Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

per vieną gimtadienį gavau rinkinuką papigiaiskos kosmetikos (na, tokios, kur ant turgaus būna), bet įteikė taip, lyg būtų tokia prabanga doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2008 04 26, 09:55)
Pernai, gimtadienio proga, nuo uošvių gavau skalbimo miltelius ir Vanish audinių dėmių valiklį blink.gif Kaip suprast? Per mažai jų sūnelį apskalbiu? Net dirbtinai neišėjo nusišypsot, pamačius tokią dovaną doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o man nevykusi dovana būtų paveikslas- iš kur žmogus žino, kas mano bute tinka ir kas man patinka? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2008 04 26, 22:34)
per vieną gimtadienį gavau rinkinuką papigiaiskos kosmetikos (na, tokios, kur ant turgaus būna), bet įteikė taip, lyg būtų tokia prabanga  doh.gif  biggrin.gif

Dažna dovana per Kalėdas sad.gif Tokie rinkinukai kur prekybos centruose būna blink.gif Geriau jau jokios...
Papildyta:
QUOTE(monikiux @ 2008 04 28, 15:14)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o man nevykusi dovana būtų paveikslas- iš kur žmogus žino, kas mano bute tinka ir kas man patinka?  blink.gif

Negi dar kas nors dovanoja paveikslus neatsiklausę?????????????? g.gif Juk jie dar ir brangūs. Košmaras
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2008 04 28, 16:23)
Negi dar kas nors dovanoja paveikslus neatsiklausę?????????????? g.gif Juk jie dar ir brangūs. Košmaras

taip, yra tokių ax.gif tik paskui tą paveikslą užmeti kažkur ant spintos, kad kuo mažiau matytųsi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2008 04 26, 10:55)
Pernai, gimtadienio proga, nuo uošvių gavau skalbimo miltelius ir Vanish audinių dėmių valiklį blink.gif Kaip suprast? Per mažai jų sūnelį apskalbiu? Net dirbtinai neišėjo nusišypsot, pamačius tokią dovaną doh.gif


Niu nieko sau blink.gif Jau tada geriau nieko nedovanoti nei tokią dovaną doh.gif
Atsakyti
Ne veltui sakoma, kad zmogus tik pats sau gyvenima apsunkina is smulkmenu darydamas problemas ir iskodamas kazkokiu pasleptu minciu ten, kur ju galbut net ir nera..
Na padovanojo miltelius ir iskart puolama ieskoti kazkokiu uzsleptu minciu.. O gal jie tiesiog pamane, kad pas jus ir taip visko pilna ir sunku pataikyti padovanoti kazka, ko jums reiketu? Gal nutare kad skalbikliai, tai toks daiktas, kurio neuzmesit ant spintos kaip to brangaus paveikslo (kuri kazkas uzmete kogero tik todel, kad dovanotas nepasiklausus), nes buityje juk reikalingas, nes vistiek visada esate priversti juos pirkti.. Tad gal tikejosi padovanoje kazka, kas tikrai bus panaudota?
Ar arbatos servizas.. Zmones linke dovanoti tai, ka patys labiausiai vertina ir ko turbut noretu patys gauti dovanu. Bobiskas daiktas servizas? O vyrai arbatos negeria? Tik alu pliumpina? Kaimynas musu labai isdidziai rode koki aparata arbatai gavo dovanu vestuviu proga. Jam nei trupucio neatrode, kad tai bobiska dovana - pats kaskart jame ir uzpliko arbata mums atejus i svecius. Tai kaimynas bobiskas? Ar dovanotojas kvailas, tokia dovana padovanojes? Ar problema zmoniu, nesuprantanciu kad uz dovanas padekoti reikia, o ne bala zino kokiu priekabiu ieskoti..
Pas tokius zmones, kurie patys nezino ko nori, geriau ir i svecius neiciau ir dovanu nenesciau..
Nesupraskit tiesiogiai, kad esu kazkam dovanojusi skalbimo miltelius ar vazele vyrui.. (beje vienam vyrui esu padovanojusi savo dedes piesta (jis dailininkas) paveiksla, kuriuom jie su zmona po siai dienai labai dziaugiasi ir laiko pakabinta svetaineje, pacioje matomiausioje vietoje, dziaugdamiesi, kad sveciai ateje pagiria..)
Kazkada stebejau situacija, kai vyras zmonai padovanojo gimtadienio proga apatinio trikotazo komplekteli, o zmona isleke is miegamojo ir visiems sveciams pradejo ji rodyti, sakydama: "nupezes diedas.. triusikus padovanojo... " Taciau veliau, kai jai pasakiau kiek toks tomplektukas kainuoja ir kai pasiuliau jeigu nori rasti kas ji nupirktu pigiau.. kazkaip uztilo ir pasake, kad jai paciai jo reikia. Cia dovanotojas kvailas buvo? Ar jo zmona? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2008 04 02, 15:54)
Et, o aš jau du metus iš eilės iš vyro sesers gaunu tą pačią dovaną Kalėdoms - druską ir drėkinančius rutuliukus voniai. Pasakyčiau, kad labai jau neoriginali ir atmestinai išrinkta dovana sad.gif


