Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

Man tai labai patinka vyro sesers dovanos lotuliukas.gif kur ji tokiu iskasenu randa nezianu, pvz Kaledu proga padovanojo man maudymuka (kelis kart per dideli ir dar atsiduodanti naftalinu), o vyrui padovanojo toki vaikiska nupjauto rutulio formos tusinuku dekla, pagrazinta varlem nukvakusiom ir pan. arba gavom dovanu vestuviu proga virtuvini kombaina, kuris neveike ir neturejo garantijos g.gif Dar megsta dovanoti plastmasinius papuosalus, nors as gyvenime nenesioju papuosalu...man tai plasmase dovanoja, o pati auksu apsikarsciusi vaiksto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavazza @ 2007 09 10, 17:12)
Man tai labai patinka vyro sesers dovanos  lotuliukas.gif  kur ji tokiu iskasenu randa nezianu, pvz Kaledu proga padovanojo man maudymuka (kelis kart per dideli ir dar atsiduodanti naftalinu), o vyrui padovanojo toki vaikiska nupjauto rutulio formos tusinuku dekla, pagrazinta varlem nukvakusiom ir pan. arba gavom dovanu vestuviu proga virtuvini kombaina, kuris neveike ir neturejo garantijos  g.gif  Dar megsta dovanoti plastmasinius papuosalus, nors as gyvenime nenesioju papuosalu...man tai plasmase dovanoja, o pati auksu apsikarsciusi vaiksto  doh.gif



tai cia beveik kaip mano anyta lotuliukas.gif
Atsakyti
nu geru cia dovanu mergyckos gaunat doh.gif lotuliukas.gif

o as tai nuo anytos gavau vit nescioms visa deze 100 ju ten buvo doh.gif aisku as tuo metu buvau nescia, bet man gyd kitokiu israsinedavo, bet as juo isgeriau geriau galejo ir ka nors geresnio nupirkt ax.gif

ai va dar prisiminiau nuo savo vyro (tada dar nebuvo vyru) gavau negyvu popieriniu geliu lotuliukas.gif is norfos blush2.gif

o va per kaledas nuo MB brolio gavau kojines blink.gif tuo tarpu nuo jo visi kiti gavo kur kas vertingesnes (nors tai nesvarbu) ir idomesnes dovaneles. unsure.gif
Atsakyti
o man kaimynai padovanojo ceki i sex sopa, ir liepe nueiti apsipirkti ir parodyti ka nupirkau! blink.gif
Na bet paaiskinau, jog su meiluziais nepazindinu, namioka suprato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2007 09 20, 14:55)
o man kaimynai padovanojo ceki i sex sopa, ir liepe nueiti apsipirkti ir parodyti ka nupirkau! blink.gif
Na bet paaiskinau, jog su meiluziais nepazindinu, namioka suprato biggrin.gif

Nieko sau kaimynai lotuliukas.gif pamatyti matai uzsinorejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vyrui kai tas buvo mažas jo krikšto tėvai 5-8 metų dovanojo knygas - enciklopedijas ir t.t., tikrai ne vaikams skirtas (dirbo leidykloje, tad matyt nesunku spręsti iš kur dovana). Kai paaugo pradėjo dovanoti megztinius, kurie kokiais 5-6 dydžiais per dideli būdavo; o galiausiai nutarė tiesiog atvykti į šventę (maniškis gimęs per pačias Kalėdas) ir tiesiog vyriškai paspausti ranką smile.gif
Atsakyti
Et, gavau ir as nelabai kokiu dovanu... Vienas mano ex vaikinas padovanojo iveriamus auskarus (gal savo mamos?), o as nebuvau dar ausu prasiverus
Kita nekokia dovana buvo mano sunui krikstynu proga. Padovanojo krikstamote puses metu vaikui zaisla, kuris tinkamas bus tik po kokiu keliu metu... doh.gif
Tai va ir nezinau, ar zmones tokie nesupratingi, ar tiesiog nesivargina del dovanu rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mus su draugais shiaip jau iprasta pasiklausti,ko nori dovanu,kad pataikytum ir nepadovanotum netikusio daikto.Bet kai ikurtuvems uzsisakiau patalynes,tai gavau voniai ranksluosciu(beje prastos kokybes,tokiu pigiuju ) ir pashluosciu i virtuve......Aishku,sunaudosiu,bet....
Atsakyti
thumbup.gif zinot baisiai ir man liezuvi panizo...mano vyrui jo brolis per kaledas padovanojo batu tepala ir sepeti blink.gif zinotumet kur dirba ir kiek uzdirba ax.gif apssisiusiot galima lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man buvo 18 ir pati geriausia draugė padovanojo skrynele ,,iš komiso,, [ senais laikais būdavo tokios sendaikčių parduotuvėlės] už kelis pinigėlius .Nes už skirtus dovanai pinigus ji nusipirko sau sijoną ir pasipuošė mano tortadienį lotuliukas.gif
Atsakyti
Na cia su tom dovanom prajuokinot biggrin.gif
Mano anytos dovanos irgi "pagerintos", rubus anukui dovanoja keliems metams i prieki doh.gif , karta ir vitaminu nupirko trimeciui, tokiu kur nuo 6m galima lotuliukas.gif O galiojimas jau uz men baiginejosi (matyt akcija buvo, tai eme lotuliukas.gif )
O pati is vaikystes gautu dovanu keisciausios buvo nosines biggrin.gif ai dar karta gavau i servetele suvyniotu 10 saldainiu, tokiu sokoladiniu su idaru is dezuciu doh.gif Mazdaug paeme is pradarytos dezutes 10 saldainiu, suviniojo ir atnese vaikui lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš esu gavus iš anytos didelį turginį pledą su tigru, tokį baisų baisų, kičinį doh.gif Kai pamačiau jį, tai atvipo žandikaulis... Dar yra dovanojus mums baisuokliškų padėkliukų ant stalo - juos sukišau į spintelę, kur laikau puodus ir keptuves, tai kaip ir naudingai panaudojau. biggrin.gif
Atsakyti