Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(Aziza @ 2009 01 09, 01:28)
man tai juokas ima, kai daro sventes tik del dovanu, o paskui skaiciuoja ar atsipirko ar ne..  doh.gif  biggrin.gif



manau visi skaiciuoja kas kiek gavo..na arba dauguma.atsipirko-gerai,ne-tai ne.niekas nesake,kad daro del pinigu,na arba praleidau ta zinute rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 01 09, 01:05)
gerai, ziurek, nepamirsk lotuliukas.gif



ziuresiu ir nepamirsiu mirksiukas.gif
tiesiog nesupratau is kur zinot kiek jie galejo padovanot 4u.gif gal sprendziu pagal save,kad geriau isvis nenueisiu,negu nueisiu ir idesiu i voka vietoj 10lt tik 1lt arba isvis tuscia voka padovanosiu,pakvietet gi ne del pinigu,tai koks skirtumas biggrin.gif ...vis tiek yra kazkoks minimumas,vestuvese pvz 150lt nuo zmogaus..nes as tikrai nejaukiai jauciuosi,jeigu zinau,kad nepatiko dovana ar dar kazkas tokia padovanojo...gal kitiems yra svarbiau "padovanot",o ne padovanot gera,gal ne super brangi,bet nors kad butu kokybiska dovana.
o anksciau kaip dare,eidavo i gimtadienius,vestuves del zmoniu kurie pakviete,o dabar ..va atvejis..pries,gal 4metus,nuejau i gimtadieni pas pazistama,ir atejo toks svecias,girdejau apie ji ir anksciau,bet neteko matyti,na atsisedo visi prie stalo,paprase salotu kas arciau sedejo,idejo pora saukstu,sako "dar" nu gerai,dar pora idejo,sako "dar dar" biggrin.gif nu rimtai negaila,gimtadienis gi..praejo ten valanda pvz,visi jau prisivalge iki "negaliu" nuejo visi pasokt,sitas sedi valgo ir jau matosi,kad netelpa jam..zodziu,jeigu jis padovanojo pvz 50lt,tai privalo suvalgyti minimum 60lt (nezinau kaip vertina)..tik nesakykit, o gal buvo labai alkanas,gal megsta pavalgyt,tiesiog visada tas pats per ta pati biggrin.gif tikrai niekam nebuvo gaila tu salotu,tortu ar mesos kokios,tai ir nereikia sakyt,kad tik kiti daro baliu del $,kaip matot ir sveciai va kaip daro...ir dar su savim idekit torto nunesiu mamai biggrin.gif girdejau iki siol tas zmogeliukas taip daro,jam tai yra normalu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irina-i: 09 sausio 2009 - 02:26
QUOTE(Irina-i @ 2009 01 09, 02:25)


