Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(Koper @ 2009 01 09, 16:50)

tiesa, niekam ne paslaptis gydytojams nesami vokeliai, bet kodel zmonems sauna i galva juos slepti saldainiu dezutese  lotuliukas.gif  ? ne karta atidare prie sveciu saldainius radom ant virsaus padeta kupiura  doh.gif  tai kartais pamastom kiek kam esam perdovanoje tokiu genialiu dovanu?  thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ir prisijuokiau cia prie kompo sededama. Uosvienes tai topu topas. Mano ne isimtis - caro maro serveteles, prijuostes, plastmasiniai niekuciai ir t.t.. Ji dar tebeturi tarybiniu laiku degtuku, popieriniu serveteliu, tai manau, kad tokiu dovanu dar ilgam uzteks. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalienė_Margo @ 2009 01 02, 17:08)
... ir is anytos ikurtuvem 5 litus,kad namams nieko netruktu doh.gif o buvo taip


laugh.gif juodas jumoras lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano tėvukas (dabar 76m) mėgsta dovanoti geras dovanas lotuliukas.gif Mano vyrui gimtadienio proga padovanojo savo jaunystės laikų blizges žvejybai. Dalis buvo jau parūdijusios. Kitą sykį- knygą irgi iš jaunystės laikų. O geriausia dovana buvo sesei thumbup.gif Aš būdama kokioj 8 klasėj nusikirpau ilgus plaukus. Kirpėja įpiršo neštis namo, sako, gal kokį šinjoną pasidarysi biggrin.gif Na parsinešiau, sudėjau į dėžutę. Taip jie pamiršti ir gulėjo ant spintos 20 metų lotuliukas.gif O per vieną gimtadienį sesuo, kuriai virš 40m, juos gavo dovanų su visa dėžute doh.gif Dar paklausė, o tai kam tu čia man juos dovanoji? Sako, galvojau kad čia tavo doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2009 02 10, 13:55)
Dar paklausė, o tai kam tu čia man juos dovanoji? Sako, galvojau kad čia tavo doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nu čia tai geras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2009 02 10, 13:55)
Mano tėvukas (dabar 76m) mėgsta dovanoti geras dovanas lotuliukas.gif 

nu liuksiškas gi dovanas dovanoja tavo tėvukas thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ypač tie plaukai biggrin.gif
Atsakyti
nu ir prisijuokiau as is jusu dovanu lotuliukas.gif nupasitaiko gyvenime kurijozu
QUOTE(Karalienė_Margo @ 2009 01 02, 18:08)
gera tema lotuliukas.gif
gavus ir as tokiu puikiu dovanu doh.gif kai buvau paaugle,gavau is senelio(beveik nebendraujam) titnago gabala  rolleyes.gif ir is anytos ikurtuvem 5 litus,kad namams nieko netruktu doh.gif o buvo taip...pasiemiau ja is namu,kad atvaziuotu paziuret kaip isikureme,sako sustok i parduotuve reik pinigus issikeist ir sio to dar pasiimt,nu sustojau...nusipirko dvi bonkas alaus...sau ir mano vyrui(kuris isvis negeria) bigsmile.gif ir iseidama paliko tuos 5 lt rolleyes.gif

blink.gif siaubas doh.gif jau geriau is viso nebutu nieko davusi

QUOTE(Tainka @ 2009 01 08, 15:28)
Kiek žmonės galėjo, tiek ir padovanojo, kitą kartą nekviesk doh.gif  doh.gif
Aš asmeniškai kviečiu draugus, o ne jų dovanas ir pinigus rolleyes.gif

nu as tai irgi niekada neskaiciuoju kas uz kiek padovanojo smile.gif galu gale sventes daromos ne del dovanu o del to kad pasilinksminti ir pabuti kartu su tau mielais zmonemis smile.gif
Atsakyti
Sisi, o jau prisijuokiau lotuliukas.gif Tikrai nerealu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2009 02 11, 12:45)
Sisi, o jau prisijuokiau  lotuliukas.gif Tikrai nerealu  thumbup.gif

Ir mes su sese vis pažvengiam wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2009 02 11, 13:03)
Ir mes su sese vis pažvengiam wink.gif

lotuliukas.gif nu bet zmogus jauciu nuosirdziai dovanojo
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2009 02 11, 12:03)
Ir mes su sese vis pažvengiam wink.gif

hihihi.gif nu prisijuokiau lotuliukas.gif o pas kurią dabar ta dovanėlė yra g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Oi, nepaklausiau sesės, kur dėjo doh.gif Nemačiau kai dovanojo, tai tęsinio nė nežinau, reiks paklaust prie progos lotuliukas.gif
Atsakyti