Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(Karalienė_Margo @ 2009 01 02, 17:08)
ir is anytos ikurtuvem 5 litus,kad namams nieko netruktu doh.gif o buvo taip...pasiemiau ja is namu,kad atvaziuotu paziuret kaip isikureme,sako sustok i parduotuve reik pinigus issikeist ir sio to dar pasiimt,nu sustojau...nusipirko dvi bonkas alaus...sau ir mano vyrui(kuris isvis negeria) bigsmile.gif ir iseidama paliko tuos 5 lt rolleyes.gif
QUOTE(gritte @ 2009 02 09, 11:31)
juodas jumoras  lotuliukas.gif
QUOTE(zali @ 2009 02 11, 11:36)
blink.gif siaubas doh.gif jau geriau is viso nebutu nieko davusi
Nesuprantu, ko jūs čia taip baisitės ir siaubinatės...
Yra toks prietaras, kad atėjus pas naujakurius pirmą kartą reikia palikti monetą, kad namuose pinigų netrūktų. Būtent - monetą. Va ir iškeitė žmogus pinigus, kad duotų didžiausio įmanomo nominalo monetą.
Beje, toks pat prietaras yra ir apie naujagimį. Nežinau, iš kur kilęs, bet mano vaikai yra tokiu būdu gavę monetų nuo neartimų pažįstamų, vežiojant vežimėlyje vaiką sutiktų gatvėje.
Net nepamaniau įsižeisti, kad davė litą, o ne 50...
QUOTE(Irina-i @ 2009 01 09, 02:25)
... gal sprendziu pagal save,kad geriau isvis nenueisiu,negu nueisiu ir idesiu i voka vietoj 10lt tik 1lt arba isvis tuscia voka padovanosiu,pakvietet gi ne del pinigu,tai koks skirtumas  biggrin.gif  ...vis tiek yra kazkoks minimumas,vestuvese pvz 150lt nuo zmogaus..nes as tikrai nejaukiai jauciuosi,jeigu zinau,kad nepatiko dovana ar dar kazkas tokia padovanojo...gal kitiems yra svarbiau "padovanot",o ne padovanot gera,gal ne super brangi,bet nors kad butu kokybiska dovana.
o anksciau kaip dare,eidavo i gimtadienius,vestuves del zmoniu kurie pakviete,o dabar ..va atvejis..pries,gal 4metus,nuejau i gimtadieni pas pazistama,ir atejo toks svecias,girdejau apie ji ir anksciau,bet neteko matyti,na atsisedo visi prie stalo,paprase salotu kas arciau sedejo,idejo pora saukstu,sako "dar" nu gerai,dar pora idejo,sako "dar dar"  biggrin.gif  nu rimtai negaila,gimtadienis gi..praejo ten valanda pvz,visi jau prisivalge iki "negaliu" nuejo visi pasokt,sitas sedi valgo ir jau matosi,kad netelpa jam..zodziu,jeigu jis padovanojo pvz 50lt,tai privalo suvalgyti minimum 60lt (nezinau kaip vertina)...
QUOTE(Irina-i @ 2009 03 03, 20:07)
tiesiog kiekvienas sprendzia pagal save  4u.gif  jums yra normalu nueiti i vestuves su 50lt  thumbup.gif  pvz as,geriau isvis neiciau,nei dovanociau 50lt,nes dabar jau i gimtadieni niekas 50lt nedovanoja.o del "o liko tik tie kuriems ir butelio vyno ar saldainių dėžutės ir gėlės užtenka" cia galima prisikabinti prie to,kad jus specialiai tik su tokiais ir bendraujat,nes nenorit dovanot daugiau,nei 25lt,o pavalgyt 100lt

