Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

Na man ir pasitaiko visokiu dovaneliu, kuriomis nelabai dziaugiuosi. Siemet per Kaledas is anytos gavau siuksliu deze... doh.gif Suprasciau jei apsisiuksline gyventume, o dabar is niekur nieko. Dar labai nemegstu kai gimines ar draugai padovanoja kvepalus, visai ne mano skonio.. doh.gif TAi statau visus ant lentyneles ir dulkeja eile metu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2009 03 25, 22:42)
as pati kvailu dovanu nesu gavus, bet tokiu idomesniu keletas buvo. atsimenu pirmam universiteto kurse gyvenau bendrabuty, tai kaimynai (vaikinai) 18-to gimtadienio proga padovanojo zalius kaliosus ir dar juos padailino baltu korektoriu, nupaise juoseles ir uzrase adidas.  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  dovana buvo su mintim, nes pasirodo vyrukai pastebejo, kad mano slepetes jau visiskai buvo nusibaigusos. na as ne fyfa,neisizeidziau, dar parikolum isokau i tuos kaliosiukus ir begau i prekybos centra buteliuko pirkt  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  dar esu gavus tualetinio ritinuka, visa prirasineta grziausiu palinkejimu gimtadienio proga, gera dovana ir visai naudinga  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 

As nuo draugu esu gavusi darbines pirstines ir konservu dezute biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolina...xD @ 2009 04 09, 00:55)
Na man ir pasitaiko visokiu dovaneliu, kuriomis nelabai dziaugiuosi. Siemet per Kaledas is anytos gavau siuksliu deze...  doh.gif  Suprasciau jei apsisiuksline gyventume, o dabar is niekur nieko. Dar labai nemegstu kai gimines ar draugai padovanoja kvepalus, visai ne mano skonio.. doh.gif TAi statau visus ant lentyneles ir dulkeja eile metu lotuliukas.gif

viena mergina yra rašius, kad kolekcionuoja kvepalus, ir nemažai jau turi lotuliukas.gif na man jei gerus kvepalus dovanoja tai nieko, bet kai tuos po 7lt. tai nors imk ir nusišauk,
o geriausiai kai anytai atnešu kokia dovana o ji man neturi ( ne be progos, o tarkim valentino diena, nauji metai, ar pan.) ir ji pasirausia tarp savo daiktų ir atnesa dovana, tai esu gavus bliuskę doh.gif per didelę, kremą, ir ne esmė kad kažkoks pigus ir neaiškus, esmė ta kad nuo raukšlių doh.gif nors man ne 19, bet tikrai jo nereik dar rolleyes.gif o kalėdom gavau tris poras triusikiukų , kinietišku ir xl dydžio, kai pamačiau tai doh.gif o ji sako gal biški per dideli? blink.gif tai į durną klausimą atsakiau durnai NE KAIP TIK , o mintyse dadėjau močiutei bus lotuliukas.gif ir tokia dildę, nagam ten ji pedikiūrui turbūt skirta ar rudis brūžint o apvertus su kažkokiais karoliukais apklijuotais , sako čia tau darbui galėsi manikiūrus daryt, doh.gif jai kažkodėl mano profesija kosmetologija rišas su žodžiu manikiūrai nes amžinai terorizuoja ateit manikiūrą daryt doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Laukite tęsinio lotuliukas.gif smile.gif smile.gif , nes tikrai bus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rasyte969 @ 2009 04 09, 11:06)
As nuo draugu esu gavusi darbines pirstines ir konservu dezute biggrin.gif

Bet tai jie kažkaip pateikė ta dovana ar atnesė ikišo į rankas ir po butuka davė???????????????????????????????????????????????
g.gif
Atsakyti
Turiu drauge,na labai geras zmogus,vertinu ja..........bet su dovanomis tai liudna.Jubiliejaus proga gavau tokia pigia sintetiniu sausainiu dezute,anksciau dovanojo knyga ,kuria pries tai buvau jai padovanojus doh.gif Tai dabar ant knygu padarau koki irasa..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dakora @ 2009 04 09, 14:43)
Turiu drauge,na labai geras zmogus,vertinu ja..........bet su dovanomis tai liudna.Jubiliejaus proga gavau tokia pigia sintetiniu sausainiu dezute,anksciau dovanojo knyga ,kuria pries tai buvau jai padovanojus doh.gif Tai dabar ant knygu padarau koki irasa..... smile.gif

