Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(zhmogeliukas @ 2008 12 28, 19:28)
tai ne kerštas.juk ''dovaną'' padovanojo pats pravardžiuotojas


o tai kame tada bajeris? kas cia tokio? nieko neizeide
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irina-i: 28 gruodžio 2008 - 21:10
Na nežinau,bet jei mane pravardžiuotų už akių pudelių, o per šventes padovanotų žaislinį šunį aš tikrai įsižeisčiau...
Atsakyti
QUOTE(Irina-i @ 2008 12 28, 22:09)
o tai kame tada bajeris? kas cia tokio? nieko neizeide

žinoma neįžeidė.labai.
aš pažiurėčiau kaip jus neisžeistumėte tiesiogiai pavadinta šunimi.

namanote kad kai žmogus yra vadinamas taip o vėliau gauna tokią ''dovaną'' turėtų jaustis tikrai blogai?


QUOTE(Mil@na @ 2008 12 28, 22:20)
Na nežinau,bet  jei mane pravardžiuotų už akių pudelių, o per šventes padovanotų žaislinį šunį aš tikrai įsižeisčiau...

Ne šunį žaislinį,o žaisliuką ŠUNIUI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmogeliukas: 29 gruodžio 2008 - 13:08
gera tema lotuliukas.gif
gavus ir as tokiu puikiu dovanu doh.gif kai buvau paaugle,gavau is senelio(beveik nebendraujam) titnago gabala rolleyes.gif ir is anytos ikurtuvem 5 litus,kad namams nieko netruktu doh.gif o buvo taip...pasiemiau ja is namu,kad atvaziuotu paziuret kaip isikureme,sako sustok i parduotuve reik pinigus issikeist ir sio to dar pasiimt,nu sustojau...nusipirko dvi bonkas alaus...sau ir mano vyrui(kuris isvis negeria) bigsmile.gif ir iseidama paliko tuos 5 lt rolleyes.gif
Atsakyti
Žiūriu čia anytos geriausios dovanotojos lotuliukas.gif Maniškė irgi "pasistengia" visokių kičinių daiktų pripirkti - rožinių pliušinių žaislų per pusę lovos, nors man jau seniai ne -niolika, rožinių gėlėtų chalatų, rožinių kojinių, pagalvėles iš Zepter puodų pristatymo, ir t.t. doh.gif Kai laukiaus, iš padėvėtų nupirko XXL dydžio palaidinę, kadangi neatsisakiau ir paėmiau, tai vėl karts nuo karto iš padėvėtų ką nors nuperka... Dovanoja ir su progom, ir be progos, ir man, ir MB, ir mūsų vaikui, tai pilni namai niekniekiais užversti, reiks kada generalinį valymą daryti. Blogiausia, kad mūsų skoniai visiškai nesutampa, bet ji iš širdies viską daro, tai stengiuos visą laiką būti mandagi, nors kartais manau iš mano veido išraiškos matosi, ką galvoju, nepaslėpsi blush2.gif
Iš vieno draugo per Kalėdas esu gavusi falo formos ledukų formeles iš sex shopo - turėjo būti bajeris, bet pasijaučiau labai nejaukiai. MB jubiliejaus proga iš giminių gavo akmeninę gėlę, sveriančią netoli 50 kg, nors namie mažas ropojantis vaikas ir gyvenam bute, kur nelabai yra ją kur padėti, tai palikom pas anytą.
Atsakyti
Na ir prisijuokiau iš kai kurių dovanų... doh.gif Ir fantazija pas žmones...
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2008 12 28, 17:38)
Na mano mociute proanukiuj irgi nepagailejo siais metasi  biggrin.gif  Padovanojo ruzava kepuryte megsta su dideliu bumbulu virsugalvy .. nesvarbu kad  berniukas  mirksiukas.gif   ir ciupa ciupsa xxl .. vaikuj metai laiko , tai nzn ar iki kitu kaledu pavyks suvalgyt.. ir aisqu firminiu naktinuku nuotrugaus   xxl dydzio  thumbup.gif   Bet nieko tokios.. atiduosim kam..  mirksiukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi oi oi juokiuosi ir sustoti negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Atominė močiutė biggrin.gif

