifu, galvociau, kad is baznycios nukniso.

Prisjuokiau iki asaru lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Net vyra pazadinau savo juoku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 04 16, 14:23)
Prisjuokiau iki asaru  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Net vyra pazadinau savo juoku  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Negi dar kas nors dovanoja paveikslus neatsiklausę?????????????? g.gif Juk jie dar ir brangūs. Košmaras
[/quote]

Dovanoja ir dar kaip schmoll.gif .mano pamote metu metais terorizavo savo"peizalionem" schmoll.gif .ir dar su pretenzijom,kad as jos tepliones kabinciau ant sienu schmoll.gif .kadangi ji manes nemegsta,tai tie piesineliai dar budavo ir su ironija schmoll.gif .gimtadienio proga ji man padovanojo nupiestus 100lt(nes visiems smeizdavo,kad as materealiste doh.gif ).mano senelei ji padovanojo piesineli pavadinta "valdove"(tipo susiprask anyta doh.gif ).aciu Dievui,dukra budama mazute siek tiek apgadino jos padovanotus "menus",tai buvo pretekstas ismest thumbup.gif .ta proga pagaliau pavyko ikalbet nebedovanot to slamsto,atseit "taip sirdis plysta,kai meno kuriniai gadinami.na,bet suprantat mazas vaikas..." biggrin.gif .
Kita giminaite mano dukrai atvilkdavo maisus "drabuzeliu".is tiesu tai buvo neaisku kur surankioti skudurai,lopyti perlopyti,nuskalbti iki neimanomumo doh.gif .zodziu as su geresniais grindis valau.kiekviena karta tokias "dovaneles" tekdavo tempt iki konteinerio schmoll.gif .jokios taktiskos uzuominos tai giminaitei nepadejo.tada pasigavau jos sunu ir tiesiai isreziau:jeigu tavo mama nori atsikratyt jai nereikalingo slamsto gal tegu nesa i konteineri,o ne mums dovanoja."dovanos" baigesi thumbup.gif .matyt giminaite isizeide,bet man dzin,pavargau iki konteinerio lakstyt ir dar vaizduot dekinga uz "dovanas" doh.gif .
Atsakyti
O as 27-to gimtadienio proga gavau paprasta nagu laka, na uz 15 lt ar 18 lt maximum. Ir baliuka dariau klube viska,tai isizeidziau net biggrin.gif kaip kokioj 7 klaseje lotuliukas.gif Ir tas kas dovanojo pinigu tai turi,tai nesupratau, nes net nesilakavau,nepatinko spalva.
Atsakyti
Aš savo 30-mečio proga nuo draugių gavau paklodę su guma biggrin.gif
Atsakyti
o musu vaikaspusantru metuku proga gavo nuo seneliu kubika-rubika doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as nesudedu,o sako cia tau lavinamasis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 04 23, 18:15)
o musu vaikaspusantru metuku proga gavo nuo seneliu kubika-rubika doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  as nesudedu,o sako cia tau lavinamasis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif nu cia tai geras thumbup.gif O as tai kazkaip levu dovanu nesu gavus g.gif o gal as nesureiksminu dovanos vertes ax.gif Svarbiausiai demesys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 04 23, 18:15)
o musu vaikaspusantru metuku proga gavo nuo seneliu kubika-rubika doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  as nesudedu,o sako cia tau lavinamasis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nematau ko juoktis - taigi tkrai lavinamasis - jei jus nesudedat, dar nereiskia, kad vaikas nesudes - gal aisku, ne pusantru metu, bet esu macius trimeti ji "tvarkant" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 04 24, 12:07)
nematau ko juoktis - taigi tkrai lavinamasis - jei jus nesudedat, dar nereiskia, kad vaikas nesudes - gal aisku, ne pusantru metu, bet esu macius trimeti ji "tvarkant"  ax.gif


cia ir esme,kad vaikas dovana gauna dabar,o ne po triju metu,tai tegul ir dovanojo kai sueis trys metai,tikrai nesijuoksiu,ale nu dabar,tas pats,kas padovanotu batus 40 dydzio,gi priaugs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mejja @ 2009 03 30, 22:46)
prisijuokiau is dovanu biggrin.gif

na nelabai patirties turiu. daugiausia nesamoniu gavau,kai susilaukiau dukrytes  doh.gif 

nepatiko lenkiski rubeliai,kuriuos viena kart isplovus galima mesti lauk,nes dauguma sutysta. ir siaip jeigu jau ketinama dovanoti rubelius,tai galetu bent jau vaikucio ugio paklausti. musu mazyle ne pagal amziu auksta. tai turim nemazai nauju,jau permazu rubeliu..

dar dukrytes kriksto mama mano maziukei Kaledu proga atveze dovanu ciulpinuka ant pagaliuko. mazei buvo 9 menesiai. as tiesiai sviesiai pasakiau,kad saldumynus valgyti esam dar per mazos. o dabar gimtadieniui sumaste dideli sokolada nupirkti,nes pinigu neturi. paklausiau,o kas ta sokolada valgys? as nemegstu saldumynu,dukryte irgi dar vis per maza. jau geriau koks atvirukas su nuosirdziais palinkejimais,jei pinigeliu nera,nei saldumynai kudikiui  blink.gif

o siaip kas liecia mano pacios dovanas,tai mieliausia gauti kai yra is sirdies  wub.gif  drauge labai pamalonino,gavau PASTU laiska-atvirute. nors pati gyvena uz 10 km. nu taip graziai buvo parasyta,linkejimai,pamastymai. nuo tos pacios drauges kai gime dukryt gavome issiuvineta paveiksliuka,ten buvo mano maziukes ugis/svoris/gimimo data... pakabinome garbingiausioje vietoje.  wub.gif  tikrai ji pasizymi originalumu  thumbup.gif


Tu žinai aš gal būčiau laiminga nunešdama tą visą šlamštą kur nors ir padėdama. Daug blogiau būna kai išvis neprisimena kad tu esi ir tavo vaikui reikia nors čiupinuko. Nesvarbu kiek jam laiko. Svarbu, kad atėjo aplankyti. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(opyte @ 2009 04 13, 11:25)
Si savaitgali, besvenciant velykas, kaime pas mociute, gavom visos moteros idomiu dovanu nuo vienos tetos. Vietoj to, kad velyku proga gautume po kiausini, gavom po  puodu sveistuka  doh.gif


O ką, visai velykiška. Juk per Velykas net sviestinius avinėlius daro thumbup.gif smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ilmantina @ 2009 04 23, 12:49)
Aš savo 30-mečio proga nuo draugių gavau paklodę su guma  biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti