Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

[quote=aridax,2009 01 08, 13:25]

O anyta ir man aisku vis ka nors "drebteli". Dazniausiai perdovanoja aisku pacios gautas dovanas.. bet kadangi jos tokios neblogos, tai nepykstu. O viena karta gavau tokiu puoduku rinkini.. stovi dabar nukisti.. na bet ju lekstutes labai tinkamai naudojamos po geliu vazoneliais lotuliukas.gif



va cia tai liuks ,as irgi turiu tokiu rinkinuku smile.gif teks pasinaudoti lekstutemis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Koper @ 2009 01 09, 15:50)
nepatingejau, perskaiciau visa tema nuo pradzios iki galo  lotuliukas.gif 

na ziuriu vyrauja anytu dovanos  doh.gif

man siuo atveju stipriai pasiseke, ji man dovanoja super dovanas. ir siaip nelabai esu keistu gavus.
bet va tevas, kaipo gydytojas, tai gauna idomiu dalyku - pvz rausva moteriska megztuka, moteriskos kosmetikos (dekoratyvines!)  doh.gif  ir pan.
tiesa, niekam ne paslaptis gydytojams nesami vokeliai, bet kodel zmonems sauna i galva juos slepti saldainiu dezutese  lotuliukas.gif  ? ne karta atidare prie sveciu saldainius radom ant virsaus padeta kupiura  doh.gif  tai kartais pamastom kiek kam esam perdovanoje tokiu genialiu dovanu?  thumbup.gif

cia geras smile.gif mano mamyte irgi medike,reikia ispeti smile.gif nors jauciu,kad irgi kazkas gavo tokiu dovaneliu smile.gif
Atsakyti
Keisciausias dovanas prisimenu, kai istekejau.
1. Vestuviu proga uosviai padovanojo nauja senu laiku indu komplekta. Kaip jie dziugaudami sake - gyvenimo pradziai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2. Gimtadienio proga - sena ziedeli, pajuodavusi.
3. Mano vyrui gimtadienio proga padavanojo sena uzrasu knygute, su skaiciavimo masinele, ne bet kokia smile.gif , o per kita gimtadieni - molini angeliuka.
4. Vyras pasakojo, kad 18-iolikto gimtadienio proga gavo zvakide biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
as esu gavus 18 gimtad proga konjekines taures. asiku is vaikinu, ne sjie niekaip nesumaste ka pirkti.smile.gif)
Atsakyti
Niu kaip zmones pagal save supranta, taip ir dovanoja, gerai bent kad suvokia, kad kazka padovanoti reikia. Kartais nevykusi dovana gali buti del to, kad zmones pinigeliu neturi, o padovanoti vistiek norisi.
Atsakyti
arba dovanoja tai, ka patys noretu gauti biggrin.gif is saviskio tetos gavau 4 lekstes(2 didziuuules ir 2 mazesnes, nesuprasi ar sriubai ar kam g.gif ) ir sultinio puodeli Luminarch firmos, mat ji mokykloj is tokiu valgo ir tokiu noretu lotuliukas.gif pries menesi aiskiai buvau pasakius kad noriu orchidejos, bet va patarimu nepasinaudojo, o mes is tokiu gigantisku leksciu nevalgom, vos i kriaukle plaut telpa, o sultinio puodo tipo dubenuku jau du ir taip turiu doh.gif grazios lekstes, kokybiskos zinoma ir brangios dar doh.gif
Atsakyti
Apskritai geriau pinigais atiduotu , bet perka , perka, perka /..... lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai is tevo su 24 gimtadieniu gavau "gera" dovana doh.gif Jis man padovanojo trumpa, maskuojancio rasto, vyriska, XXL dydzio striuke (as nesioju M) ir vaikiska zaisla. Zinoma as tokio zaislo norejau, bet pries 10 metu blink.gif Kai pamaciau, tai net nezinojau kaip reaguot blink.gif juo labiau, kad esu koki 1000 kartu sakiusi, kad man jokiu rubu nepirktu
Atsakyti
Nu cia jus geru dovanu gaunat. lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Mano geriausia dovana buvo per vestuves. Tuokemes 2006m. kaip tik per ekonomini pakilima... Vyro draugai: du vienisi ir dvi poros (t.y is viso 6 zmones) susimete po 50lt ir padovanojo 200lt ceki. g.gif As buvau apsalus. Nes mamos bendradarbe, kuri net i baliu nekviesta buvo, atejo i baznycia pasveikint ir 50lt padovanojo... As tikrai nesuprantu kaip zmones gali dovanot per vestuves tokias sumas, kai ju pajamos kokius 5kartus virsija musu seimos. Visi 6asmenys turi TIKRAI dideles pajamas, kaip sakant geda man uz juos. Db laukiu kol tie vienisiai zenysis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėja Ly @ 2008 09 01, 15:53)
Sveikutes  mirksiukas.gif Kadangi dar esu jaunesnio amziaus, jokiu anytu, nei vyru "geru" dovanu nesulaukiu. Bet turime mes gimineje tokia tetule, tecio mamos seseri, kuri visada mus "nudziugina" "nuostabiomis" dovanomis.  thumbup.gif  lotuliukas.gif
1. Teciui Kaledu proga padovanojo Colgate ar Blend-a-med klijus protezui (jam buvo 40 ir apie protezus net kalba nejo) ir dantu sepeteli briketams valyti (nors tetis jokiu briketu taip pat nenesioja.
2. Nors man 16 metu, tetule pinigu nepagailejo ir nupirko ta vaikiska kompiuteri, kur per TV seniau reklamavo  doh.gif  lotuliukas.gif
3. Mama taip pat neliko "nuskriausta". Gavo plauku dazu ryzos spalvos, ziliems plaukams (nesvarbu, kad mama tikrai ne zila, o plauku spalva naturali ruda)  lotuliukas.gif



Si temele nuotaika pakele nerealiai thumbup.gif tikrai visu dovanos originalios, bet su sitais klijais protezam ir dantu sepeteliu briketams, tai is juoko net apsiverkiau.
kaip gerai, kad man nenuskyla tokiu originaliu dovanu gauti.
Mes su vyru megstam labai astru maista, tiesiog juodus pipirus naudojam visur ir dideliais kiekiais, tai mano mama mano vardadienio proga padovanojo 1kg juoduju pipiru, tikrai si dovana buvo originali ir praktiska ir tikrai nenusivyliau, nes jau po metu tu pipiru neliko.
Atsakyti
QUOTE(sigutekns @ 2009 03 02, 23:27)
Mano geriausia dovana buvo per vestuves. Tuokemes 2006m. kaip tik per ekonomini pakilima... Vyro draugai: du vienisi ir dvi poros (t.y is viso 6 zmones) susimete po 50lt ir padovanojo 200lt ceki.  g.gif  As buvau apsalus. Nes mamos bendradarbe, kuri net i baliu nekviesta buvo, atejo i baznycia pasveikint ir 50lt padovanojo... As tikrai nesuprantu kaip zmones gali dovanot per vestuves tokias sumas, kai ju pajamos kokius 5kartus virsija musu seimos. Visi 6asmenys turi TIKRAI dideles pajamas, kaip sakant geda man uz juos. Db laukiu kol tie vienisiai zenysis  biggrin.gif

o tai jus draugus del dovanu kvietet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2009 03 03, 19:13)
o tai jus draugus del dovanu kvietet? g.gif


O jus savo draugei, budama pamerge, dovanotumet 50lt?
Arba budama sveciu 25lt?
Jums nebutu geda? ax.gif
Atsakyti