man irgi keista..pries 2metus,vienas pazistamas 20 gimtadieniui gavo dovanu..hm..zodziu 5 draugai atejo ir susimete po 15lt.man tai yra keista,nes dabar nezinau ka galima nusipirkt uz 15lt,tele2 papildyma,1kg saldainiu/sausainiu.
be abejo 25lt ir 50lt cia yra pinigai,bet palyginus su vestuvem ar gimtadieniu,cia yra nelabai daug  4u.gif
tiesiog,manau,yra "stafkes"..nera IKI,bet yra NUO  4u.gif
Būkit maloni, nepatingėkit, surašykit "stafkes" ir "minimumus", nes aš va jų nežinau, tai dabar susiparinau, kad nedėčiau veidu purvan...
O su jumis tai net baugu būtų bendraut, visą laiką bijočiau kąsniu daugiau suvalgyt, negu mano dovaną įvertinot... Nors gal naudinga būtų, svorio numesčiau... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Koper @ 2009 01 09, 15:50)
tiesa, niekam ne paslaptis gydytojams nesami vokeliai, bet kodel zmonems sauna i galva juos slepti saldainiu dezutese  lotuliukas.gif  ? ne karta atidare prie sveciu saldainius radom ant virsaus padeta kupiura  doh.gif  tai kartais pamastom kiek kam esam perdovanoje tokiu genialiu dovanu?  thumbup.gif
Nesuprantu: kai tetulytė perdovanoja senus sladainius, tai "nevykusi dovana", o kai medikai perdovanoja, tai - viskas tvarkoj?
Dėkingi pacientai, matot, ne tokie visi protingi, jiems vat nešauna į galvą pagalvot, kad gydytojas jų nuoširdžiai dovanotus saldainius tiesiog perdovanos...
QUOTE(kemppinele @ 2009 02 11, 20:09)
... mano mamyte irgi medike,reikia ispeti smile.gif nors jauciu,kad irgi kazkas gavo tokiu dovaneliu smile.gif
O nepagalvojat, kad nusivils, neradusi vokelio, tik sladainius: ir "potenciali dovana" sugadinta ir pinigėlių - niema?.. lotuliukas.gif
QUOTE(wenita @ 2009 03 05, 22:13)
Ejom pas vyro giminaiti i gimtadieni,zmogus turintis viska,net nezinojau ka dovanoti,bet tikrai ilgai galvojau ir taip pat supermamoj radau,kad neblogai butu taure isgraviruoti,tokia ir prikolna dovanele.Bet ir nekainavus tukstanciais,tai taip supratau,kad ju nuoziura buvo per pigi,nes net per aplinkui buvo uzmesta prie sveciu,kad mes skupus.
Ne dėl pigumo (iš tiesų tai net nežinau, kiek kainuoja graviravimas), bet man visokios tokios taurės - pačios prasčiausios dovanos - "šiukšliukai", kaip kažkas pavadino. Čia jau kažkas rašė, kad "būna gražūs puodeliai". Ok, gauni tokių gražių kokius 5 ir taurių dar kokias 4. Ir kur visa tai dėt? Kaip panaudot? O išmest neišeina. Perdovanot... Nemoku dovanot dovanos, kuri man pačiai nepatinka. Nebent žmogus specialiai kažko užsiprašo... Bet žinokit tokių puodelių ar taurių tai niekas niekas manęs niekad neprašo... lotuliukas.gif
Gal reikės pasinaudoti liutkates aprašytu metodu: "netyčia sudužo,nukrito su visa dėže ir neliko nei vieno sveiko puodelio" - sudėsiu viską į dėžę ir nukris ji man netyčia... lotuliukas.gif
QUOTE(Burtininke @ 2009 03 06, 10:56)
Nedrįsčiau taip sakyti, jei nežinočiau, kad pirko būtent už 8 Lt, nes gimtadienyje dalyvo kita draugė, kuri matė kai pirko  smile.gif Be to, tai buvo dovana nuo šeimos ( vyras su žmona).
Oho, koks sutapimas: draugė matė, kaip pirko dovaną per nukainavimą...
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2009 03 09, 09:03)

O su jumis tai net baugu būtų bendraut, visą laiką bijočiau kąsniu daugiau suvalgyt, negu mano dovaną įvertinot... Nors gal naudinga būtų, svorio numesčiau...  lotuliukas.gif



thumbup.gif ........ kartais ne dovanos nevykusios buna o gavejos wink.gif ..... tiktai to pacios nepastebi, taip sakant ant kito ir siauda mato ant saves vezimo nepastebi g.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2009 03 09, 09:13)
Oho, koks sutapimas: draugė matė, kaip pirko dovaną per nukainavimą...


