Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

Sveikutes mirksiukas.gif Kadangi dar esu jaunesnio amziaus, jokiu anytu, nei vyru "geru" dovanu nesulaukiu. Bet turime mes gimineje tokia tetule, tecio mamos seseri, kuri visada mus "nudziugina" "nuostabiomis" dovanomis. thumbup.gif lotuliukas.gif
1. Teciui Kaledu proga padovanojo Colgate ar Blend-a-med klijus protezui (jam buvo 40 ir apie protezus net kalba nejo) ir dantu sepeteli briketams valyti (nors tetis jokiu briketu taip pat nenesioja.
2. Nors man 16 metu, tetule pinigu nepagailejo ir nupirko ta vaikiska kompiuteri, kur per TV seniau reklamavo doh.gif lotuliukas.gif
3. Mama taip pat neliko "nuskriausta". Gavo plauku dazu ryzos spalvos, ziliems plaukams (nesvarbu, kad mama tikrai ne zila, o plauku spalva naturali ruda) lotuliukas.gif

Atsakyti
Jau tos pagyvenusios tetules, mes gauname dovanu užsigulėjusias šokoladines saldainių dėžutes, kurias kažkada dovanojom patys. doh.gif
Atsakyti
'Sauniausias' dovanas esam gave vestuviu proga biggrin.gif .36vnt.pigiu puodu.
Puodai jaunavedziams gal ir gerai,bet kai juos atnesa 6 pora,daros nebejuokinga ohmy.gif
Juokaudami svarstem kaip dalis musu sveciu pataike ant dideliu puodu ispardavimu hihihi.gif
Atsakyti
Oj mergičkos... dovanos thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O aš čia prieš kiek metų nepmanu, pažystama gimtadienio proga padovanojo - priklijuojamus nagus, be tų klijų ir iš vis įdėti nagai buvo į kitą maišelį doh.gif nupiešta atvirutė lotuliukas.gif ir dar gumytės buvo įdėtas + šokoladukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu jei neturi pingų galėtų iš vis nedovonoti... lotuliukas.gif doh.gif arba tik pasveikinti ir tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėja Ly @ 2008 09 01, 16:53)
Sveikutes  mirksiukas.gif Kadangi dar esu jaunesnio amziaus, jokiu anytu, nei vyru "geru" dovanu nesulaukiu. Bet turime mes gimineje tokia tetule, tecio mamos seseri, kuri visada mus "nudziugina" "nuostabiomis" dovanomis.  thumbup.gif  lotuliukas.gif
1. Teciui Kaledu proga padovanojo Colgate ar Blend-a-med klijus protezui (jam buvo 40 ir apie protezus net kalba nejo) ir dantu sepeteli briketams valyti (nors tetis jokiu briketu taip pat nenesioja.
2. Nors man 16 metu, tetule pinigu nepagailejo ir nupirko ta vaikiska kompiuteri, kur per TV seniau reklamavo  doh.gif  lotuliukas.gif
3. Mama taip pat neliko "nuskriausta". Gavo plauku dazu ryzos spalvos, ziliems plaukams (nesvarbu, kad mama tikrai ne zila, o plauku spalva naturali ruda)  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2007 10 29, 17:44)
mno kvailiausia gauta dovana buvo zadintuvas (vienas laikrodis jau kabojo ant sienos, dar turiu rankini ir mobiliaka) ax.gif

ir juoktis, ir verkt skaitant tas istorijas norisi lotuliukas.gif ...ale imi galvot tada, ar tik pats kokiu nesamoniu nesi pridovanojes doh.gif lotuliukas.gif
o as draugui kaip tik masciau surast toki geruli senovini zadintuva, mat jis niekaip rytais negali islipt is lovos, visad visur veluoja, o savo mobiliako zadintuvo niekad negirdi lotuliukas.gif ....sakau prikolas bus tongue.gif ...matyt, reik zinot, kam dovanoji ir kaip dovana pristatyt, kad nebutu nesusipratimu rolleyes.gif
Atsakyti
Na..
Mums irgi vieną kartą buvo taip.
Kalėdos: na, ir užvažiuoja trumpam mano teta pasveikint visus, ir kavos pagurkšnot..
Man atvežė šokoladinių saldainių, vyrui irgi šokoladinių saldainių[tik kitos firmos], o vaikam po šokoladą.. Na, ji išvažavo ,vaikai puola šokoladą, mes irgi atidarėm dėžutes ,nes po 1 val. atvažiuoja kiti svečiai.. Vaikai atbega: "Mama, tėti! Stebuklingas šokoladas! Mes pažiūrim - kirmėlės juda ,kandžiai skraido iš tų šokoladų.. mirksiukas.gif
Mes saldainius atidarom - irgi tas pats.. thumbup.gif
Kitą dieną skambina tetulė, ir sako: "Kaip saldainiai - patiko?" Man bent jau atrodo ,kad ji apie tuos "stebuklus" nieko nežinojo.. hihihi.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(nega_n @ 2008 10 05, 16:35)
Na..
Mums irgi vieną kartą buvo taip.
Kalėdos: na, ir užvažiuoja trumpam mano teta pasveikint visus, ir kavos pagurkšnot..
Man atvežė šokoladinių saldainių, vyrui irgi šokoladinių saldainių[tik kitos firmos], o vaikam po šokoladą.. Na, ji išvažavo ,vaikai puola šokoladą, mes irgi atidarėm dėžutes ,nes po 1 val. atvažiuoja kiti svečiai.. Vaikai atbega: "Mama, tėti!  Stebuklingas šokoladas! Mes pažiūrim - kirmėlės juda ,kandžiai skraido iš tų šokoladų..  mirksiukas.gif
Mes saldainius atidarom - irgi tas pats..  thumbup.gif
Kitą dieną skambina tetulė, ir sako: "Kaip saldainiai - patiko?" Man bent jau atrodo ,kad ji apie tuos "stebuklus" nieko nežinojo..  hihihi.gif  irnesakyk.gif

Siaubas fear.gif
Atsakyti
Niu smagiai prisijuokiau skaitydama sia tema lotuliukas.gif

Kalbant apie anytas - man buvo sokas, kai isvyniojusi jos dovana per praejusias Kaledas pamaciau, kad tai pagalvele su nuotrauka, kurioje as su savo MB doh.gif Niu nesuprasi - gal jai tai labai originalu, bet man tokios dovanos schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hottea: 08 spalio 2008 - 12:11
QUOTE(Hottea @ 2008 10 08, 13:10)
Kaledas pamaciau, kad tai pagalvele su nuotrauka, kurioje as su savo MB doh.gif  Niu nesuprasi - gal jai tai labai originalu, bet man tokios dovanos schmoll.gif

O man sakyciau,kad tai labai faina dovanele,tik tokia dovana turetu dovanoti antroji puse,o ne anyta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 10 08, 11:10)
Niu smagiai prisijuokiau skaitydama sia tema lotuliukas.gif

Kalbant apie anytas - man buvo sokas, kai isvyniojusi jos dovana per praejusias Kaledas pamaciau, kad tai pagalvele su nuotrauka, kurioje as su savo MB doh.gif  Niu nesuprasi - gal jai tai labai originalu, bet man tokios dovanos schmoll.gif

man irgi atrodo labai grazi dovanele,juolab,ir tai,kad anyta jums padovanojo,man rodos,tai,irodo,kad jus abu labai myli ir vertina wub.gif
Atsakyti
Niu gal ir grazu is jos puses, bet man taip vaikiska ax.gif Kazkaip nemalonu pasidare, kad mes jai nusiunteme atostogu nuotraukas, o ji taip eme ir panaudojo viena ju.. Uzkisau ta pagalve kazkur - ir MB nepatiko unsure.gif

Jau geriau buciau koki samciu rinkini gavusi lotuliukas.gif
Atsakyti