Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(OTIORI @ 2008 04 21, 16:21)
O mano giminaite antrus metus per gimtadieni gauna pakvietima i jai uzpirktas misias g.gif  - pirmais metais net nezinojom kaip reaguoti, o siemet tai jau net nesistebejo  doh.gif
Gal norai ir grazus, bet ....

Gal tiems zmonems atrodo ,kad tai labai juokinga doh.gif Reiketu tavo giminaitei irgi padaryti ta pati,nusiusti toki pakvietima tiems kas taip juokauja,tada gal supras ,kad ne taip jau ir juokinga istikruju g.gif
Atsakyti
del tusciu vokeliu, tai bent as manau, kad netycia gali atsitikti zmonems. blush2.gif bent jau mes su vyru visada kelis kartus patikrinam, ar vokelis, kuri ruosiames dovanoti, tikrai netuscias tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(OTIORI @ 2008 04 21, 16:21)
O mano giminaite antrus metus per gimtadieni gauna pakvietima i jai uzpirktas misias g.gif  - pirmais metais net nezinojom kaip reaguoti, o siemet tai jau net nesistebejo  doh.gif
Gal norai ir grazus, bet ....

juodas jumoras.na, beveik tiesiogine prasme juodas. mano giliu isitikinimu, zmones prasilenkia su sveika logika ir elementariu taktiskumu doh.gif nebutina per gimtadienius dovanot servizus, galima (ir net sveika) kartais papaokstaut, bet tik ne sitaip... verysad.gif
Atsakyti
taip cia su tom misiom tai tikrai labai juodas humoras verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2008 04 23, 08:21)
taip cia su tom misiom tai tikrai labai juodas humoras  verysad.gif

unsure.gif
net nezinau kaip sureguociau... turbut pradeciau manyt, kad man mirties linki, ar kazko panasaus blink.gif
tikrai buciau paklausus kaip tai suprast... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(emante @ 2008 04 22, 19:03)
juodas jumoras.na, beveik tiesiogine prasme juodas. mano giliu isitikinimu, zmones prasilenkia su sveika logika ir elementariu taktiskumu doh.gif nebutina per gimtadienius dovanot servizus, galima (ir net sveika) kartais papaokstaut, bet tik ne sitaip... verysad.gif

Na merginos aš kiek žinau mišias užsako ir už gyvus žmones ax.gif Dovana tai tikrai netikus, bet intencija tai gera.
Gi būna mišios užsakomos už visų giminaičių sveikatą, gerovę, ar kad žmogus greičiau pasveiktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gera-mama: 23 balandžio 2008 - 12:15
QUOTE(Gera-mama @ 2008 04 23, 13:13)
Na merginos aš kiek žinau mišias užsako ir už gyvus žmones ax.gif Dovana tai tikrai netikus, bet intencija tai gera.
Gi būna mišios užsakomos už visų giminaičių sveikatą, gerovę, ar kad žmogus greičiau pasveiktų.

pirma karta girdziu bigsmile.gif blush2.gif
neteko girdet, kad ir gyviems uzsakoma blush2.gif
maniau, kad tikrai papokstavo rolleyes.gif
Atsakyti
vyrui draugai gimtadienio proga vaza padovanojo lotuliukas.gif
...nesupratau as ju, dar dugne parase Su 26 -uoju gimtadieniu!
Atsakyti
QUOTE(Labanoriska @ 2008 04 24, 12:10)
vyrui draugai gimtadienio proga vaza padovanojo lotuliukas.gif
...nesupratau as ju, dar dugne parase Su 26 -uoju gimtadieniu!



g.gif g.gif nu ir? blink.gif ...... ir kodel ta dovana nevykusi?
Atsakyti
QUOTE(Gera-mama @ 2008 04 23, 12:13)
Na merginos aš kiek žinau mišias užsako ir už gyvus žmones ax.gif Dovana tai tikrai netikus, bet intencija tai gera.
Gi būna mišios užsakomos už visų giminaičių sveikatą, gerovę, ar kad žmogus greičiau pasveiktų.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2008 04 24, 13:15)
g.gif  g.gif nu ir?  blink.gif ...... ir kodel ta dovana nevykusi?

na kai pagalvoji kam diedui vaza??? lotuliukas.gif kaip pvz.arbatos servizas irgi, kuri manasis gavo nuo tevo ir pamotes dovanu su gimtadieniu doh.gif geras daiktas, kokybiskas, bet jis arbatos is tokiu net negeria, bobiskas daiktas vadinas lotuliukas.gif
Atsakyti
Pernai, gimtadienio proga, nuo uošvių gavau skalbimo miltelius ir Vanish audinių dėmių valiklį blink.gif Kaip suprast? Per mažai jų sūnelį apskalbiu? Net dirbtinai neišėjo nusišypsot, pamačius tokią dovaną doh.gif
Atsakyti