Taip sutapimas tongue.gif Nes pati tą dieną buvo ,,Senukuose" ir susitiko smile.gif
O kas čia keisto? Jums nebūna sutapimų? doh.gif (hm... ko aš čia teisinuos g.gif )

Ai, kaip ten bebūtų išvada tokia, kad kai pats padovanoji dovaną už 50, nelabai norisi gaut už 8 Lt doh.gif Materialistai mes ar ne, bet tokia mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burtininke: 09 kovo 2009 - 10:29
QUOTE(Burtininke @ 2009 03 09, 10:25)
Taip sutapimas  tongue.gif Nes pati tą dieną buvo ,,Senukuose" ir susitiko  smile.gif
O kas čia keisto? Jums nebūna sutapimų?  doh.gif (hm... ko aš čia teisinuos  g.gif )
Būna būna. biggrin.gif
Bet man būtų bjauru, jeigu viena pažįstama perpasakotų kitai, ką, kur ir už kiek aš pirkau... doh.gif
QUOTE(Burtininke @ 2009 03 09, 10:25)
Ai, kaip ten bebūtų išvada tokia, kad kai pats padovanoji dovaną už 50, nelabai norisi gaut už 8 Lt  doh.gif Materialistai mes ar ne, bet tokia mano nuomonė  4u.gif
Aš tai taip neskaičiuoju...
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2009 03 09, 10:34)
Būna būna.  biggrin.gif
Bet man būtų bjauru, jeigu viena pažįstama perpasakotų kitai, ką, kur ir už kiek aš pirkau...  doh.gif  Aš tai taip neskaičiuoju...


Na, man draugė per gimtadienį ir pakuždėjo lotuliukas.gif o paskui ir pati mačiau, bet jau viskas pamiršta smile.gif Dabar su tuo žmogumi dovanojamės, už panašias sumas biggrin.gif

Bet jei jums atneštų dovaną už 100 Lt. jūs neštumėte tam žmogui dovaną už 20? smile.gif

Aš taip nedarau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 03 09, 11:11)
Na, man draugė per gimtadienį ir pakuždėjo lotuliukas.gif o paskui ir pati mačiau, bet jau viskas pamiršta  smile.gif
Man tai būtų nemalonu.

QUOTE(Burtininke @ 2009 03 09, 11:11)
Bet jei jums atneštų dovaną už 100 Lt. jūs neštumėte tam žmogui dovaną už 20? smile.gif 
Ne, aš neščiau dovaną už 110, tada jie man už 120, tada aš jiems už 130 ir t.t.
Įskaitant gimtadienius, vardadienius, Kalėdas ir vestuvių metines... netrukus pasiektume tūkstančius... lotuliukas.gif
Aš suprantu, apie ką rašai. Rinkdama dovaną nesivadovauju principu "kad tik pigiau", bet neskaičiuoju, kiek kainavo man dovanota dovana.
Mano dovanojamos vaikams dovanos kainuoja tikrai ne litą ir ne dešimt. O jie mano gimtadieniui nupaišo po atviruką (po persikraustymo nebuvo išpakavę pieštukų, tai tąkart gavau nupaišytas tušinuku lotuliukas.gif ). Bet man tie jų atvirukai - patys brangiausi...

Jeigu iš širdies rinkta ir dovanota, man dzin, kiek ji kainavo. Nors ir ant kelio rado... Pvz. ėjo keliu, žiūri "xxx" mėtosi ir prisiminė, kad aš tokio daikto seniai seniai noriu...
Va dabar, pvz. labai džiaugčiaus, jeigu kas "džiazvę" kokybišką padovanotų. Gali būti naudota, net pasilanksčiusi (taip dar įdomiau - antikvariatas lotuliukas.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 09 kovo 2009 - 11:56
QUOTE(Saga @ 2009 03 09, 10:15)
thumbup.gif ........ kartais ne dovanos nevykusios buna o gavejos wink.gif ..... tiktai to pacios nepastebi, taip sakant ant kito ir siauda mato ant saves vezimo nepastebi  g.gif



