Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(Hmmm... @ 2008 05 06, 12:31)
Žinot, visiems neįtiksi. ir kartais tikrai sunku įsivaizduoti ko nori kitas žmogus. Vat Jūsų pvz. man asmeniškai šimtą kartų geriau, jei gerų miltelių ir vanish'o atneštų (kurį vis ruošiuosi, bet neprisiruošiu nusipirkit išbandyti), negu kad tortą ir saldainių schmoll.gif Ir "mieli niekučiai" iš principo man nepatinka.

Be abejo, kiekvienam savo. Tik nenoriu jaustis beviltiška, nevala, kad man reiktų dovanoti skalbimo priemones. Aš tokius dalykus perkuosi pati.
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2008 05 06, 13:14)
Be abejo, kiekvienam savo. Tik nenoriu jaustis beviltiška, nevala, kad man reiktų dovanoti skalbimo priemones. Aš tokius dalykus perkuosi pati.


aš beveik garantuoju, kad niekas ir nenorėjo tokia dovana pasakyti, kad esate "nevala" smile.gif Tai tiesiog praktiška dovana ir viskas. Nu pvz. mano vyro tėčiui peilių rinkinį draugai padovanojo, bet tikrai nenorėjo tuom pasakyti, kad jis duonos ar dar ko nemoka pjaustyti biggrin.gif Arba jei mes, lankant mažą vaiką, nuperkam sauskelnių poką, tai tikrai nenorim pasakyti, kad tėvai neišgali vaikui jų nupirkti rolleyes.gif Arba puskė man lauktuvių skaniai kvepiančio muilo suvenyrinę pakuotę atvežė, tačiau tai taip pat nereiškia, kad ji norėjo pasakyti, kad mes nesiprausiam mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 06 gegužės 2008 - 12:30
QUOTE(Hmmm... @ 2008 05 06, 11:31)
Žinot, visiems neįtiksi. ir kartais tikrai sunku įsivaizduoti ko nori kitas žmogus. Vat Jūsų pvz. man asmeniškai šimtą kartų geriau, jei gerų miltelių ir vanish'o atneštų (kurį vis ruošiuosi, bet neprisiruošiu nusipirkit išbandyti), negu kad tortą ir saldainių schmoll.gif Ir "mieli niekučiai" iš principo man nepatinka.

tortas ir saldainiai tai gerai, nes jeigu pati nevalgai, tai šeimos nariai suvalgo. o va tie "mieli niekučiai" kur už du litus iš IKI -- tai galėtų juos visai iš prekybos išimt mad.gif
Atsakyti
Pastebėjau,kad visi yra be galo išrankūs,o kai artėja kieno nors gimtadienis tai būna didžiulis galvos skausmas ką padovanoti ,kad neišbrokytu.Klausi-nesako,tipo nežinau,o kai padovanoji kas tau labiausiai patinka,žodžiu pagal savo skonį, tai kitąsyk pamatai nepatenkinta miną. Aš manau esu labai tolerantiška dėl dovanų,bet kokią dovaną rasiu kur panaudoti.Svarbiausia yra žmogaus dėmesys,o dėl skonio tikrai nesiginčijama. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 05 06, 13:29)
aš beveik garantuoju, kad niekas ir nenorėjo tokia dovana pasakyti, kad esate "nevala" smile.gif Tai tiesiog praktiška dovana ir viskas. Nu pvz. mano vyro tėčiui peilių rinkinį draugai padovanojo, bet tikrai nenorėjo tuom pasakyti, kad jis duonos ar dar ko nemoka pjaustyti biggrin.gif Arba jei mes, lankant mažą vaiką, nuperkam sauskelnių poką, tai tikrai nenorim pasakyti, kad tėvai neišgali vaikui jų nupirkti  rolleyes.gif Arba puskė man lauktuvių skaniai kvepiančio muilo suvenyrinę pakuotę atvežė, tačiau tai taip pat nereiškia, kad ji norėjo pasakyti, kad mes nesiprausiam  mirksiukas.gif

Tai vat būtent, lauktuvių, o ne gimtadienio proga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2008 05 06, 13:58)
Tai vat būtent, lauktuvių, o ne gimtadienio proga lotuliukas.gif


Nu aš nežinau mastau.gif O koks gi skirtumas kokia proga?... Va, berašydama prisiminiau - praėjusių Kalėdų proga vyro seneliai padovanojo man šampūną, vonios putas, druską ir dar kažką iš tos serijos. Apsidžiaugiau ir padėkojau (už dėmesį, pastangas ir t.t.), nepaisant to, kad šampūno taip ir nepanaudojau, nes netiko. Ir tikrai nenorėjo jie pasakyti, kad aš nesipraususi vaikštau rolleyes.gif Nu jų dovanos visada būna tokios... na, ne visuomet "į temą" biggrin.gif (va, vyrui jau kelintus metus dovanoja priemonių mašinai plauti, nepaisant to, kad jis praktiškai visuomet mašiną plauna plovykloje ir apie tai ne kartą yra sakęs biggrin.gif) Bet argi tame esmė? Galima prisigalvoti visokių nesąmonių, bet kam? ar verta?... Tuo labiau, kad dovanų atveju dažniausiai suveikia fantazija nei reali situacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 05 06, 14:17)
Nu jų dovanos visada būna tokios... na, ne visuomet "į temą" biggrin.gif (va, vyrui jau kelintus metus dovanoja priemonių mašinai plauti, nepaisant to, kad jis praktiškai visuomet mašiną plauna plovykloje ir apie tai ne kartą yra sakęs biggrin.gif)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O man kažkaip liūdna, nes, kai anytos paklausiu, ko norėtų dovanu, tai visuomet užsiprašo kvepalų, kremų ir pan. Ji tokia, inteligente smile.gif O pati dovanoja... Galėtų ir man kada kokius kvepalus - juk moterims jų visuomet reikia smile.gif Galėtų ir atsiklauti. Na, bet ką, jau čia - milteliai seniai sunaudoti, na ir Vanish praverčia buityje smile.gif Nesmerkiu, bet čia ir yra tema "pasijuokim iš nevykusių dovanų". Tiesiog juokinga , nes aš to nesitikėjau.
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2008 05 06, 15:05)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O man kažkaip liūdna, nes, kai anytos paklausiu, ko norėtų dovanu, tai visuomet užsiprašo kvepalų, kremų ir pan. Ji tokia, inteligente smile.gif  O pati dovanoja... Galėtų ir man kada kokius kvepalus - juk moterims jų visuomet reikia smile.gif Galėtų ir atsiklauti. Na, bet ką, jau čia - milteliai seniai sunaudoti, na ir Vanish praverčia buityje smile.gif Nesmerkiu, bet čia ir yra tema "pasijuokim iš nevykusių dovanų". Tiesiog juokinga  , nes aš to nesitikėjau.



Nu taip, žinoma, kad galėtų, nu bet ką dabar jiems biggrin.gif Tu irgi kitą kartą neklausk ir ką nors "praktiško" padovanok cool.gif Mažu susipras mirksiukas.gif Ar šiaip linksma bus biggrin.gif Aš tik norėjau pasakyti, kad nereikia suteikti dovanoms labai didelės reikšmės ar dėl jų gadintis nuotaiką (tuo labiau galvoti, kad šitaip buvo norėta "kažką" pasakyti" mirksiukas.gif )

Va, mano vyras savo seneliui dabar Kaldėų proga padovanojo skanių kvapų mašinai biggrin.gif Nu ir ką - apsidžiaugė biggrin.gif Visiems gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gera-mama @ 2008 04 23, 11:13)
Na merginos aš kiek žinau mišias užsako ir už gyvus žmones ax.gif Dovana tai tikrai netikus, bet intencija tai gera.
Gi būna mišios užsakomos už visų giminaičių sveikatą, gerovę, ar kad žmogus greičiau pasveiktų.

Misios irgi daznai uzsakomos,kai linkima gera,jei zmogus katalikas,tokia dovana tikrai neatrodytu netikusi,pats uz save neuzsipirksi,o uzpirke pasimels uz kjo sveikata,gerove ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(jutyte @ 2008 04 20, 11:12)
Pacia sauniausia dovana gavo mano giminaiis per vestuves biggrin.gif Toks pagyvenes dedule iskilmingai iteike voka... deja jis buvo tuscias tongue.gif
pati nuo tetos kas metai gaunu zvakides biggrin.gif

na visko pasitaiko,tikrai nepiktybiskai juk zmogus ir uzmirsti gali.
Pati pamenu,turejau toki panasu atveji biggrin.gif blush2.gif Uzejo vaiku sesute,o pas mus yra baras ir jame visada yra saldainiu dezuciu na netiketiems sveciams,vat gydytojai,med sesutei ar siaip...na ir as jai daviau tokia grazia dezute vaikisku saldainiu (jie ganetinai brangus,skanus,o med sesute zinojau,kad vaikuciu turi),na taip apsidziauge,sako,mano vaikai senai tokiu paragauti norejo,tik nedrisdavome tokiu brangiu pirkti.Na ir po savaiteles,vaikstom su vyru po saldumynu parduotuve,vyras rodo i ta dovanota sesutei saldainiu dezute ir sako,zinai,bet sitie saldainiai tikrai skanu blink.gif as sakau is kur zinai g.gif o jis na as paragavau(o ten tokia dezute,kad dangtelis,ir kai pradarai nesimato,kad jau pradaryta buvo doh.gif )ta kur musu bare kazkuri vakara prie arbatos,kai jus jau miegojot,sako taaaip saldziai uzsinorejau.Na jus isivaizduojate,kas ta momenta sukosi mano galvoje doh.gif lotuliukas.gif ta pacia minute vyras paskambino sesutei ir atsiprase,paaiskino situacija,o ji sako,as taip ir pagalvojau,kad gal vaikas paragavo arba tevelis,kai niekas nemate lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2008 05 06, 13:42)
Nu taip, žinoma, kad galėtų, nu bet ką dabar jiems biggrin.gif Tu irgi kitą kartą neklausk ir ką nors "praktiško" padovanok cool.gif Mažu susipras mirksiukas.gif Ar šiaip linksma bus biggrin.gif Aš tik norėjau pasakyti, kad nereikia suteikti dovanoms labai didelės reikšmės ar dėl jų gadintis nuotaiką (tuo labiau galvoti, kad šitaip buvo norėta "kažką" pasakyti" mirksiukas.gif )

Va, mano vyras savo seneliui dabar Kaldėų proga padovanojo skanių kvapų mašinai biggrin.gif Nu ir ką - apsidžiaugė  biggrin.gif Visiems gerai biggrin.gif

drinks_cheers.gif butent maziau reikia teikti reiksme dovanoms...juk svarbiausia demesys,ar geriau butu,kad visai pamirstu rolleyes.gif O jei dovanotojas visada kasmet buna "labai isradingas" ne pagal jusu skoni,juk galima taktiskai ir uzsiminti,kad sais metais butu gerai gauti tarkim vazele gelei ar sampuno,kuris tik vienintelis tinka jusu plaukam,ar bilietus i kina,nes retai kur iseinate...
Atsakyti
Mes kai persikraustem i nauja buta, neuzilgo buvo vyro vardadienis. Mama paklause, ka jam nupirkti- pasakiau, kad nupirktu tefal samti... Mama pradejo juoktis, o as paaiskinau, kad jam ner su kuo sriuba isipilt, o as sriubos beveik nevalgau...
Beje, vyras dovana buvo labai patenkintas... O as sakau jam- gimtadieniui tau reiktu nauju puodu... Visi juokesi... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(taibent1 @ 2008 05 14, 13:20)
Mes kai persikraustem i nauja buta, neuzilgo buvo vyro vardadienis. Mama paklause, ka jam nupirkti- pasakiau, kad nupirktu tefal samti... Mama pradejo juoktis, o as paaiskinau, kad jam ner su kuo sriuba isipilt, o as sriubos beveik nevalgau...
Beje, vyras dovana buvo labai patenkintas... O as sakau jam- gimtadieniui tau reiktu nauju puodu... Visi juokesi...  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai vat is to ir gaunasi,kad dabar savo vyrui gimtadienio proga nori pirkti puodus,vardadienio proga samti..o kai turesi suaugusius vaikus,anukus ir atejus progai padovanosi milteliu ar koki samti zentui,kazin ar busi suprasta...dabar tau atrodo naturalu,kad dovanu reikia praktisku,dovana turi buti asmeniskai,tam zmogui skirta,o ne panaudoti kazkur bendrai buityje. 4u.gif vat ir gaunasi juokas juokais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 05 15, 14:47)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai vat is to ir gaunasi,kad dabar savo vyrui gimtadienio proga nori pirkti puodus,vardadienio proga samti..o kai turesi suaugusius vaikus,anukus ir atejus progai padovanosi milteliu ar koki samti zentui,kazin ar busi suprasta...dabar tau atrodo naturalu,kad dovanu reikia praktisku,dovana turi buti asmeniskai,tam zmogui skirta,o ne panaudoti kazkur bendrai buityje. 4u.gif vat ir gaunasi juokas juokais biggrin.gif

Na jau ne, papasakojau, noredama Jus pralinksminti... Is tiesu, savo vyrui dovanoju labai asmeniskas dovanas- rubus, kvepalus. Samtis- buvo lyg ir bajeris. Man po to vardadieniui kamzciatrauki nupirko (matyt, ne be vyro pagalbos)... Taigi mes atsiteise... biggrin.gif
Stengiuosi surasti idomia dovana, o jei nerandu, geriau idedu pinigus i vokeli nei pirkciau miltelius, kosmetinius dazus ar kvepalus (jei nezinai zmogaus skonio).
Buvo karta ir taip, kad ejom i gd pas uosvi, o brolio zmona ir sako "as nupirkau dovana- galit prisideti, bus nuo visu". Prisidejom, o kai padovanojo, tai net nepatogu buvo: paprastas, net prastas megztinis, ismiera netinkama (pilvas aptrauktas kaip balionas, o ilgis, rankoves- per ilgos), spalva visiskai netinkama (su tuo apdaru buvo zmogus kaip lavonas)... Zodziu, nors i zeme sulisk... Nuo to laiko uosviui tik pinigai... Uzteks tyciotis lotuliukas.gif
Atsakyti