O šiaip tai nevykusios dovanos vis dėl to gadina šventę ir nuotaiką g.gif Geriau jau nieko negauti, nei visokius "niekučius ir šiūkšliukus" doh.gif Labai džiaugiuosi, kad mano močiutė visada dovanoja pinigėlius (kad ir visai simboliškai - 20 Lt) ir vilnones kojines thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erbe: 05 sausio 2009 - 20:52
Prisiskaiciau lotuliukas.gif kai kurios dovanos tikrai topines.... lotuliukas.gif
na mano isimintiniausia tai buvo... 20-to gimtadienio proga rengiau vakareli. Is vieno draugo gavau sidabru purksta baisuokliska grandinele (ale dar nepigi), bet aisku ka dabar - vaikinas tiesiog nuejo i parduotuve ir jam atrode, kad labai grazu papuosala nupirko. NU bet sita dovana dar nieko.
Nuo kitos drauges (beje, tuo laiku skaitesi geriausia drauge) gavau vokeli. Sako nezinojau ka nupirkt, tai pati issirinksi. Gerai, kad as ta vokeli tik kai visi isejo atplesiau... jame buvo... 16 Lt. 10 kupiura ir 6 metaliniai. Niekaip nesupratau, ka tai turetu reikst.... blink.gif viena vertus, pasijutau kaip is zmogaus nu jau visiskai paskutinius pinigelius islupus... kita vertus.. ne, nera jokio kita vertus biggrin.gif tiesa sakant, tokia dovana labai izeide, ir tikrai nepamirsiu as jos... geriau jau butu vien tik geliu puokste atnesus ar pyraga savo iskepta...
Kita drauge vis padovanoja kazka tikrai piniginiu atzvilgiu labai vertingo, taciau.. nu nelabai man reikalingo smile.gif bet ji tikrai nuosirdziai stengiasi, todel bet kokiu atveju niekada nepykstu ir net nenusiviliu smile.gif siaip mane visos dovanos dziugina, ir smulkios, o pigios, bet su mintim, dar netgi labiau nei brangios. smile.gif

Va, prisiminiau - mano vyras is savo brolio vienakart gavo tokiu..a la kvepalu... bet jau ir pakuote, ir jie patys - klaikus. Tai dabar stovi pas anyta WC, "kvapa" gaivina lotuliukas.gif

O anyta ir man aisku vis ka nors "drebteli". Dazniausiai perdovanoja aisku pacios gautas dovanas.. bet kadangi jos tokios neblogos, tai nepykstu. O viena karta gavau tokiu puoduku rinkini.. stovi dabar nukisti.. na bet ju lekstutes labai tinkamai naudojamos po geliu vazoneliais lotuliukas.gif

Anyta visada palieka ant dovanos kainas. Kuo nuosirdziausiai to nekenciu, tai kad ir kokia bebutu faina, gera dovana, ta kaina uzmusa visas teigiamas emocijas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina-i @ 2008 12 18, 00:29)
o tai kas cia tokio? as irgi daznai bunu nepatenkinta dovanom,kaip ir visos sitoje temoje... Gimtadienis mano buvo kavineje,gavau ir dovanu,ir cekiu ir voku..is vienos poros gavau...50lt,tai gal man dabar visiems sakyt kokia buvau laiminga?  lotuliukas.gif kad ant vieno zmogaus isejo apie 100lto gavau...  biggrin.gif  tikrai nebuvau pikta,buvau nepatenkinta  biggrin.gif
 


Kiek žmonės galėjo, tiek ir padovanojo, kitą kartą nekviesk doh.gif doh.gif
Aš asmeniškai kviečiu draugus, o ne jų dovanas ir pinigus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tainka: 08 sausio 2009 - 14:29
QUOTE(Tainka @ 2009 01 08, 15:28)
Kiek žmonės galėjo, tiek ir padovanojo, kitą kartą nekviesk doh.gif  doh.gif
Aš asmeniškai kviečiu draugus, o ne jų dovanas ir pinigus rolleyes.gif



na,jeigu jus zinot kiek jie galejo lotuliukas.gif tada jo doh.gif

turejau omeny,ne tai,kad reikia kviest pinigus (kaip jus pasaket,turbut is dangaus paemet) o kad kartais bunam nepatenkintos dovanom...padovanos jums 10vienodu dovanu,aisku visiems pasakysit aciu,bet ar tikrai busit laiminga?
o kai bus sekantis mano gimtadienis,butinaaaai su jumis pasitarsiu ka kviest ko ne thumbup.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irina-i: 08 sausio 2009 - 16:19
QUOTE(Irina-i @ 2009 01 08, 16:17)
na,jeigu jus zinot kiek jie galejo  lotuliukas.gif  tada jo  doh.gif

turejau omeny,ne tai,kad reikia kviest pinigus (kaip jus pasaket,turbut is dangaus paemet) o kad kartais bunam nepatenkintos dovanom...padovanos jums 10vienodu dovanu,aisku visiems pasakysit aciu,bet ar tikrai busit laiminga?
o kai bus sekantis mano gimtadienis,butinaaaai su jumis pasitarsiu ka kviest ko ne  thumbup.gif  doh.gif

gerai, ziurek, nepamirsk lotuliukas.gif
Atsakyti
man tai juokas ima, kai daro sventes tik del dovanu, o paskui skaiciuoja ar atsipirko ar ne.. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti