Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(leguska69 @ 2009 03 25, 22:42)

va man būtent tokios dovanos ir patinka thumbup.gif su vaizduote ir potekste, linksmos, šmaikščios, kaip gerai kad mano artimųjų tarpe tai yra priimtina bigsmile.gif tik kas kart vis sunkiau sugalvot ką nors naujo ir originalaus g.gif
Atsakyti
prisijuokiau is dovanu biggrin.gif

na nelabai patirties turiu. daugiausia nesamoniu gavau,kai susilaukiau dukrytes doh.gif

nors dar besilaukdama kategoriskai prasiau,kad niekas nenestu jokiu pliusinuku,nes daug ju turim palepej net nauju. tiesiog musu seimoje ir mano brolis ir tetis yra alergiskas jiems,o gyvename kartu. ir siaip juose kaupiasi vien dulkes. tai va o gavome viena diiiiiideli suni pliusini,nezinau kaip reiks ji skalbti,anciuka,kuris seriasi,saunumelis ka? dukra budama 4menesiu ispese puka ir tas ikrito i aki,tai kiek asaru buvo. siaubas. nuo tada ir jis palepeje.dar gavome kokius 5 meskiukus,tie tai mieli,nes maziukai,lengva isskalbti ir kokybiski,nesiseria,ne kiniski. siuos dukryte myli,su vienu is ju miega.

dar nepatiko visi tie kiniski zaislai papigiai,kurie buna ir astrus ir skirti nuo 3m. nesvarbu,kad tada dukryte buvo naujagimis. jau geriau tuos 10 lt butu i vokeli ideje ar dregnu serveteliu nupirke.

nepatiko lenkiski rubeliai,kuriuos viena kart isplovus galima mesti lauk,nes dauguma sutysta. ir siaip jeigu jau ketinama dovanoti rubelius,tai galetu bent jau vaikucio ugio paklausti. musu mazyle ne pagal amziu auksta. tai turim nemazai nauju,jau permazu rubeliu..

dar dukrytes kriksto mama mano maziukei Kaledu proga atveze dovanu ciulpinuka ant pagaliuko. mazei buvo 9 menesiai. as tiesiai sviesiai pasakiau,kad saldumynus valgyti esam dar per mazos. o dabar gimtadieniui sumaste dideli sokolada nupirkti,nes pinigu neturi. paklausiau,o kas ta sokolada valgys? as nemegstu saldumynu,dukryte irgi dar vis per maza. jau geriau koks atvirukas su nuosirdziais palinkejimais,jei pinigeliu nera,nei saldumynai kudikiui blink.gif

o siaip kas liecia mano pacios dovanas,tai mieliausia gauti kai yra is sirdies wub.gif drauge labai pamalonino,gavau PASTU laiska-atvirute. nors pati gyvena uz 10 km. nu taip graziai buvo parasyta,linkejimai,pamastymai. nuo tos pacios drauges kai gime dukryt gavome issiuvineta paveiksliuka,ten buvo mano maziukes ugis/svoris/gimimo data... pakabinome garbingiausioje vietoje. wub.gif tikrai ji pasizymi originalumu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mejja: 30 kovo 2009 - 22:50
dar nepatiko visi tie kiniski zaislai papigiai,kurie buna ir astrus ir skirti nuo 3m. nesvarbu,kad tada dukryte buvo naujagimis.
nepatiko lenkiski rubeliai,kuriuos viena kart isplovus galima mesti lauk,nes dauguma sutysta. ir siaip jeigu jau ketinama dovanoti rubelius,tai galetu bent jau vaikucio ugio paklausti. musu mazyle ne pagal amziu auksta. tai turim nemazai nauju,jau permazu rubeliu..

dar dukrytes kriksto mama mano maziukei Kaledu proga atveze dovanu ciulpinuka ant pagaliuko. mazei buvo 9 menesiai. as tiesiai sviesiai pasakiau,kad saldumynus valgyti esam dar per mazos. o dabar gimtadieniui sumaste dideli sokolada nupirkti,nes pinigu neturi. paklausiau,o kas ta sokolada valgys? as nemegstu saldumynu,dukryte irgi dar vis per maza. jau geriau koks atvirukas su nuosirdziais palinkejimais,jei pinigeliu nera,nei saldumynai kudikiui blink.gif

doh.gif doh.gif doh.gif Cia kazkoks kosmaras, kaip taip galima doh.gif Tai reikejo kriksto mama ieskoti turtinga, gal ji net neisivaizduoja nuo kada vaikai gali valgyti saldumynus, paprasciausiai neturi vaiku ax.gif Nepatiko lenkiski rubeliai tai pirk nelenkiskus. Zmones atejo aplankyti o tu cia mazdaug per prastos dovanos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 03 18, 14:02)
iIs nevykusiu dovanu galiu prisiminti tik dideli vazona - as geliu neauginu. bet MB ji kazkam sunaudojo smile.gif


Visi žino, kad kambarinių vazoninių gėlių nemėgstu, bet vis pasitaiko giminaičių iš vyro pusės, kurie būtent jas ir dovanoja. Tai ir laikau namie, kol nusimarina ir išmesti galiu blush2.gif
Atsakyti


doh.gif doh.gif doh.gif Cia kazkoks kosmaras, kaip taip galima doh.gif Tai reikejo kriksto mama ieskoti turtinga,



gal tiksliau ne turtinga, o rūpestingą ir besidominčią mažylės amžiaus galimybėm. juk ir turtinga būdama gali nesamonių pripirkti, jei visiškai apie mažylę negalvos, o tik norė pademonstruoti - žiūrėkite, kokia aš turtinga krikštamotė...
Atsakyti
Man labiausiai nevykusios dovanos - visokie dekoro stebuklai doh.gif statulos, vazos ir pan. Pacia originaliausia dovana iteike MB pusbrolis su zmona - trys skirtingo dydzio metalines, sunkios, grubios zvakides, kur ant auksto koto pauksciai uzkabinti metaliniai ir dar kazkas hieroglifais prirasyta. Tiesiog tobulas saltasis ginklas doh.gif Jei nebutu hieroglifu, galvociau, kad is baznycios nukniso.
Atsakyti
QUOTE(Bridggite @ 2009 03 31, 12:18)
doh.gif  doh.gif  doh.gif Cia kazkoks kosmaras, kaip taip galima doh.gif   Tai reikejo kriksto mama ieskoti turtinga, gal ji net neisivaizduoja nuo kada vaikai gali valgyti saldumynus, paprasciausiai neturi vaiku ax.gif   Nepatiko lenkiski rubeliai tai pirk nelenkiskus. Zmones atejo aplankyti o tu cia mazdaug per prastos dovanos doh.gif

visai ne piniguose esme. juk tiksliai buvau ne viena kart sakiusi,kad saldumynu mes nevalgom,o ji vistiek tempia juos,kaip cia vaikas be saldumynu? vaiku visiskai nesidomi,aplanko tik tada kai laaaaabai prasau. kokia cia kuma? jau geriau tusciom,bet kad aplankytu,ar bent sms parasytu,paklaustu kaip sekasi. po krikstynu matemes 2 kartus. o krikstynos buvo vasara. nu vienzo... nera noro ir tiek. daugiau sakiau ir nekviesiu tikrai. o pinigu turi,na bent jau is isvaizdos matosi,firminiai rubai,soliariumai,priauginti nagai ir pan.

o del rubeliu,tai iskart kai lankytojai klausdavo ko reikia,pasakydavau,tik ne rubeliu ir ne pliusinuku. bet paima ir nuperka ir belekokius... nesuprantu tokiu zmoniu. jei jau pasiteiravai ko nereikia,tai ir nedaryk specialiai antraip.pati lenkisku neperku vaikui. kaina didele,o kokybes nerasta.

