Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(taibent1 @ 2008 05 15, 12:34)
Na jau ne, papasakojau, noredama Jus pralinksminti... Is tiesu, savo vyrui dovanoju labai asmeniskas dovanas- rubus, kvepalus. Samtis- buvo lyg ir bajeris. Man po to vardadieniui kamzciatrauki nupirko (matyt, ne be vyro pagalbos)... Taigi mes atsiteise...  biggrin.gif
Stengiuosi surasti idomia dovana, o jei nerandu, geriau idedu pinigus i vokeli nei pirkciau miltelius, kosmetinius dazus ar kvepalus (jei nezinai zmogaus skonio).
Buvo karta ir taip, kad ejom i gd pas uosvi, o brolio zmona ir sako "as nupirkau dovana- galit prisideti, bus nuo visu". Prisidejom, o kai padovanojo, tai net nepatogu buvo: paprastas, net prastas megztinis, ismiera netinkama (pilvas aptrauktas kaip balionas, o ilgis, rankoves- per ilgos), spalva visiskai netinkama (su tuo apdaru buvo zmogus kaip lavonas)... Zodziu, nors i zeme sulisk... Nuo to laiko uosviui tik pinigai... Uzteks tyciotis  lotuliukas.gif

Nu tada aisku mirksiukas.gif bet siaip juk tokia situacija kokia parasiau is kitos puses visai gyvenimiska ar ne..tik nesusimastome,kad visiskai nesubuitejame ax.gif
Atsakyti
Visdelto norisi,kad dovana butu kazkas tokio,kas pataisytu nuotaika ,o gal ir maloniai nustebintu,kartais ir grazus ipakavimas labai pradziugina.Na nesinori,kad ta dovana tave nugramzdintu i kasdienybe ir buti-,pnzd. 'kaip gerai,kita menesi nereikes pirkti milteliu' lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gagrate: 15 gegužės 2008 - 15:00
Pati nevykusiausia dovana kokią esu gavusi, tai rėmelis, kuriame pritvirtinta cigaretė ir degtukai bei užrašas "Esant reikalui, išdaužti stiklą" doh.gif Gyvenime nesu surūkiusi nė vienos cigaretės, tai tas rėmelis dulka kažkur palėpėje cool.gif
Atsakyti
Nerealiai prisijuokiau lotuliukas.gif O jau anytos kokios velnio pramanytos doh.gif Gerai, kad man pasiseke - gaunu tikrai geras dovanas is jos. thumbup.gif

Siandien apturejau juoko, kai apziurejau viena vardadienio dovana (ne man, bet moteriai skirta) - nedidele kosmetine ir... rutulinis dezodorantas... vyriskas blink.gif
Atsakyti
Dėl to dėmesio - paprastai NE- dovanas ir dovanoja nemieli žmonės. Kas turi suktis personos galvoje, kad išvis sugalvotų pirkti dovanų gimtadieniui kalėdinį vainikėlį? Ir taip - labai džiaugčiausi, jei mano gimtadienį išvis užmirštų (ateina toks etapas moters gyvenime, kai metų priminimas tampa nereikalingas).
NE-dovana, kaip aš vadinu, blogis yra dar ir dėl to, kad skatina nereikalingą vartojimą ir apskritai kelia rūpestį, kur ją dėti. Niekučius iš prekybcentrio paprasčiausiai išmetu, nekenčiu perkrautų namų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2008 05 18, 12:13)
Pati nevykusiausia dovana kokią esu gavusi, tai rėmelis, kuriame pritvirtinta cigaretė ir degtukai bei užrašas "Esant reikalui, išdaužti stiklą"  doh.gif Gyvenime nesu surūkiusi nė vienos cigaretės, tai tas rėmelis dulka kažkur palėpėje  cool.gif


perdovanok rukančiam žmogui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 05 15, 14:17)
dabar tau atrodo naturalu,kad dovanu reikia praktisku,dovana turi buti asmeniskai,tam zmogui skirta,o ne panaudoti kazkur bendrai buityje. 4u.gif vat ir gaunasi juokas juokais biggrin.gif