Aš turėjau omeny tą patį ką parašė Aziza, tik gal ne taip išsireiškiau blush2.gif
Šiap aišku nežinau, kiek jie galėjo leisti sau g.gif Nesupyk, gal taip pasirodė tik smile.gif
Į temą 4u.gif
Man per vieną gimtadienį padovanojo 3 plaukų džiovintuvus, nes visi žinojo, kad mano sugedęs, atnešė pirmą - apsidžiaugiau wub.gif , įteikė antrą - sakau bus atsargai, bet kai trečią davė lotuliukas.gif jau nesusilaikiau, juokėmės iki ašarų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina-i @ 2009 01 09, 02:25)
ziuresiu ir nepamirsiu  mirksiukas.gif
tiesiog nesupratau is kur zinot kiek jie galejo padovanot  4u.gif gal sprendziu pagal save,kad geriau isvis nenueisiu,negu nueisiu ir idesiu i voka vietoj 10lt tik 1lt arba isvis tuscia voka padovanosiu,pakvietet gi ne del pinigu,tai koks skirtumas  biggrin.gif  ...vis tiek yra kazkoks minimumas,vestuvese pvz 150lt nuo zmogaus..nes as tikrai nejaukiai jauciuosi,jeigu zinau,kad nepatiko dovana ar dar kazkas tokia padovanojo...gal kitiems yra svarbiau "padovanot",o ne padovanot gera,gal ne super brangi,bet nors kad butu kokybiska dovana.
o anksciau kaip dare,eidavo i gimtadienius,vestuves del zmoniu kurie pakviete,o dabar ..va atvejis..pries,gal 4metus,nuejau i gimtadieni pas pazistama,ir atejo toks svecias,girdejau apie ji ir anksciau,bet neteko matyti,na atsisedo visi prie stalo,paprase salotu kas arciau sedejo,idejo pora saukstu,sako "dar" nu gerai,dar pora idejo,sako "dar dar"  biggrin.gif  nu rimtai negaila,gimtadienis gi..praejo ten valanda pvz,visi jau prisivalge iki "negaliu" nuejo visi pasokt,sitas sedi valgo ir jau matosi,kad netelpa jam..zodziu,jeigu jis padovanojo pvz 50lt,tai privalo suvalgyti minimum 60lt (nezinau kaip vertina)..tik nesakykit, o gal buvo labai alkanas,gal megsta pavalgyt,tiesiog visada tas pats per ta pati biggrin.gif  tikrai niekam nebuvo gaila tu salotu,tortu ar mesos kokios,tai ir nereikia sakyt,kad tik kiti daro baliu del $,kaip matot ir sveciai va kaip daro...ir dar su savim idekit torto nunesiu mamai  biggrin.gif girdejau iki siol tas zmogeliukas taip daro,jam tai yra normalu...


lotuliukas.gif zinau ir as pati keleta tokiu egzemplioriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2009 01 08, 14:25)
Anyta visada palieka ant dovanos kainas. Kuo nuosirdziausiai to nekenciu, tai kad ir kokia bebutu faina, gera dovana, ta kaina uzmusa visas teigiamas emocijas  doh.gif



Mūsų artimiausi giminės taip visada daro doh.gif doh.gif Visada su jais keičiamės per Kalėdas dovanomis ir dar tikriausiai nė karto nebuvo, kad būtų nuimtos kainos. Kažkaip man tas labai nemalonu schmoll.gif
Atsakyti
nepatingejau, perskaiciau visa tema nuo pradzios iki galo lotuliukas.gif

na ziuriu vyrauja anytu dovanos doh.gif

man siuo atveju stipriai pasiseke, ji man dovanoja super dovanas. ir siaip nelabai esu keistu gavus.
bet va tevas, kaipo gydytojas, tai gauna idomiu dalyku - pvz rausva moteriska megztuka, moteriskos kosmetikos (dekoratyvines!) doh.gif ir pan.
tiesa, niekam ne paslaptis gydytojams nesami vokeliai, bet kodel zmonems sauna i galva juos slepti saldainiu dezutese lotuliukas.gif ? ne karta atidare prie sveciu saldainius radom ant virsaus padeta kupiura doh.gif tai kartais pamastom kiek kam esam perdovanoje tokiu genialiu dovanu? thumbup.gif
Atsakyti
pagalvojau dar, kad kartais net puikią dovaną gali sugadinti netinkamas jos įteikimas... pvz per Kalėdas viena iš mb šeimos dovanų man buvo tikrai begal dailus nertas šalis. na, pažiūrėjau, padėkojau, svarbiausia - atvirai pasidžiaugiau, dedu atgal į krepšelį, o mb mama ir sako: Tu negalvok, kad čia koks pigus šalikas, jis brangiai kainavo doh.gif nu nafig, būtų kitos aplinkybės - pasiūlyčiau grąžinti pinigus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėja Ly @ 2008 09 01, 14:53)
Sveikutes  mirksiukas.gif Kadangi dar esu jaunesnio amziaus, jokiu anytu, nei vyru "geru" dovanu nesulaukiu. Bet turime mes gimineje tokia tetule, tecio mamos seseri, kuri visada mus "nudziugina" "nuostabiomis" dovanomis.  thumbup.gif  lotuliukas.gif
1. Teciui Kaledu proga padovanojo Colgate ar Blend-a-med klijus protezui (jam buvo 40 ir apie protezus net kalba nejo) ir dantu sepeteli briketams valyti (nors tetis jokiu briketu taip pat nenesioja.
2. Nors man 16 metu, tetule pinigu nepagailejo ir nupirko ta vaikiska kompiuteri, kur per TV seniau reklamavo  doh.gif  lotuliukas.gif
3. Mama taip pat neliko "nuskriausta". Gavo plauku dazu ryzos spalvos, ziliems plaukams (nesvarbu, kad mama tikrai ne zila, o plauku spalva naturali ruda)  lotuliukas.gif

net apsiašarojau iš juoko doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Prisimenu kaip dešimtoj klasėj klasiokas (!) dovanų gavo muzikinę papuošalų dėžutę ir nuotraukai remelį su mikimauzais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Koper @ 2009 01 09, 15:50)

bet va tevas, kaipo gydytojas, tai gauna idomiu dalyku - pvz rausva moteriska megztuka, moteriskos kosmetikos (dekoratyvines!)  doh.gif  ir pan.
tiesa, niekam ne paslaptis gydytojams nesami vokeliai, bet kodel zmonems sauna i galva juos slepti saldainiu dezutese  lotuliukas.gif  ? ne karta atidare prie sveciu saldainius radom ant virsaus padeta kupiura  doh.gif  tai kartais pamastom kiek kam esam perdovanoje tokiu genialiu dovanu?  thumbup.gif


thumbup.gif thumbup.gif turbut geras jausmas prie sveciu atidaryt tokia "dezute" lotuliukas.gif lotuliukas.gif o ypac smagu tam, kam perdovanojot panasias dezutes thumbup.gif
Atsakyti
ohoho ir is kur pas zmones tiek fantazijos, tokiu nesamoniu dovanot, o geriausias dalykas - dovanot naudotus daiktus, kaip supratau ne antikvarinius tikrai biggrin.gif gavus ir as geru dovanu ne viena, 16 gimtadienio proga pirma kart gavau dovana is savo kriksto mamos - tokus mazus (gal ekspreso puodeliam) skirtus saukstelius biggrin.gif nu tokie kur paprastam puodeli paskesta biggrin.gif o 18 gimtadienio proga gavau puodeli, su lekstute, kavai - VIENA lotuliukas.gif buna tokie visokie nekomplektuojami, grazus, o cia is servizo toks doh.gif siais metais maniskis per kaledas nuo savo svogeriuko irgi gavo gera dovana - vyno buteli, kai jis vyno net simboliskai niekada negeria, buvo suzavetas biggrin.gif per uzpraeitas kaledas kazkas is jo seimos jam padovanojo pelenine, tokia su kaukolem, turbut paskatinimui, nes jis kelis menesius dziaugesi metes rukyti biggrin.gif is kart ismeciau, dar tu kaukoliu man kaip kokiu alkoholiku namie, virtuvej ant stalo, tokios medines isdegintos pelenines su kaukolem betruko, o as ta kart gavau kojines biggrin.gif
siaip tai as visad prasau dovanoti kuponus jei jau metu eigoj nenugirdo ko man is tiesu reiketu. o geriausiai mano brangiausias dovanas dovanoja, nusiveza i parduotuve, ir ten turiu issirinkt dovana kad dar ir jam patiktu lotuliukas.gif lotuliukas.gif nuostabu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanetyte: 13 sausio 2009 - 16:25
QUOTE(Erbe @ 2009 01 09, 13:35)
Mūsų artimiausi giminės taip visada daro doh.gif  doh.gif Visada su jais keičiamės per Kalėdas dovanomis ir dar tikriausiai nė karto nebuvo, kad būtų nuimtos kainos. Kažkaip man tas labai nemalonu schmoll.gif



Ir aš nemėgstu,kai ant dovanos lieka kaina g.gif Kažkaip unsure.gif
Atsakyti