Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(*VideoGift* @ 2009 03 17, 13:30)
O kas nesupranta, kam tai, yra zmoniu kurie tikrai negali tokių klipų padaryti patys. Toli grazu nevisi gali.


Toli grazu ne visi lotuliukas.gif Cia tai tikrai prajuokinot lotuliukas.gif Beveik visuose kompiuteriuose yra programa Windows Movie Maker, su kuria kas moka angliskai (arba turi anglu zodyna) susikurs koki tik nori klipuka tongue.gif Be to kaip ir rasiau Sony Ericsson telefonuose tikrai yra programa klipams kurti tongue.gif
Atsakyti
Oi kiek aistru uzvyre, gal jau ne tokia ir prasta ta mano mintis... thumbup.gif

Diskusija galima pratesti CIA neterskim temos... tongue.gif

O kam tada zmones eina i kavines, juk kiekvienas kvailis gali pats valgyt pasidaryt, arba pusfabrikaciais prisikimst...nei zodyno nereik ir kitos kalbos mokejimo....jau nekalbant apie kompo ismanyma...taip paprasta....
pasirodo tik zodyno reik doh.gif


aciu uz demesi bis.gif
Atsakyti
QUOTE(*VideoGift* @ 2009 03 17, 20:26)
Diskusija galima pratesti CIA neterskim temos... tongue.gif 
Niekas neskuba pratęsti diskusijos? lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*VideoGift* @ 2009 03 17, 20:26)
Diskusija galima pratesti CIA neterskim temos... tongue.gif 
Nenori, matyt, niekas diskusijos pratęsti. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Vieno nesuprantu: tau sako, kad tokia dovana nepatiktų, o tu aiškini, kad vis tiek labai gera dovana. Tai jeigu pati žinai, ko čia po temas sklaidaisi? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*VideoGift* @ 2009 03 17, 20:26)
Diskusija galima pratesti CIA neterskim temos... tongue.gif 
Nenori, matyt, niekas diskusijos pratęsti. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Vieno nesuprantu: tau sako, kad tokia dovana nepatiktų, o tu aiškini, kad vis tiek labai gera dovana. Tai jeigu pati žinai, ko čia po temas sklaidaisi? lotuliukas.gif
Atsakyti
O geras, forumas užstrigo, tai jau padubliavo mano žinučių. doh.gif doh.gif
Atsakyti
baigiam poster_offtopic.gif


pamenu būdama 16 m. pana jau iš krikštų mamos gavau lėlę, tokią gal pamenat nuo ruso laikų, jos būdavo su žydrais arba rožiniais plaukais, gal metro dydžio, ir kai paiimi už vienos rankos ir lengvai temti ji svirduliuodama pradedavo eiti biggrin.gif tai va, ta dovana manes lauke ilgai, jau ir pasent jai suspėjus buvau doh.gif o ir ji tokia naudota pasirodė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(snupe @ 2009 03 16, 02:13)
Visiškai pritariu. Gyvenimas eina ratu ir gali labai greitai situacija apsiversti aukštyn kojom. Kad ir dabartinė ekonominė situacija... Jau dabar nemažai skurstančių, kurie neseniai pinigais žarstėsi ir 50 Lt pinigu nelaikė... Visais laikais vertingiausi išlieka geri ir nuoširdūs santykiai.

ir tu manai, kad tai yra geri ir nuosirdus santykiai, kai uzdirbi ir gali leisti sau neriboti islaidu, bet eidamas sveikinti zmogu su svente jam dovanoji 50 LT?

Is nevykusiu dovanu galiu prisiminti tik dideli vazona - as geliu neauginu. bet MB ji kazkam sunaudojo smile.gif
Dabar reikia pasukti galva, ka broliuku padovanoti (gimtadienis arteja), kad nekiltu noras jam mane i panasu sarasa traukti
Atsakyti
Man tai keista, kaip žmonės už kitus gali nuspręsti, kiek šie sau gali leisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 03 18, 13:02)
ir tu manai, kad tai yra geri ir nuosirdus santykiai, kai uzdirbi ir gali leisti sau neriboti islaidu, bet eidamas sveikinti zmogu su svente jam dovanoji 50 LT?




as tai manau kad nuosirdus santykiai tada kai lagamina pinigu prikrauni ir ateini lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..... ir nuosirdziai paduodi...... o tu atgal eini jau su didesniu gabaritu lagaminu, kad prasciau nepasirodyti ir neatrodyti maziau nuosirdus ir iteiki.... ir bendrauji taip kasmet nuosirdziai nuosirdziai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 19 kovo 2009 - 09:13
[quote=Ciuda,2008 05 05, 21:38]
[quote=Verseckiukai,2007 12 03, 16:27]
zinai vaikeli neturejau labai laiko ieskot dovanu, tai prasau sokolado ir gumyte plaukams... ir ji nuo savo zilu riebaluotu plauku nusiima ta gumyte ir duoda man ....
va cia tai bajeriu bajeris biggrin.gif:D:D:D:D lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
[/quote]
Tikriausia nualpciau fear.gif fear.gif fear.gif fear.gif fear.gif fear.gif fear.gif fear.gif fear.gif fear.gif fear.gif
Atsakyti
visa vakara skaiciau sita tema. vienur gerai pasijuokiau, kitur norejos asara nubraukt is gailescio. as pati kvailu dovanu nesu gavus, bet tokiu idomesniu keletas buvo. atsimenu pirmam universiteto kurse gyvenau bendrabuty, tai kaimynai (vaikinai) 18-to gimtadienio proga padovanojo zalius kaliosus ir dar juos padailino baltu korektoriu, nupaise juoseles ir uzrase adidas. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif dovana buvo su mintim, nes pasirodo vyrukai pastebejo, kad mano slepetes jau visiskai buvo nusibaigusos. na as ne fyfa,neisizeidziau, dar parikolum isokau i tuos kaliosiukus ir begau i prekybos centra buteliuko pirkt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif dar esu gavus tualetinio ritinuka, visa prirasineta grziausiu palinkejimu gimtadienio proga, gera dovana ir visai naudinga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet keisciausia ka esu gavs tai sena teliko deze, ta prasme teliko remas be kineskopo o jame toks kaip koliazas buvo padarytas su mano gyvenimo istoria is popieriaus iskarpytos figuryles i ten mazdaug vetuves krikstynos ir kiti ivykiai kurie bus mano ateity biggrin.gif biggrin.gif blyn keista ta deze buvo ir visai ne meniska, bendriko kambary metes, o kai krausciausi tai tyliai teko ja iki kontenerio nunest, bet negi pyksi ant dragu, jie g stengesi biggrin.gif biggrin.gif beja, pamirsau paminet, kad mano gmtadienis balandzio 1, tai visi kazkodel man dovanas pa prikolum dovaoja, gerai kad dievulis humor jausmo man nepagailejo, nes per gimtadiei svarbiausia gera nuotaika, o ne pinigine dovanos verte.
dar biski i off topic: snobem, kuriom sarbu dovanu stafkes rekomenduoju perskaityt A.Lydekos knyga apie etiketa. ten viskas pagal prtokola parasyta. bus dviguba nauda, i voka desit tiek kiek reikia, o jei sventes kaltininkas liks nepatenkintas, galesit pasiteisint, kad pagal protokola tiek ir turi but.
Atsakyti