o tema kaip vadinasi? nevykusios dovanos ar gavejos? g.gif
sukurkite tokia tema ir "varykite" nes butent ta ir darote mirksiukas.gif
ne visos gyvena jusu principais,o jus norite kazka pakeisti,uzdrausti,paaiskinti , kad nereikia skaiciuoti uz kiek nupirko dovana.cia savo vaikams galima paasikinti,o ne supermamoms smile.gif
tiesiog yra toks dalykas,kai draugams nori padovanoti dovana is visos sirdies,nustebinti kaip nors..gal tai brangi dovana,gal tai nebrangi,bet kad jie nerasytu paskui,kad ta dovana yra nevykusi(kad patiktu 100%)del to as ir nesuprantu (neabejoju tuoj man visos paaiskinks lotuliukas.gif ) kam dovanoti taures tarkim ne uz 8 lt o uz 800lt,jeigu zinai,kad visiskai ju nereikia.kad jau turi 30vnt.man tikrai kazkaip svarbu yra nustebinti,arba kad nors patiktu dovana todel ir stengiuos padovanoti geresne dovana (nesakau brangesne)..nu negaliu ateiti i svecius pas gerus draugus ir padovanoti ko visiskai nereikia jiems.daug maloniau kai matai,kad dovana tavo stovi matomoj vietoj,o ne kazkur pas mociute kaime.
Atsakyti
QUOTE(FOXXX @ 2009 03 09, 12:17)
o tema kaip vadinasi? nevykusios dovanos ar gavejos?  g.gif 
O kodėl nebarate tų, kurios šioje temoje rašo kas, kiek kąsnių pas kažkokius pažįstamus valgė? lotuliukas.gif
QUOTE(FOXXX @ 2009 03 09, 12:17)
sukurkite tokia tema ir "varykite" nes butent ta ir darote  mirksiukas.gif
O jūs nenorite susikurti temos "kur galima ir kur negalima varyti"? Ir ten "varyti" nes mano galva ir jūs "varote" lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Sorry už poster_offtopic.gif .

QUOTE(FOXXX @ 2009 03 09, 12:17)
tiesiog yra toks dalykas,kai draugams nori padovanoti dovana is visos sirdies,nustebinti kaip nors..
Tai jūs apsispręskite "iš visos širdies" ar "iš visos piniginės", nes jau keliolika puslapių diskusija įsisiūbavusi, kokia yra padori dovanos "stafkė"... doh.gif


QUOTE(FOXXX @ 2009 03 09, 12:17)
bet kad jie nerasytu paskui,kad ta dovana yra nevykusi(kad patiktu 100%)del to as ir nesuprantu (neabejoju tuoj man visos paaiskinks  lotuliukas.gif  )
Ok, paaiškinsiu: negi dar nesupratote, kad kas vienam - gera dovana, tas kitam - visiškas šlamštas. O tretiems nesvarbu kas, svarbu, kad kainuotų ne mažiau negu svetys suvalgė.
Tai jūs orientuokitės pagal situaciją: jeigu žmogus turi daug taurių, neškite žvakidę, jeigu turi daug žvakidžių, tai neškite taures, jeigu jubiliatas kąsnius skaičiuoja ir norėtų, kad gimtadienis "atsipirktų", o jūs alkana, tai dėkit į voką 100 Lt, jeigu neturite 100 lt, tai daug nevalgykite, geriau eikite šokti. Ir torto gabalėlio namo neprašykite...
Viskas labai paprasta. lotuliukas.gif

O tema, manau, buvo užveista pasidalinti įdomiais atvejais...
Atsakyti
QUOTE(FOXXX @ 2009 03 09, 13:17)
o tema kaip vadinasi? nevykusios dovanos ar gavejos?  g.gif
sukurkite tokia tema ir "varykite" nes butent ta ir darote  mirksiukas.gif
ne visos gyvena jusu principais,o jus norite kazka pakeisti,uzdrausti,paaiskinti , kad nereikia skaiciuoti uz kiek nupirko dovana.cia savo vaikams galima paasikinti,o ne supermamoms smile.gif
tiesiog yra toks dalykas,kai draugams nori padovanoti dovana is visos sirdies,nustebinti kaip nors..gal tai brangi dovana,gal tai nebrangi,bet kad jie nerasytu paskui,kad ta dovana yra nevykusi(kad patiktu 100%)del to as ir nesuprantu (neabejoju tuoj man visos paaiskinks  lotuliukas.gif  ) kam dovanoti taures tarkim ne uz 8 lt o uz 800lt,jeigu zinai,kad visiskai ju nereikia.kad jau turi 30vnt.man tikrai kazkaip svarbu yra nustebinti,arba kad nors patiktu dovana todel ir stengiuos padovanoti geresne dovana (nesakau brangesne)..nu negaliu ateiti i svecius pas gerus draugus ir padovanoti ko visiskai nereikia jiems.daug maloniau kai matai,kad dovana tavo stovi matomoj vietoj,o ne kazkur pas mociute kaime.


