Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(Burtininke @ 2009 03 06, 09:16)
Na, man kartą gimtadienio proga padovanojo 2 žvakides, kurios buvo ,,Senukuose" nukainuotos ir abi kainavo 8 Lt  doh.gif , tai patikėkit, geriau būtų tik gėlių atnešę  unsure.gif

O gal zmogus is anksto ruosesi ir nupirko tas zvakides iki nukainavimo?
Man kazkaip keista kai vertinama suma, juk gal kazkada issitari, kad to noreciau (aisku, paskui uzmirsti), o zmogelis noredamas itikti ir ieskodamas ko nori, tai nuperka.
Atsakyti
Kai žarstai keliaženkles sumas tai žinoma 50lt ne pinigas, bet jei gyveni nuo algos iki algos, tai yra ne maža suma. Buvo mūsų tarpe tokių kuriems tai buvo ne pinigai ir buvo ne lygis su mumis bendraut (nu kaip išdrisom tokią niekingą sumą padovanot), bet gyvenimas pasisuko taip, kad dabar vos ne su ištiesta ranka vaikšto, taip kad gerai pagalvokit prieš atsiskirdamos nuo sunkiau gyvenančių draugų ir niekindami jų dovanas, ar nereiks kada nors dar baisiasnėj situacijoj atsidurt 4u.gif
Atsakyti
as taipat pritaiu nes .deltokio dalyko galvoti ar jie yra tavo draugai.tikra nesamone. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2009 03 06, 09:31)
O gal zmogus is anksto ruosesi ir nupirko tas zvakides iki nukainavimo?
Man kazkaip keista kai vertinama suma, juk gal kazkada issitari, kad to noreciau (aisku, paskui uzmirsti), o zmogelis noredamas itikti ir ieskodamas ko nori, tai nuperka.

Nedrįsčiau taip sakyti, jei nežinočiau, kad pirko būtent už 8 Lt, nes gimtadienyje dalyvo kita draugė, kuri matė kai pirko smile.gif Be to, tai buvo dovana nuo šeimos ( vyras su žmona).

Nesakau, kad reikia vertint žmogų pagal tai už kokią atneša sumą, bet sutikit, kad kartais padovanota dovana būna kaip pasityčiojimas. Gal dovanojantis žmogus ir nenorėjo įžeisti. Bet juk ir diskutuojam apie tai, kokią nevykusią dovaną mes gavome ar mums pasirodė, kad ta dovana nevykusi 4u.gif

Gal ir mes kažkam esam padovanoję nevykusią dovaną, nors mums atrodė, kad dovana turėjo patikt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burtininke: 06 kovo 2009 - 10:58
QUOTE(Ramunytėė @ 2009 03 06, 10:33)
Kai žarstai keliaženkles sumas tai žinoma 50lt ne pinigas, bet jei gyveni nuo algos iki algos, tai yra ne maža suma.  Buvo mūsų tarpe tokių kuriems tai buvo ne pinigai ir buvo ne lygis su mumis bendraut (nu kaip išdrisom tokią niekingą sumą padovanot), bet gyvenimas pasisuko taip, kad dabar vos ne su ištiesta ranka vaikšto, taip kad gerai pagalvokit prieš atsiskirdamos nuo sunkiau gyvenančių draugų ir niekindami jų dovanas, ar nereiks kada nors dar baisiasnėj situacijoj atsidurt  4u.gif



ta mamyte aiskiai parase,kad jie negyvena nuo algos iki algos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 03 06, 08:16)
Na, šiais laikais einant į vestuves atnešt 50 Lt...  g.gif Mano 8-metei dukrai gimtadienio proga dovanojo po 50 Lt, o čia tai vestuvės  ax.gif Mes jubiliejui 200 į vokelį dedam.

Vėlgi kita situacija, kai žmonės tikrai neturi pinigėlių. Tada yra kita išeitis-už 50 Lt gali sugalvot originalią dovaną ir padovanot  thumbup.gif Bus daug gražiau nei vestuvių proga duot 50 Lt  doh.gif

Na, man kartą gimtadienio proga padovanojo 2 žvakides, kurios buvo ,,Senukuose" nukainuotos ir abi kainavo 8 Lt  doh.gif , tai patikėkit, geriau būtų tik gėlių atnešę  unsure.gif

na bet gal kitiem geriau tas 50lt,nei "originali"dovana....visgi kaip bebutu,bet skaiciuoti ir smerkti,kad atnese per mazai...... cool.gif man yra nepriimtina schmoll.gif
Aisku,smagu ispakuoti dovanas po sventes...bet niekas niekuom neatpirks,tas dziugias akimirkas praleistas svarbiu momentu su gerais draugais,artimaisiais 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunytėė @ 2009 03 06, 08:33)
Kai žarstai keliaženkles sumas tai žinoma 50lt ne pinigas, bet jei gyveni nuo algos iki algos, tai yra ne maža suma.  Buvo mūsų tarpe tokių kuriems tai buvo ne pinigai ir buvo ne lygis su mumis bendraut (nu kaip išdrisom tokią niekingą sumą padovanot), bet gyvenimas pasisuko taip, kad dabar vos ne su ištiesta ranka vaikšto, taip kad gerai pagalvokit prieš atsiskirdamos nuo sunkiau gyvenančių draugų ir niekindami jų dovanas, ar nereiks kada nors dar baisiasnėj situacijoj atsidurt  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif gyvenimas duoda skaudzias,bet..vertingas pamokas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(FOXXX @ 2009 03 06, 12:37)
ta mamyte aiskiai parase,kad jie negyvena nuo algos iki algos  4u.gif

o jei jie negyvena nuo algos iki algos,tai gali zarstytis simtais g.gif ..atgyvenes modelis biggrin.gif
Jei zmogus uzdirba,tai jis gal kaupia pinigelius kazka svarbaus nusipirkti,vaikams taupo,kelionei,poilsiui...gal zmones ir uzdirbdami gyvena susipaude,kad kazka isigyti ar apsirupinti ateiciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Justelė @ 2009 03 05, 19:20)
Man tai yra graudu tokias kalbas skaityt... "Turi pinigų, mums padovanojo per mažai, todėl reiks pagalvot, ar jie tikrai tokie geri mūsų draugai"... Nu atsiprašau, kaip Jums negėda taip šnekėt?

"o suma priklauso nuo daug ko - ypac nuo to kiek tas zmogus svarbus, kiek jis yra draugas is sirdies...Vieniems galeciau visa atlyginima atiduot be gailescio, o kitam gal pagalvociau ar verta skirt 10 lt...." Siuos zodzius parase viena is supermamu, tad as supratau, kad man reikia (pasak jos) permastyti ar jie geri draugai. Nes pinigu negailima TIK svarbiems zmonem. Dabar supratot is kur? ir kokios? yra mano abejones biggrin.gif ax.gif siaip tai viska siek tiek su ironija rasiau, bet kanangi dauguma taip pasmerket uz materialuma, tai dabar prisipazistu: nepatiko, kad mazai padovanojo, bet del to santykiai su draugais nepasikeite. Kaip bendravom taip ir bendraujam. Ir jei butu dar karta vestuves, vistiek juos pakviesciau rolleyes.gif


QUOTE(Burtininke @ 2009 03 06, 10:16)
Na, šiais laikais einant į vestuves atnešt 50 Lt...  g.gif Mano 8-metei dukrai gimtadienio proga dovanojo po 50 Lt, o čia tai vestuvės  ax.gif Mes jubiliejui 200 į vokelį dedam.

Vėlgi kita situacija, kai žmonės tikrai neturi pinigėlių. Tada yra kita išeitis-už 50 Lt gali sugalvot originalią dovaną ir padovanot  thumbup.gif Bus daug gražiau nei vestuvių proga duot 50 Lt  doh.gif


Pritariu jums del visko ka pasakete, tik dar karta noriu pabrezti kad,jie tikrai turi pinigeliu. Nesikuklina net pasigirt, kad vieno zmona 12000lt uzdirba. Taip, kad jie ne vargsai.
Atsakyti
Aš tikrai nesmerkių tų mamyčių kurios parašo, kad atnešė menkavertę dovaną(beje, ir aš rašiau), ypač kai pati tam žmogui neši dovaną už 50 Lt, o tau dovanoja už 5 Lt.

Pabrėžiu, kad tikrai yra situacijų kai žmonėms sunku,kurie taupo kiekvieną litą ir pn., bet tada juk ir nesitiki brangios dovanos, nes žinai realią situaciją.

Pritariu sigutekns, kad yra tiesiog skūpių turuolių, kurie dovanoja beleką, o patys tikisi gauti kažką doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burtininke: 06 kovo 2009 - 15:47
Na ir as pasisakysiu apie viena nemalonia situacija ax.gif .Praeitais metais is vienu draugu dovanu gavau saldainine (20 lt),vyro jubiliejui padovanojo stikliukus degtinei (15 lt).Na aisku dovanotam arkliui i dantis neziurima ir tikrai kaina man nesvarbu,bet skaudziausia buvo,kai mes negaleje dalyvauti ju gimtadieniuose,susitike po kaledu padovanojom 100 lt bendrai dovanai,nes nezinojau ka nupirkti unsure.gif .Jie ta musu suma padalino ant triju ir dave suprast,kad tipo mazai davem,nors vaiko gimtadieniui buvau nupirkusi cekiuka uz 30 lt.Vaikas labai norejo masinos,o as bijodama nupirkt tokia kokia jau turi,suteikiau galimybe paciam issirinkt.Kazkodel mieli draugai si fakta pamirso g.gif .Beja,kaledom vieni kitiems nieko nedovanojom. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 03 06, 16:44)

Pritariu sigutekns, kad  yra tiesiog skūpių turuolių, kurie dovanoja beleką, o patys tikisi gauti kažką   doh.gif


kaip tik tokiu ir pazistu doh.gif
Atsakyti
pasipasakosiu ir aš:
užaugau rajone, netoli miško su puikiai kalneliais. o kadangi mano gimtadienis žiemą, tai bešvenčiant atrodo 10 tąjį po gimtadieninių pietų išbėgom pačiaužyti nuo kalniukų. ten susitikom du klasiokus, na ir juos pasikviečiau gimtadienin. tie parbėgo namo persirengti, nusprendė kad reikia dovanos ir vienas čiupo nuo lentynos vazą tėvų ir atbėgę man padovanojo. paskui jo mama su keiksmais ėjo atsiimti, kadangi ta vaza pasirodo buvo graviruota labai brangi vestuvių metinių dovana biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Retisa @ 2009 03 08, 20:44)
pasipasakosiu ir aš:
užaugau rajone, netoli miško su puikiai kalneliais. o kadangi mano gimtadienis žiemą, tai bešvenčiant atrodo 10 tąjį po gimtadieninių pietų išbėgom pačiaužyti nuo kalniukų. ten susitikom du klasiokus, na ir juos pasikviečiau gimtadienin. tie parbėgo namo persirengti, nusprendė kad reikia dovanos ir vienas čiupo nuo lentynos vazą tėvų ir atbėgę man padovanojo. paskui jo mama su keiksmais ėjo atsiimti, kadangi ta vaza pasirodo buvo graviruota labai brangi vestuvių metinių dovana biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti