Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(taibent1 @ 2008 05 14, 15:20)
Mes kai persikraustem i nauja buta, neuzilgo buvo vyro vardadienis. Mama paklause, ka jam nupirkti- pasakiau, kad nupirktu tefal samti... Mama pradejo juoktis, o as paaiskinau, kad jam ner su kuo sriuba isipilt, o as sriubos beveik nevalgau...
Beje, vyras dovana buvo labai patenkintas... O as sakau jam- gimtadieniui tau reiktu nauju puodu... Visi juokesi...  lotuliukas.gif



Juokai juokais, bet man puodai gimtadieniui būtų bene pati geriausia dovana... ax.gif Nors draugei tai būtų katastrofa... lotuliukas.gif
Žmonės skirtingi, dovanos taip pat... 4u.gif
Atsakyti
Esu ir as gavusi viena kart dovana pagerinta ax.gif Rinkinukas berods toks buvo,dezedorantas ir tualetinis vanduo,vyriski blink.gif didelem raidem parasyta:For Men:bet svarbiausia,kad dovanojo zmogus neblogai angliskai kalbantis doh.gif
Atsakyti
geriausia tokiu dovanu autore mano anyta doh.gif su vyru susituoke 2m, bet jau turim 3-4 puodeliu servizus, is pradziu pakuodavau, db jau ne, ivariu skulptureliu, kurios gyvena rusi, vaikas aisku gauna kinietiesku zaislu kuriuos po sav ismetu, nes susulauzytais zaist pavojinga rolleyes.gif
mano sesuo eile metu man dovanoja duso zeles, sampunus, nors kitiems sugeba padovanot bilieta i soliariuma, dar ka faina. jau nejuokinga man darosi unsure.gif
vyras, man 36-38 dydi nesiojanciai damutei padovanojo 42 dydzio sijona biggrin.gif nukeliavo pas puske lotuliukas.gif
Atsakyti
prisijuokiau kol perskaičiau thumbup.gif aš irgi turiu kuom "pasigirti" biggrin.gif kartais pagalvoju, kad mano krykšto mama pamiršta kiek man metų sukanka, 18-kos metų ji man padovanojo ružava užrašų knygutę su paveikslėliais ir širdutėm doh.gif , 19-kos gavau OPTIMOS LINIJOS firmos pedkelnes 4-to berods dydžio + pižama (šortai ir maikutė), dydis aišku kelis kart viršyja mano, bet ir pati pižama lygtais jau buvo nešiota blink.gif 20-ties gavau toki kinietiška plasmasinį virtuvės įrankį mėsai pjaustyti doh.gif taip ir nesupratau, kaip jis tą mėsa turi supjaustyti blush2.gif 21-nerių padovanojo priklijuojamą staltiesę, 22-jų gavau epiliatorių, kaip paskui išaiškėjo tai jos marčios buvo. Kadangi ji nusipirko sau naują swoon.gif 23-jų gavau kojinių rinkinį, dydis atitiko ploja.gif bet jau raštas... ant vienu pamenu buvo žmogus voras, ant kitu kažkoks padaras panašus į Pokemoną ir t.t. hihihi.gif na ka po pusmečio bus mano 24-tasis gimtadienis.. su nekantrumu laukiu sekančios "originalios" dovanos.. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Miksiukas @ 2007 11 27, 19:34)
nu nuluzt galima lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif dovanos dovaneles lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o as tai va, kai keitemes dovanomis klaseje,  berods 4-toje, gavau lankeli plaukam....juoda, aptraukta zomshu, su karoliuku eilute virsuje.tai klasioke, kuri dovanojo, galejo bent jau plaukus (savus speju) nuo lankelio nuvalyt, ir likusius karoliukus visai nuplest(vos ne is kas antro "karoliuko" vietos kysojo tik siulas, karoliuks velniai zino kur pasidejes doh.gif )....nu dabar prisiminus taj juokas ima, o tada tai ajajai kaip skaudu buvo..... verysad.gif juk vaikas buvau, tos davanu keitimosi dienos visa menesi be galo laukdavau, o cia-se tau doh.gif  verysad.gif
atsimenu ta pacia diena, kita mano klasioke nuo klasioko gavo nuoga lele. lotuliukas.gif matyt seses nuvoge. lotuliukas.gif jau verke vargse tai labai labai..... verysad.gif  verysad.gif

lotuliukas.gif
bet tuo pačiu ir liūdna pasidarė, nes prisiminiau, kad aš irgi buvau panašioje situacijoje doh.gif artėjo kalėdos 1 klasėje, mama tai mergaitei , kurią aš ištraukiau, nupirko po blatu deficitinį žaislą, plaukų segtukus, supakavom gražiai ir jau turėjau nešti, bet stipriai susirgau ir į šventę nenuėjau. Tai mama eidama į darbą užnešė tai mergaitei į klasę dovanėlę ir paėmė man skirtąją. Nekantriai laukiau vakaro, kada pareis mam su mano dovana. O kai ji grįžus padavė dovaną jau iš karto pamačiau, kad kažkas ne taip. pati dovana suvyniota į piešimo popieriaus lapą(viduje pripieštą) ir surišta murzina juostele su nusvilusiais galais. O pati dovana tai topinė, toks vyriškas dėklas pasui, ar šiaip kokiam dokumentui apvilkti, kur būdavo prie rusų , tipo odinis su užrašu Vilnius doh.gif , o atvertus jį viduje dar ir pripeckiota su tušinuku radau doh.gif OI kaip skaudėjo širdelę, verkiau. O juk dar ir ligonis buvau, tai taip tikėjausi, kad bent dovanėlė praskaidrins nuotaiką. O čia, še tau, kad nori verysad.gif Tą dėklą paskui tėtis pasiėmė ir dokumentus susidėjo , nes kur aš tokį kišiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2008 10 21, 14:38)
geriausia tokiu dovanu autore mano anyta doh.gif su vyru susituoke 2m, bet jau turim 3-4 puodeliu servizus, is pradziu pakuodavau, db jau ne, ivariu skulptureliu, kurios gyvena rusi, vaikas aisku gauna kinietiesku zaislu kuriuos po sav ismetu, nes susulauzytais zaist pavojinga rolleyes.gif

drinks_cheers.gif mano anyta irgi su fantazija doh.gif servizas,kurį gavom iš jos dovanų-pobaisis toks, netyčia sudužo,nukrito su visa dėže ir neliko nei vieno sveiko puodelio,turiu dar vieną dviem asmenim rinkinuką,taip pat anytos dovana,tai nežinau irgi ką su juo veikt doh.gif
mes vaikų neturim, tai lėles man dovanoja blink.gif pirmą kart tai nesupratau ką tuo norėjo pasakyti,bet padėkojau ir namie pakavojau lotuliukas.gif dabar savo "kolekcijoj" turiu jau keletą tokių lėlių cool.gif ir senį besmegenį nuo praitų kalėdų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liutkate: 25 spalio 2008 - 13:27
Galvojau tik man su dovanom taip "sekasi" doh.gif lotuliukas.gif Per praeitą gimtadienį gavau įsimintiną dovaną, amway valiklį orkaitei blink.gif doh.gif Ir sugalvok tu man, laukiu nesulaukiu tos dovanotojos šventės,neapsisprendžiu ką nešti dovanų: ūkiško muilo ar kokį valiklį voniai lotuliukas.gif O šiaip tai kaip ir visi esu gavusi visokių rėmelių,žvakių ir t.t.,bet niekaip nedrįstu mamai pasakyt kad nustotų man dovanoti prekes iš anovo ir oriflame,nenaudoju aš jų,stovi numesta,o po kiek laiko nuvežu pusseserei unsure.gif
Atsakyti
Man vyras padovanoju puodų.... doh.gif Kažkada užsiminiau, kad reikia didelio normalaus ir gero puodo (nes namuose krūva mažų puodų, o šeima auga ), ir nauja keptuvė neprošal... Tai mano vyrelis, kad pasistengė biggrin.gif , pripirko puodų-puodelių. Didžiausio talpa apie 2l lotuliukas.gif , vietoj keptuvės troškintuvas( jų namuose gal keturi). Bet svarbiausia, kad geros firmos (Zepter) biggrin.gif Geriau jau butu čekį tos firmos padovanojęs. ax.gif Truputį burbėjau... blush2.gif
Atsakyti
Turbut visos uosvienes dovanoja ka nors ,,reikalingo".Nesenai sventem ikurtuves ir visus perspejau kad nedovanotu jokiu suvenyru,geriau dovanu cekius,ka reiks ta ir nusipirksiu.Tai ji vis tiek atvilko zvakide.Tokia didele,varine,prie nieko nesiderinancia.dabar ta zvakide lauke stovi.Tik kai uosviai atvaziuoja i namus inesu,juk is kart klausia kur ji...
Atsakyti
Kiek matyt, tai žmonės per stipriai naudojasi posakiu ..._ Dovanotam arkliui į dantis nežiūri... O aš manau, kad taip yra ne dėl nesupratimo, o dėl skūpumo, nes gera dovana gerai ir kainuoja...
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu, šakės "pridovanoja" tos anytos... Tiesa, maniškė irgi neatsilieka - praeitų Kalėdų proga aliejaus butelį (saulėgrąžų) ir dezodorantą padovanojo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2008 11 21, 00:02)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nu, šakės "pridovanoja" tos anytos... Tiesa, maniškė irgi neatsilieka - praeitų Kalėdų proga aliejaus butelį (saulėgrąžų) ir dezodorantą padovanojo doh.gif


o ką biggrin.gif praktiška dovana, per Kalėdas susinaudojo lotuliukas.gif
Atsakyti