Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(sigutekns @ 2009 03 03, 19:06)
O jus savo draugei, budama pamerge, dovanotumet 50lt?
Arba budama sveciu 25lt?
Jums nebutu geda?  ax.gif

Ne, o tokie draugai , kuriems 25Lt ar 50Lt ne dovana jau senai atsisijojo, o liko tik tie kuriems ir butelio vyno ar saldainių dėžutės ir gėlės užtenka, tai yra tikri draugai thumbup.gif o ne iš išskaičiavimo
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2009 03 03, 19:38)
Ne, o tokie draugai , kuriems 25Lt ar 50Lt ne dovana jau senai atsisijojo, o liko tik tie kuriems ir butelio vyno ar saldainių dėžutės ir gėlės užtenka, tai yra tikri draugai thumbup.gif o ne iš išskaičiavimo


tiesiog kiekvienas sprendzia pagal save 4u.gif jums yra normalu nueiti i vestuves su 50lt thumbup.gif pvz as,geriau isvis neiciau,nei dovanociau 50lt,nes dabar jau i gimtadieni niekas 50lt nedovanoja.o del "o liko tik tie kuriems ir butelio vyno ar saldainių dėžutės ir gėlės užtenka" cia galima prisikabinti prie to,kad jus specialiai tik su tokiais ir bendraujat,nes nenorit dovanot daugiau,nei 25lt,o pavalgyt 100lt biggrin.gif cia elementarus pavyzdys drinks_cheers.gif nesu nusiteikus pries Jusu schmoll.gif blush2.gif

man irgi keista..pries 2metus,vienas pazistamas 20 gimtadieniui gavo dovanu..hm..zodziu 5 draugai atejo ir susimete po 15lt.man tai yra keista,nes dabar nezinau ka galima nusipirkt uz 15lt,tele2 papildyma,1kg saldainiu/sausainiu.
be abejo 25lt ir 50lt cia yra pinigai,bet palyginus su vestuvem ar gimtadieniu,cia yra nelabai daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif
tiesiog,manau,yra "stafkes"..nera IKI,bet yra NUO 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irina-i: 03 kovo 2009 - 20:12
QUOTE(sigutekns @ 2009 03 03, 19:06)
O jus savo draugei, budama pamerge, dovanotumet 50lt?
Arba budama sveciu 25lt?
Jums nebutu geda?  ax.gif

prie ko cia geda blink.gif kiek skiriu tam reikalui, tiek ir dovanoju...o suma priklauso nuo daug ko - ypac nuo to kiek tas zmogus svarbus, kiek jis yra draugas is sirdies...Vieniems galeciau visa atlyginima atiduot be gailescio, o kitam gal pagalvociau ar verta skirt 10 lt....

QUOTE(Ramunytėė @ 2009 03 03, 19:38)
Ne, o tokie draugai , kuriems 25Lt ar 50Lt ne dovana jau senai atsisijojo, o liko tik tie kuriems ir butelio vyno ar saldainių dėžutės ir gėlės užtenka, tai yra tikri draugai thumbup.gif o ne iš išskaičiavimo

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif kartais uztenka ir to, kad susitinkam thumbup.gif
Atsakyti
ziurint kur eini ? as su 50lt einu i eiliny gimtadieny ,ovestuves ir jubiliejai 100-200lt
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2009 03 03, 21:12)
prie ko cia geda  blink.gif  kiek skiriu tam reikalui, tiek ir dovanoju...o suma priklauso nuo daug ko - ypac nuo to kiek tas zmogus svarbus, kiek jis yra draugas is sirdies...Vieniems galeciau visa atlyginima atiduot be gailescio, o kitam gal pagalvociau ar verta skirt 10 lt....

Siaip naturalu, kad kai kvieti draugus i vestuves, manai, kad jie yra geri ir svarbus tau. Tai taip iseina, kad mes jiems tiesiog nesvarbus esam ir tiek... smile.gif

QUOTE(dalyte30 @ 2009 03 03, 21:24)
ziurint kur eini ? as su 50lt  einu i eiliny gimtadieny ,ovestuves ir jubiliejai 100-200lt


Vat butent, yra tokos nerasytos taisykles, kiek dovanoti yra mandagu arba normalu. Isskirtiniais atvejais, kai draugai neturi pinigu (ar siaip kokios bedos) gali ir nieko nedovanoti, svarbiausia, kad jie butu salia. Bet kai zinai, kad zmogus turi pinigu ir gali dovanoti daugiau nei 50lt, tik paprasciausiai yra skupus... Dabar supratau, kad reikia dar syki pagalvoti ar jie jau tikrai tokie geri musu draugai unsure.gif
Atsakyti
Suaugusiam pinigai vokelyje, aišku būtų normali dovana. Bet mano dukra per 5- ąjį gimtadienį kaip vieną iš dovanų gavo vokelį su 100 lt. blink.gif pavartė, ir man atidavė. Aišku, jinai žino, kad ten pinigai, tačiau nesuprato, kad tai dovana. Liko labai nusivylusi....
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2009 03 05, 14:45)
Suaugusiam pinigai vokelyje, aišku būtų normali dovana. Bet mano dukra per 5- ąjį gimtadienį kaip vieną iš dovanų gavo vokelį su 100 lt.  blink.gif pavartė, ir man atidavė. Aišku, jinai žino, kad ten pinigai, tačiau nesuprato, kad tai dovana. Liko labai nusivylusi....



manau,tas zmogus kuris padovanojo,norejo,kad jusu dukra pati ishsirinktu kokia lele.nes tas zmogus,turbut,pagalvojo,kad geriau pinigeliu padovanot,nei nereikalinga zhaisla.gal jis apie zhaislus nieko neismano smile.gif as irgi kartais negaliu suprast ar tiktu koks nors zhaislas vaikui 7m g.gif
man per...hm,nu gal 10gimtadieni kriksto tevai taip pat padovanojo voka,nusipirkau barbie su kenu wub.gif likau labai patenkinta(nes seniai svajojau apie tai),va iki siol yra ta barbie su savo vyru wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
mane su vyru pakviete i gimtadieni. ant paskutiniuju minuciu.o mes dovanos neturejome.be dovanos gi neisi ,nezinojome ka nupirkti ,galvas sukom sukom .bet nesugalvojom.uzejom i viena parduotuve ,ziurim stovi sampano butelys aplibdytas cigaretemis ir pre...va..ti..s.dekorazyja tokia buvo padaryta.nu ir paimem. pagalvojom nors pasijuoksim. kaip padovanojom rekcija buvo nekokia.bet patiko ta dovana.
Atsakyti
QUOTE(sigutekns @ 2009 03 04, 22:42)
Siaip naturalu, kad kai kvieti draugus i vestuves, manai, kad jie yra geri ir svarbus tau. Tai taip iseina, kad mes jiems tiesiog nesvarbus esam ir tiek...  smile.gif
Vat butent, yra tokos nerasytos taisykles, kiek dovanoti yra mandagu arba normalu. Isskirtiniais atvejais, kai draugai neturi pinigu (ar siaip kokios bedos) gali ir nieko nedovanoti, svarbiausia, kad jie butu salia. Bet kai zinai, kad zmogus turi pinigu ir gali dovanoti daugiau nei 50lt, tik paprasciausiai yra skupus... Dabar supratau, kad reikia dar syki pagalvoti ar jie jau tikrai tokie geri musu draugai  unsure.gif

Man tai yra graudu tokias kalbas skaityt... "Turi pinigų, mums padovanojo per mažai, todėl reiks pagalvot, ar jie tikrai tokie geri mūsų draugai"... Nu atsiprašau, kaip Jums negėda taip šnekėt?
Atsakyti
QUOTE(Justelė @ 2009 03 05, 19:20)
Man tai yra graudu tokias kalbas skaityt... "Turi pinigų, mums padovanojo per mažai, todėl reiks pagalvot, ar jie tikrai tokie geri mūsų draugai"... Nu atsiprašau, kaip Jums negėda taip šnekėt?


Siaip as tikrai sutinku,kad ne dovanos svarbiausia,nu bet zinokit is dalies ir suprantu tuos,kurie taip sako,nes irgi turiu ir draugu ir giminaiciu,kurie tikrai yra tokie nagli,visalaik nori prasisukti,tave isnaudoti ir pan,o is taves akivaizdziai reikalauja geru dovanu.As nzn kas jiem yra geros dovanos,turbut tik brangios,nes patys viska skaiciuoja tik pinigais.Ejom pas vyro giminaiti i gimtadieni,zmogus turintis viska,net nezinojau ka dovanoti,bet tikrai ilgai galvojau ir taip pat supermamoj radau,kad neblogai butu taure isgraviruoti,tokia ir prikolna dovanele.Bet ir nekainavus tukstanciais,tai taip supratau,kad ju nuoziura buvo per pigi,nes net per aplinkui buvo uzmesta prie sveciu,kad mes skupus.Skaudu.Si sestadieni jie atvaziuoja i svecius,tai net nzn kaip elgtis,tiesiog buvo pakviesti,nes vyro sesuo su vyru,o as ju net matyti nenoriu,nes kiekviena karta izeidineja,skaudina visaip,gailiuosi paskui kai isvaziuoja,kad kazko neatsakiau,bet vis nesinori pyktis.Zinau kol kazko neatsikirsiu ir nepastatysiu i vieta,tai tesis visa amzinybe doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Justelė @ 2009 03 05, 17:20)
Man tai yra graudu tokias kalbas skaityt... "Turi pinigų, mums padovanojo per mažai, todėl reiks pagalvot, ar jie tikrai tokie geri mūsų draugai"... Nu atsiprašau, kaip Jums negėda taip šnekėt?

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(sigutekns @ 2009 03 03, 18:06)
O jus savo draugei, budama pamerge, dovanotumet 50lt?
Arba budama sveciu 25lt?
Jums nebutu geda?  ax.gif

nebe paslaptis,kad dauguma jaunimo siais laikais svenci avestuves ir...i prieki jau skaiciuoja kiek kas atnes biggrin.gif ....man jokio skirtumo nebutu 50 ar 100lt....draugai kvieciami kartu pamineti grazia svente 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 05 kovo 2009 - 22:45
Na, šiais laikais einant į vestuves atnešt 50 Lt... g.gif Mano 8-metei dukrai gimtadienio proga dovanojo po 50 Lt, o čia tai vestuvės ax.gif Mes jubiliejui 200 į vokelį dedam.

Vėlgi kita situacija, kai žmonės tikrai neturi pinigėlių. Tada yra kita išeitis-už 50 Lt gali sugalvot originalią dovaną ir padovanot thumbup.gif Bus daug gražiau nei vestuvių proga duot 50 Lt doh.gif

Na, man kartą gimtadienio proga padovanojo 2 žvakides, kurios buvo ,,Senukuose" nukainuotos ir abi kainavo 8 Lt doh.gif , tai patikėkit, geriau būtų tik gėlių atnešę unsure.gif
Atsakyti