Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(ooo @ 2009 03 17, 10:54)
mano poziuriu - nesamone  ax.gif


dekui...kol kas pirmas toks poziuris, kitos turbut del mandagumo gire.... biggrin.gif

o jei tai butu ne tik internete o pvz su remeliu, kuris gruotu ta klipa paspaudus. Nu toks remelis kaip nuotrauku bet rodo video arba nuotraukas su muzika....
pvz
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *VideoGift*: 17 kovo 2009 - 12:03
QUOTE(ooo @ 2009 03 17, 12:54)
mano poziuriu - nesamone  ax.gif

drinks_cheers.gif
Be to tokius klipus gali kiekviena mama pasidaryti, net daugumoje telefonu yra si programa mirksiukas.gif
Atsakyti
isvis nesuprantu,kam moket uz kazka, kuo nesinaudosi - negi sedesi ir ziuresi ta klipa su muzikele? blink.gif va nuotrauka yra nuotrauka...
Atsakyti
As sukuriau nuomoniu tema, jei moderatores neistrins, tai buciau dekinga isklausyti kiekvieno jusu nuomone ten. 4u.gif

O kas nesupranta, kam tai, yra zmoniu kurie tikrai negali tokių klipų padaryti patys. Toli grazu nevisi gali. Jau kitas klausimas -pinigai, ar visi gali moketi uz tai? tikrai ne, nevisi, gali, nevisi nori, nevisems reikia.

Man labiau rupi kaip atrodo pati mintis.
Atsakyti
QUOTE(*VideoGift* @ 2009 03 17, 11:53)
As cia meginu suprasti ar kam nors tai butu idomu, o reklamuotis supermamoje  hihihi.gif nu jo yra virs 20 tukstanciu vartotoju, bet man rupi kur kas dydesne rinka tokia kaip UK, US...kitaip sakant milijonine.
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(*VideoGift* @ 2009 03 17, 11:53)
Testuoju proekta ir meginu suprasti ar verta toliau investuoti.
QUOTE(*VideoGift* @ 2009 03 17, 12:30)
Man labiau rupi kaip atrodo pati mintis.
Man atrodo, jūs ne čia pataikėt su savo testavimais. Kiekvienas gali pasiūlyti savo paslaugas dovanos pavidalu... Tik kas liks iš temos? Forumietės jau ir taip daug pasisakė apie jūsų versliuką. biggrin.gif
Atsakyti
na testavimas tame ir yra, kad kiekvienas pasisako, o as isvadas pasidarau, todel kita tema ir atidariau tam... ax.gif

sorry jei nepatinka mano mintys, bet as noriu nuomones, nejau sunku...jei sunku tad nesivarginkyt ir nieko nerasykit.

Visada lengviau juoktis ir nieko nedaryti, negu kad kazka padaryti ir isklausyti kitu pasaipas.... lotuliukas.gif tik pasaipos ir pavydas man = 0, o jei tarp tu nesamoningu zinuciu atsiras bent viena verta demesio tada thumbup.gif testavimas pavyko...forumas tam ir yra, nepatinka neskaityk.... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*VideoGift* @ 2009 03 17, 17:55)
Pasiskaitykit forumo taisykles. Jis tikrai nėra skirtas prekių ir paslaugų testavimui.
Dėl manęs, rašykit kur norit, bet pasižiūrėjau, kad visose temose vien apie tai rašote.

Tokia gera tema, o jūs ją teršiate savo reklamom. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 17 kovo 2009 - 18:01
o kas cia blogo paklausti kitu nariu nuomones ir pasiulyti paslaugas jei tai yra I TEMA. As neinu i triusyku tema ir nerasau ten nepirkyt triusikeliu, geriau pirkyt mano video klipus.

beje kol kas tai dar ne versliukas, bet greit tikiuosi kad taip ir bus....
doh.gif doh.gif doh.gif senokai nebendravau su lietuviais, atpratau jau nuo jusu pavydo scenu.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ui pralinksminot, bet kad ne ciapataikiau tai tikrai....nes cia 10% naudingos info 90 % fleimo ir bambekliu, kurioms nepatinka naujoves...ir kitu idejos...


Atsakyti
QUOTE(*VideoGift* @ 2009 03 17, 18:05)
  doh.gif  doh.gif  doh.gif senokai nebendravau su lietuviais, atpratau jau nuo jusu pavydo scenu.... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ui pralinksminot, bet kad ne ciapataikiau tai tikrai....nes cia 10% naudingos info 90 % fleimo ir bambekliu, kurioms nepatinka naujoves...ir kitu idejos...
O kodėl jūs nepasiklausiate kituose forumuose, kur nėra fleimo ir pavydžių lietuvių? Juk sakėte, kad jus domina "mylijonynė" UK ir US rinka. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 03 17, 17:08)
O kodėl jūs nepasiklausiate kituose forumuose, kur nėra fleimo ir pavydžių lietuvių? Juk sakėte, kad jus domina "mylijonynė" UK ir US rinka.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


o kas tau sake kad nepaklausiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*VideoGift* @ 2009 03 17, 18:09)
o kas tau sake kad nepaklausiau  bigsmile.gif
Ir gavot atsakymą? Turbūt visi buvo sužavėti jūsų tokia nauja idėja. lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O kam tada lietuvių klausinėjate, jeigu UK ir US rinkos analizė - jau padarytos? g.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 17 kovo 2009 - 18:11
schmoll.gif dar nepadaryta, man rupi visu nuomone. kaip ir sakiau kad ir tarp 10 atsiras 1, kuriam bus idomu ir kuris protyngai pakomentuos is savo vartotojo pozicijos busiu labai dekinga.
cia ilgas procesas...
sorry turiu svarbesniu reikalu uz fleima... 4u.gif

bet aciu uz susidomejima bigsmile.gif
Atsakyti