kai manęs klausia, ką padovanot, visada prašau ko nors į vonią biggrin.gif man tia pati fainiausia dovana thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2007 10 10, 16:02)
o mes vestuviu proga gavom karda blink.gif nu toki ale dekoratyvini durkla kuri reiketu prie sienos kabint blink.gif  blink.gif man tai isvis ziaurus tokie dalykai, nepatinka man visokie tokie kabantys peiliai schmoll.gif o dar vestuviu proga tai is vis  ohmy.gif


mes per vestuvės irgi gavom rinkinį peilių kinietiškų,tokie lankstosi gerai,bet pjauna blogai,36vnt.
Papildyta:
QUOTE(OTIORI @ 2008 04 21, 15:21)
O mano giminaite antrus metus per gimtadieni gauna pakvietima i jai uzpirktas misias g.gif  - pirmais metais net nezinojom kaip reaguoti, o siemet tai jau net nesistebejo  doh.gif
Gal norai ir grazus, bet ....



o siaube,na tokios dovanos tikrai nenorėčiau
Atsakyti
[quote=Verseckiukai,2007 12 03, 16:27]
zinai vaikeli neturejau labai laiko ieskot dovanu, tai prasau sokolado ir gumyte plaukams... ir ji nuo savo zilu riebaluotu plauku nusiima ta gumyte ir duoda man ....


va cia tai bajeriu bajeris biggrin.gif:D:D:D:D lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sindy @ 2008 05 04, 14:56)
Ne veltui sakoma, kad zmogus tik pats sau gyvenima apsunkina is smulkmenu darydamas problemas ir iskodamas kazkokiu pasleptu minciu ten, kur ju galbut net ir nera..

Gimtadienis yra to žmogaus ir jo mamos šventė. Todėl dovanėlės turi būti asmeniškos. Nesvarbu jų kaina, bet jos turi būti parinktos iš širdies, galvojant apie tą žmogų. Miltelius gali dovanoti šiaip, bet jie netiks gimtadieniui, mišias gali užpirkti, bet taipogi, ne gimtadieniui - mišios labiau tiktų šeimos sūsibūrimo šventei ir pan... Geriau su dovanom nepersistengti ir atnešti mielų niekučių - gėlių, saldainių, tortą ir t.t. Tikrai nereikia dovanoti paveikslų, vazų ar servizų. Jei norisi paišlaidauti, reikia atsiklausti zmogaus , kuriam dovanosi ,arba dovanoti kuponą ar pinigų į vokelį.
Atsakyti
Karta giminaiciams 50 proga padovanojo leliuka is gipso originalo dydzio... Tai visa vakara visi tik apie tai ir kalbejo... Turbut gulit vargsas leliukas kur spintoje...
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2008 05 06, 11:55)
Gimtadienis yra to žmogaus ir jo mamos šventė. Todėl dovanėlės turi būti asmeniškos.

Geriau su dovanom nepersistengti ir atnešti mielų niekučių - gėlių, saldainių, tortą ir t.t.


Žinot, visiems neįtiksi. ir kartais tikrai sunku įsivaizduoti ko nori kitas žmogus. Vat Jūsų pvz. man asmeniškai šimtą kartų geriau, jei gerų miltelių ir vanish'o atneštų (kurį vis ruošiuosi, bet neprisiruošiu nusipirkit išbandyti), negu kad tortą ir saldainių schmoll.gif Ir "mieli niekučiai" iš principo man nepatinka.
Atsakyti