ziurint kam ir kaip dovanoji.
Gimtadieniui ir as nesuprasciau puodu rinkinio, bet pvz ikurtuvems arba kaledoms ( tik tai butu dovano seimai) pilnai tiktu + dar prideti koki menknieki kiekvienam pagal pomegi - zvake, sokolada, vyno buteli....
Mums mano tevai jau keli metai is eiles per kaledas dovanoja praktiskas bendras dovanas - vienas metais saldytuva, kitais indaplove, zaliuzes i langus.
O gimtadieniams eina asmenines dovanos ir daznai tokios, kurias sau taip paprastai nenuperki - palepina.
Dovana turi buti isrinkta galvojant apie zmogu - tada ir nekyla bedu, kur ta dovana kisti
Atsakyti
QUOTE(sarra @ 2008 03 29, 17:07)
Na kad jau labai nepatiktu tokių dovanų ne labai esu gavusi bet paskutinė mano uošvienės dovana mane pritrenkė: padovanojo ne man o savo sūnui paveikslą dydžio 1m *0,5, pavaizduotas jezus ant kažkokio kalno sėdintis.... as tai iš vis žado netekau , vyras bandė aiškintis kad nereikia mums tokių dovanų bet paliko nesuprastas pasakė uošvienė pasikabinkite ir laimingai gyvenkite, sakė pirko bažnyčioje ir yra pašventintas...kad tas paveikslas dar būtu tapytas bet jis yra fofo reprodukcija...
Na ir ką dabar daryti su juo g.gif savo bute tikrai sakiau klad nekabinsiu tai ir stovi dabar ant grindų padėtas...nei verk nei juokis...
Tai ką daryti su tuo paveikslu, išmesti negaliu doh.gif

Gal geriausias sprendimas būtų nunešt į bažnyčią ir padovanot? Aš pati nesu labai tikinti, bet jei jau tas daiktas šventytas, tai gal negerai būtų jį paprasčiausiai išmest?
Mano anyta irgi gali pasigirt originaliom dovanom- mano vyrui jubiliejaus proga padovanojo mažiuką moterišką auksinį pakabuką su išgarviruotu Marijos paveiksliuku. Įdomiausia tai, kad jis gyvenime nėra turėjęs auksinės grandinėlės ir tikrai niekada net ir turėdamas jos neužsisegtų. O man toks pakabukas irgi ne prie širdies. Taip ir stovi spintoj su visa dėžute ir etikete doh.gif . O manęs ir anūko išvis niekada nesveikina. Ir aš tuo laaabaaai džiaugiuosi, nes kalėdų proga sūnui vis kokį suvenyrą iš 3.5 lt. pardės nuperka. Tai kokį angeliuką, tai šuniuką, tai raganą ant šluotos arba tipo "šventą paveiksliuką" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elfė: 28 birželio 2008 - 10:17
"geriausios" dovanos yra tos,kurias sveciai nusiperka sau lotuliukas.gif per gimtadieni gavau maziuku puodeliu ar tai kavai ar arbtai serviziuka su kvietkeliais doh.gif o is tokiu puoduku pas mus geria tik tie "dovanotojai" doh.gif taip ir stovi ant spinteles servizas laukdamas tu sveikintoju lotuliukas.gif doh.gif arteja maziuko gimtadienis,darosi baugu lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Man pati kvailiausia dovana buvo senovine ikona,nors mes abu krikscionys blink.gif ...Suvyniota i sena laikrasti ir ikista i paplysusi maiseli...O dar anksciau tas pats zmogus,beje,geras vyro draugas,gimtadienio proga pasake:"norejau padovanoti sulciaspaude,bet pagalvojau kur jus ja pastatysite?"Nusprende vyro nesveikinti... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leom @ 2007 08 28, 19:14)
Kadangi tema buvo užrakinta, o aš būtinai noriu "pasidalinti" savo dovanomis...

Labiausiai "pagerintas" dovanas taip pat gaunu iš anytos. Užpernai gimtadienio proga gavau apsilupusius plastikinius karolius, pernai nuskalbtą patalynės komplektą ir naują (už kokius 1.99 Lt) rankšluostį, o šiemet ji išsitraukė iš kišenės tris geležinius (!!!) caro rūriko laikų žiedelius ir liepė vieną išsirinkti (!!!). Išsirinkau, ji mane pabučiavo ir tarė: nešiok į sveikatą.  Aš padėkojau - o kas man daugiau beliko  lotuliukas.gif

Kitai marčiai ji kartą padovanojo žydrą peruką. Mes po to pusę metų svarstėm iš kur jinai jį parovė  lotuliukas.gif

Dar ji mano vyrui dovanoja ypatingo baisumo megztinius ir nuolat kamantinėja kodėl yra nenešiojamas vienas ar kitas megztinis.


cia jau turbut dovanoja ka pati naudodavo, juk kazkaip reikia atsikratyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Žinau atvejį, kai draugas draugui- vyrui, padovanojo Always paketų. Turbūt turėjo būti juokinga, taip ir būtų, jei nebūtų graudu...
Atsakyti