As net pagalvojau, kazin jusu visos dovanotos dovanos gavejams patiko??? biggrin.gif abejoju biggrin.gif ir kad jie visi laiko jas pacioje matomiausioje vietoje.Taip kad sakote sudas yra dovanoti taures,tai nereiskia,kad jos visiems ir nepatinka,beje ne apie tokias taures,kur geriamas vynas as kalbejau tongue.gif nenoreciau tokio zmogaus kaip jus sveikinti,nes vistiek su dovana neitiktum smile.gif ir isvis jei as stengiausi ir is visos sirdies zmogui dovanojau,o jis to neivertino,tai tegul jis eina velniop ir pagalvoja pats,ar jau jo pacio dovanos man labai patiko
Atsakyti
QUOTE(FOXXX @ 2009 03 09, 12:17)
o tema kaip vadinasi? nevykusios dovanos ar gavejos?  g.gif
sukurkite tokia tema ir "varykite" nes butent ta ir darote  mirksiukas.gif
ne visos gyvena jusu principais,o jus norite kazka pakeisti,uzdrausti,paaiskinti , kad nereikia skaiciuoti uz kiek nupirko dovana.cia savo vaikams galima paasikinti,o ne supermamoms smile.gif
tiesiog yra toks dalykas,kai draugams nori padovanoti dovana is visos sirdies,nustebinti kaip nors..gal tai brangi dovana,gal tai nebrangi,bet kad jie nerasytu paskui,kad ta dovana yra nevykusi(kad patiktu 100%)del to as ir nesuprantu (neabejoju tuoj man visos paaiskinks  lotuliukas.gif  ) kam dovanoti taures tarkim ne uz 8 lt o uz 800lt,jeigu zinai,kad visiskai ju nereikia.kad jau turi 30vnt.man tikrai kazkaip svarbu yra nustebinti,arba kad nors patiktu dovana todel ir stengiuos padovanoti geresne dovana (nesakau brangesne)..nu negaliu ateiti i svecius pas gerus draugus ir padovanoti ko visiskai nereikia jiems.daug maloniau kai matai,kad dovana tavo stovi matomoj vietoj,o ne kazkur pas mociute kaime.



o is kur zinoti ko kam reikia gal man ziauriai grazu ir as ta daikta laikyciau pacioje matomiasuioje vietoje, o va drauge kuriai skirta ja ves mociutei i kaima blink.gif ........ kazkaip tema tikrai issigime...... tikrai kartais tos dovanos buna ne visai vykusios, kad ir protezu klijai visai sveikiems zmonems ar plauku dazai ziliems plaukams kai moteris net zilti dar nesiruosia..... cigarete remelyje nerukanciam ir pan. bet kai prasideda kai man kainavo tiek, o va atnese tiek, nors uzdirba ohohoho...... blink.gif ......

va viena karta mama gavo nevykusia dovana, serveteles medziagines nuo pazystamo...... dovana gal visai buvo, serveteles grazios, tiktai tuo metu pas mama buvo drauge, kuri vos laikesi nesusijuokus, pasirodo ta drauge pries menesi tas pacias serveteles tam draugui ir padovanojo
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 03 06, 12:56)
Nedrįsčiau taip sakyti, jei nežinočiau, kad pirko būtent už 8 Lt, nes gimtadienyje dalyvo kita draugė, kuri matė kai pirko  smile.gif Be to, tai buvo dovana nuo šeimos ( vyras su žmona).

Nesakau, kad reikia vertint žmogų pagal tai už kokią atneša sumą, bet sutikit, kad kartais padovanota dovana būna kaip pasityčiojimas. Gal dovanojantis žmogus ir  nenorėjo įžeisti. Bet juk ir diskutuojam apie tai, kokią nevykusią dovaną mes gavome ar mums pasirodė, kad ta dovana nevykusi  4u.gif

Gal ir mes kažkam esam padovanoję nevykusią dovaną, nors mums atrodė, kad dovana turėjo patikt  rolleyes.gif

BAISU
bet ne tai kad 8 lt. o poziuris , kad ta jei 8 ir nukainuota tai jau priskiriama prie nevykusiu, na o jei 50 lt ta pati bet nenukainuota butu buvus tai jau ir sio tekstuko nebutu buve, gal paprasciausiai yra tokia situacija kad jus tos pacios drauges nelabai megstat ir baisites?!
ir kartais verta pagalvot ar zmogus galejo pasirinkt brangesni varianta, gal jamsiuo metu sunku, ar pan. esu macius beprotiskai daug dovanu nevykusiu , bet siu nepriskirciau prie nevykusiu, daugiausiai prie taupiu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Irina-i @ 2009 03 03, 22:07)
tiesiog kiekvienas sprendzia pagal save  4u.gif  jums yra normalu nueiti i vestuves su 50lt  thumbup.gif  pvz as,geriau isvis neiciau,nei dovanociau 50lt,nes dabar jau i gimtadieni niekas 50lt nedovanoja.o del "o liko tik tie kuriems ir butelio vyno ar saldainių dėžutės ir gėlės užtenka" cia galima prisikabinti prie to,kad jus specialiai tik su tokiais ir bendraujat,nes nenorit dovanot daugiau,nei 25lt,o pavalgyt 100lt  biggrin.gif  cia elementarus pavyzdys  drinks_cheers.gif  nesu nusiteikus pries Jusu  schmoll.gif  blush2.gif

man irgi keista..pries 2metus,vienas pazistamas 20 gimtadieniui gavo dovanu..hm..zodziu 5 draugai atejo ir susimete po 15lt.man tai yra keista,nes dabar nezinau ka galima nusipirkt uz 15lt,tele2 papildyma,1kg saldainiu/sausainiu.
be abejo 25lt ir 50lt cia yra pinigai,bet palyginus su vestuvem ar gimtadieniu,cia yra nelabai daug  4u.gif  4u.gif  4u.gif
tiesiog,manau,yra "stafkes"..nera IKI,bet yra NUO  4u.gif

turedama tokia drauge kaip jus nebutu labas , BUTU tik VISO
uzjauciu jusu draugus , jei netycia atsitiktu taip kad na neturetu pinigu , tai siaubas nei pinigu nei draugu,
nors geriau pagalvojus geriau gal ir prarast tokius draugus kaip jus mirksiukas.gif tik i gimtadienius jus kviesciau ,kad tas dideles sumas nestumet kitaip tariant STAFKES lotuliukas.gif tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kauke26 @ 2009 02 15, 17:47)
Niu kaip zmones pagal save supranta, taip ir dovanoja, gerai bent kad suvokia, kad kazka padovanoti reikia. Kartais nevykusi dovana gali buti del to, kad zmones pinigeliu neturi, o padovanoti vistiek norisi.

SU SIA NUOMONE SUTINKU 110% drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(katydid @ 2009 02 17, 23:26)
As tai is tevo su 24 gimtadieniu gavau "gera" dovana  doh.gif Jis man padovanojo trumpa, maskuojancio rasto, vyriska, XXL dydzio striuke (as nesioju M) ir vaikiska zaisla. Zinoma as tokio zaislo norejau, bet pries 10 metu  blink.gif Kai pamaciau, tai net nezinojau kaip reaguot blink.gif juo labiau, kad esu koki 1000 kartu sakiusi, kad man jokiu rubu nepirktu

lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(sigutekns @ 2009 03 03, 01:27)
Mano geriausia dovana buvo per vestuves. Tuokemes 2006m. kaip tik per ekonomini pakilima... Vyro draugai: du vienisi ir dvi poros (t.y is viso 6 zmones) susimete po 50lt ir padovanojo 200lt ceki.  g.gif  As buvau apsalus. Nes mamos bendradarbe, kuri net i baliu nekviesta buvo, atejo i baznycia pasveikint ir 50lt padovanojo... As tikrai nesuprantu kaip zmones gali dovanot per vestuves tokias sumas, kai ju pajamos kokius 5kartus virsija musu seimos. Visi 6asmenys turi TIKRAI dideles pajamas, kaip sakant geda man uz juos. Db laukiu kol tie vienisiai zenysis  biggrin.gif