QUOTE(Retisa @ 2009 03 31, 16:09)
gal tiksliau ne turtinga, o rūpestingą ir besidominčią mažylės amžiaus galimybėm. juk ir turtinga būdama gali nesamonių pripirkti, jei visiškai apie mažylę negalvos, o tik norė pademonstruoti - žiūrėkite, kokia aš turtinga krikštamotė...

drinks_cheers.gif gailiuos,kad ja pasirinkom,bet aisku jau po laiko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mejja: 01 balandžio 2009 - 00:22
Paskaičiau jūsų pasakojimus, bandžiau irgi prisimint kokią nesąmone. Prisiminiau smile.gif
Vaikinukas, su kuriuo susitikinėjau universisteto laikais, prieš naujus metus gal pora savaičių mane intrigavo, kad išrinko man nuostabią dovaną, romantišką, kurios man labai reikia ir apie kurią svajojau.
Na, aš jau buvau visko prigalvojus, nuo apatinių komplekto iki romantiškos vakarienės. Jis man padovanojo... žadintuvą smile.gif)) Dar taip nustebo, pamatęs mano ištysusį veidą smile.gif "Tau gi jo reikėjo..." smile.gif))
Atsakyti
As tai niekada neuzmirsiu, kaip geriausios mano drauges 16-to gimtadienio proga man padovanojo 6 stiklines lotuliukas.gif
Atsakyti
Vestuvių proga vyro draugai (į vestuves atėjo visa šeima - 4 asmenys) padovanojo 3 sloikus tokio tipo doh.gif doh.gif Išvyniojusi dovaną kažkaip nelabai laiminga atrodžiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2009 04 02, 12:50)
Vestuvių proga vyro draugai (į vestuves atėjo visa šeima - 4 asmenys) padovanojo 3 sloikus tokio tipo doh.gif  doh.gif Išvyniojusi dovaną kažkaip nelabai laiminga atrodžiau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu joooooo lotuliukas.gif

Reiks man draugams padovanoti vestuviu proga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2009 03 25, 23:42)
visa vakara skaiciau sita tema. vienur gerai pasijuokiau, kitur norejos asara nubraukt is gailescio. as pati kvailu dovanu nesu gavus, bet tokiu idomesniu keletas buvo. atsimenu pirmam universiteto kurse gyvenau bendrabuty, tai kaimynai (vaikinai) 18-to gimtadienio proga padovanojo zalius kaliosus ir dar juos padailino baltu korektoriu, nupaise juoseles ir uzrase adidas.  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  dovana buvo su mintim, nes pasirodo vyrukai pastebejo, kad mano slepetes jau visiskai buvo nusibaigusos. na as ne fyfa,neisizeidziau, dar parikolum isokau i tuos kaliosiukus ir begau i prekybos centra buteliuko pirkt  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  dar esu gavus tualetinio ritinuka, visa prirasineta grziausiu palinkejimu gimtadienio proga, gera dovana ir visai naudinga  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  bet keisciausia ka esu gavs tai sena teliko deze, ta prasme teliko remas be kineskopo o jame toks kaip koliazas buvo padarytas su mano gyvenimo istoria is popieriaus iskarpytos figuryles i ten mazdaug vetuves krikstynos ir kiti ivykiai kurie bus mano ateity  biggrin.gif  biggrin.gif  blyn keista ta deze buvo ir visai ne meniska, bendriko kambary metes, o kai krausciausi tai tyliai teko ja iki kontenerio nunest, bet negi pyksi ant dragu, jie g stengesi  biggrin.gif  biggrin.gif  beja, pamirsau paminet, kad mano gmtadienis balandzio 1, tai visi kazkodel man dovanas pa prikolum dovaoja, gerai kad dievulis humor jausmo man nepagailejo, nes per gimtadiei svarbiausia gera nuotaika, o ne pinigine dovanos verte.
dar biski i off topic: snobem, kuriom sarbu dovanu stafkes rekomenduoju perskaityt A.Lydekos knyga apie etiketa. ten viskas pagal prtokola parasyta. bus dviguba nauda, i voka desit tiek kiek reikia, o jei sventes kaltininkas liks nepatenkintas, galesit pasiteisint, kad pagal protokola tiek ir turi but.

Geras, visai fainu minčiu čia surašyta apie dovanas lotuliukas.gif nes mes su draugėm pinigus vertinam tik tuos kuriuos uždirbam, na o kaip dovana tai nesamonė kas is to as jai nesu tarkim birželi o rugseji tarkim ji man juo atgal atneša, o va originalias dovanas šmaikščias tai mes mėgstam thumbup.gif todėl tenka kiekvienais metais sukt galvelias, nes jau kaip konkursas pasidaro kuri gudres
lotuliukas.gif
Atsakyti