o man tai geriau butu be irašų, nes jei man kas nepatinka tai lauktuvėms vežu lotuliukas.gif
buna o labas senai matemes , cia va tokia smulkmenėlė tau lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ką, vėl mano sesutės gimtadienis bręsta thumbup.gif Jei pamenat, rašiau apie savo tėtį, kuris jai padovanojo mano dar vidurinės laikais nusikirptas kasas. doh.gif
Dabar klausiau ar jau turi dovaną, tai sakė turi- trispalvę doh.gif lotuliukas.gif Nemirtingas tėvelis thumbup.gif thumbup.gif Net nustebau, kai pati Kalėdų proga gavau knygą, kurios labai norėjau, nors niekam nebuvau prasitarusi apie ją. Ir pataikyk tu man taip g.gif Ne surūdijusių blizgių rinkinį, ne sesers senas basanoškes (atsiprašau kalbininkų...)
Atsakyti
QUOTE(ALLUREs @ 2009 04 09, 12:00)
Bet tai jie kažkaip pateikė ta dovana ar atnesė ikišo į rankas ir po butuka davė???????????????????????????????????????????????
g.gif

Ta dovana buvo po prikolu tongue.gif Atnese dovana, ikiso irankas, dave po butuka ir degtines buteli, va tokia dovanele biggrin.gif Ir nesiskundziu, kaip kai kurios poniutes, kad turtingi ir pinigu pagailejo ar panasiai tongue.gif Tiesiog visi pasijuokem, o paskui kazkuris is dovanotoju tuos konservus dar ir suvalge lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2009 04 09, 16:27)
Na ką, vėl mano sesutės gimtadienis bręsta thumbup.gif  Jei pamenat, rašiau apie savo tėtį, kuris jai padovanojo mano dar vidurinės laikais nusikirptas kasas. doh.gif
Dabar klausiau ar jau turi dovaną, tai sakė turi- trispalvę  doh.gif  lotuliukas.gif  Nemirtingas tėvelis thumbup.gif  thumbup.gif  Net nustebau, kai pati Kalėdų proga gavau knygą, kurios labai norėjau, nors niekam nebuvau prasitarusi apie ją. Ir pataikyk tu man taip g.gif  Ne surūdijusių blizgių rinkinį, ne sesers senas basanoškes (atsiprašau kalbininkų...)

lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rasyte969 @ 2009 04 09, 16:48)
Ta dovana buvo po prikolu tongue.gif  Atnese  dovana, ikiso irankas, dave po butuka ir degtines buteli, va tokia dovanele biggrin.gif  Ir nesiskundziu, kaip kai kurios poniutes, kad turtingi ir pinigu pagailejo ar panasiai tongue.gif  Tiesiog visi pasijuokem, o paskui kazkuris is dovanotoju tuos konservus dar ir suvalge lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai aš supratau kad ji buvo po.... aš esu rašius mes visad tokias dovanas darom po tuo daiktu lotuliukas.gif bet tai buna išdėstyta ka reiškia ie t.t lotuliukas.gif
todėl ir klausiu kad sužinot ką simbolizavo tie du daiktai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dakora @ 2009 04 09, 12:43)
anksciau dovanojo knyga ,kuria pries tai buvau jai padovanojus doh.gif Tai dabar ant knygu padarau koki irasa..... smile.gif

As irgi knygoje parasau palinkejimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Si savaitgali, besvenciant velykas, kaime pas mociute, gavom visos moteros idomiu dovanu nuo vienos tetos. Vietoj to, kad velyku proga gautume po kiausini, gavom po puodu sveistuka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolina...xD @ 2009 04 08, 23:55)
Na man ir pasitaiko visokiu dovaneliu, kuriomis nelabai dziaugiuosi. Siemet per Kaledas is anytos gavau siuksliu deze...  doh.gif  Suprasciau jei apsisiuksline gyventume, o dabar is niekur nieko. Dar labai nemegstu kai gimines ar draugai padovanoja kvepalus, visai ne mano skonio.. doh.gif TAi statau visus ant lentyneles ir dulkeja eile metu lotuliukas.gif

padovanokite kitiems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(opyte @ 2009 04 13, 13:25)
Si savaitgali, besvenciant velykas, kaime pas mociute, gavom visos moteros idomiu dovanu nuo vienos tetos. Vietoj to, kad velyku proga gautume po kiausini, gavom po  puodu sveistuka  doh.gif



O ar jie ne kiaušinio formos? g.gif Prikolna tetulė lotuliukas.gif
Atsakyti