O jus dirbat ju darbus uz juos triusiat?jie tik jusu deka gauna 5kartus didesnius atlyginimus uz jus?kad suteiket sau teise lysti i ju pinigines? idomus mastymas g.gif
Papildyta:
QUOTE(sigutekns @ 2009 03 04, 23:42)
Siaip naturalu, kad kai kvieti draugus i vestuves, manai, kad jie yra geri ir svarbus tau. Tai taip iseina, kad mes jiems tiesiog nesvarbus esam ir tiek...  smile.gif
Vat butent, yra tokos nerasytos taisykles, kiek dovanoti yra mandagu arba normalu. Isskirtiniais atvejais, kai draugai neturi pinigu (ar siaip kokios bedos) gali ir nieko nedovanoti, svarbiausia, kad jie butu salia. Bet kai zinai, kad zmogus turi pinigu ir gali dovanoti daugiau nei 50lt, tik paprasciausiai yra skupus... Dabar supratau, kad reikia dar syki pagalvoti ar jie jau tikrai tokie geri musu draugai  unsure.gif

va radau atsakyma i pries tai klausta klausima doh.gif turbut labai vargstat uzdirbdama draugams pinigelius , o is ju jokio dekingumo, tik beprotiskas skupumas doh.gif o juk turetu jus ant ranku nesiot ir 100lt kupiurom kelia nuklot, lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(wenita @ 2009 03 06, 00:13)
Siaip as tikrai sutinku,kad ne dovanos svarbiausia,nu bet zinokit is dalies ir suprantu tuos,kurie taip sako,nes irgi turiu ir draugu ir giminaiciu,kurie tikrai yra tokie nagli,visalaik nori prasisukti,tave isnaudoti ir pan,o is taves akivaizdziai reikalauja geru dovanu.As nzn kas jiem yra geros dovanos,turbut tik brangios,nes patys viska skaiciuoja tik pinigais.Ejom pas vyro giminaiti i gimtadieni,zmogus turintis viska,net nezinojau ka dovanoti,bet tikrai ilgai galvojau ir taip pat supermamoj radau,kad neblogai butu taure isgraviruoti,tokia ir prikolna dovanele.Bet ir nekainavus tukstanciais,tai taip supratau,kad ju nuoziura buvo per pigi,nes net per aplinkui buvo uzmesta prie sveciu,kad mes skupus.Skaudu.Si sestadieni jie atvaziuoja i svecius,tai net nzn kaip elgtis,tiesiog buvo pakviesti,nes vyro sesuo su vyru,o as ju net matyti nenoriu,nes kiekviena karta izeidineja,skaudina visaip,gailiuosi paskui kai isvaziuoja,kad kazko neatsakiau,bet vis nesinori pyktis.Zinau kol kazko neatsikirsiu ir nepastatysiu i vieta,tai tesis visa amzinybe doh.gif

Jau turbut pavelavau, bet linkeciau sukaupti drasa yjungti sustru morku metymo rezima lotuliukas.gif ir nenusileisti g.gif ir vis pabrezti ka jus padovanojot, lotuliukas.gif pas mus kazkada buvo kazkas panasaus kai kvietem pirslius tai prie 6metus nusivezem ne alitos brendzio o stimbro , tai pirslelis dar to metu busimas, pasake be jokios humoro gaideles AR ANT ALITOS NEUZTEKO LITU? ir atsinese savo alita o musu ant zemes padejo doh.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif toks vaizdas kad tar to ir to skirtumas kaip tarp alitos ir henesio lotuliukas.gif
Atsakyti
nenukrypastam nuo temos mirksiukas.gif

zodziu, uzpernai MB senelis nuo sunaus gavo dovanu keptuve babai biggrin.gif dukra pirstais bade ir juokes. pernai MB senelis gimtadienio proga gavo orchideja babai lotuliukas.gif nuo dukters lotuliukas.gif babai nuskilo abiem kartais, plius per savo gimtadienius gauna dar dovanu(jau tiesiai jai dedikuotu)
Atsakyti