Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(egliosha @ 2009 03 10, 23:55)
nenukrypastam nuo temos mirksiukas.gif

zodziu, uzpernai MB senelis nuo sunaus gavo dovanu keptuve babai biggrin.gif dukra pirstais bade ir juokes. pernai MB senelis gimtadienio proga gavo orchideja babai lotuliukas.gif nuo dukters lotuliukas.gif babai nuskilo abiem kartais, plius per savo gimtadienius gauna dar dovanu(jau tiesiai jai dedikuotu)


Reiks tėvukui virbalus padovanot mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Karta nuo buvusio draugo mamos gimtadienio proga ir as gavau gera dovana. PAti esu buhaltere, tenka daug skaiciuotuvu dirbti. Turiu toki dideli smile.gif Tai moterele padovanojo man skaiciuotuva toki maziuka, su visokiausiom funkcijom sin, cos ir pan., maziukais mygtukais ir be elemnto. Neva, va tau, brangioji, darbui, tau daug skaiciuoti reikia... blink.gif
Na ka, padekojau....
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kanna @ 2009 03 13, 16:27)
Karta nuo buvusio draugo mamos gimtadienio proga ir as gavau gera dovana. PAti esu buhaltere, tenka daug skaiciuotuvu dirbti. Turiu toki dideli smile.gif Tai moterele padovanojo man skaiciuotuva toki maziuka, su visokiausiom funkcijom sin, cos ir pan., maziukais mygtukais ir be elemnto. Neva, va tau, brangioji, darbui, tau daug skaiciuoti reikia... blink.gif
Na ka, padekojau....
ax.gif

Bet bent stengėsi moteriškė praktišką dovaną įtaisyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Justelė @ 2009 03 13, 16:53)
Bet bent stengėsi moteriškė praktišką dovaną įtaisyt  biggrin.gif

na taip, tik tokie geresni skaiciuotuvai paprastai su elementais parduodami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kanna @ 2009 03 13, 16:27)
Karta nuo buvusio draugo mamos gimtadienio proga ir as gavau gera dovana. PAti esu buhaltere, tenka daug skaiciuotuvu dirbti. Turiu toki dideli smile.gif Tai moterele padovanojo man skaiciuotuva toki maziuka, su visokiausiom funkcijom sin, cos ir pan., maziukais mygtukais ir be elemnto. Neva, va tau, brangioji, darbui, tau daug skaiciuoti reikia... blink.gif
Na ka, padekojau....
ax.gif

Ir man atrodo, kad stengėsi, tik nepagalvojo apie dydį. Vis į temą, ne plaukų kasą, kaip mano tėvukas doh.gif
Atsakyti
Nenukrypstam nuo temos 4u.gif

Aš 10-ojo gimtadienio proga gavau nuo geriausios draugės termosą, kažkokį įlenktą, išvis šilumos nelaikantį, turbūt atsikratyt norėjo mama tai ir įdėjo dukrelei, į gimtadienį einančiai lotuliukas.gif bet kažkaip neatsimenu, kad būčiau labai liūdėjus dėl tos dovanos tik dabar juokas ima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eeyore_ @ 2009 03 13, 21:38)
Nenukrypstam nuo temos 4u.gif

Aš 10-ojo gimtadienio proga gavau nuo geriausios draugės termosą, kažkokį įlenktą, išvis šilumos nelaikantį,  turbūt atsikratyt norėjo mama tai ir įdėjo dukrelei, į gimtadienį einančiai  lotuliukas.gif  bet kažkaip neatsimenu, kad būčiau labai liūdėjus dėl tos dovanos tik dabar juokas ima  lotuliukas.gif

na cia buna taip kai kviecia is anksto neispeje biggrin.gif mane vaikystej pakviete pamenu kaimynu mergaite, o as nei pinigu, nei dovanos neturejau, tai muila nesiau blush2.gif lotuliukas.gif ne ukini, ne pigu, ipakuota dezutej, bet muila lotuliukas.gif jau tie vaikai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2009 03 06, 10:33)
Kai žarstai keliaženkles sumas tai žinoma 50lt ne pinigas, bet jei gyveni nuo algos iki algos, tai yra ne maža suma.  Buvo mūsų tarpe tokių kuriems tai buvo ne pinigai ir buvo ne lygis su mumis bendraut (nu kaip išdrisom tokią niekingą sumą padovanot), bet gyvenimas pasisuko taip, kad dabar vos ne su ištiesta ranka vaikšto, taip kad gerai pagalvokit prieš atsiskirdamos nuo sunkiau gyvenančių draugų ir niekindami jų dovanas, ar nereiks kada nors dar baisiasnėj situacijoj atsidurt  4u.gif

Visiškai pritariu. Gyvenimas eina ratu ir gali labai greitai situacija apsiversti aukštyn kojom. Kad ir dabartinė ekonominė situacija... Jau dabar nemažai skurstančių, kurie neseniai pinigais žarstėsi ir 50 Lt pinigu nelaikė... Visais laikais vertingiausi išlieka geri ir nuoširdūs santykiai.
Atsakyti
Ar si dovana yra nevykusi? g.gif

siaip idomu...mastau ar verta prasidet, jei zmones mano, kad nevykusi. Taip pat neverta jei zmones mano, kad idomu, bet neuzsakinetu tokios dovanos. Gal patarsyt kaip elgtis....
Atsakyti
QUOTE(*VideoGift* @ 2009 03 16, 22:05)
Ar si dovana yra nevykusi?  g.gif

siaip idomu...mastau ar verta prasidet, jei zmones mano, kad nevykusi. Taip pat neverta jei zmones mano, kad idomu, bet neuzsakinetu tokios dovanos. Gal patarsyt kaip elgtis....
Jūs čia reklamuojatės, ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 03 17, 10:06)
Jūs čia reklamuojatės, ar kaip?  g.gif


As cia meginu suprasti ar kam nors tai butu idomu, o reklamuotis supermamoje hihihi.gif nu jo yra virs 20 tukstanciu vartotoju, bet man rupi kur kas dydesne rinka tokia kaip UK, US...kitaip sakant milijonine.

Testuoju proekta ir meginu suprasti ar verta toliau investuoti.
Atsakyti
QUOTE(*VideoGift* @ 2009 03 17, 12:53)
As cia meginu suprasti ar kam nors tai butu idomu, o reklamuotis supermamoje  hihihi.gif nu jo yra virs 20 tukstanciu vartotoju, bet man rupi kur kas dydesne rinka tokia kaip UK, US...kitaip sakant milijonine.

Testuoju proekta ir meginu suprasti ar verta toliau investuoti.

mano poziuriu - nesamone ax.gif
Atsakyti