Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(išprotėjus @ 2008 04 09, 10:03)
Nu cia tik tavo nuomone  mirksiukas.gif As tokios dovanos nelaikyciau nevykusios  ax.gif Kadangi pliusinius zaislus labai megstu ju man niekada nebus per daug  biggrin.gif

Tai dovana nesama vaikui,o kam jis tau,juk nezaisi su juo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rolka @ 2008 04 06, 10:20)
o man nevykusi dovana atrodo milziniski pliusiniai kiskiai, kurie dovanojami einant lankyti ka tik gimusi ir neseniai i namus parsivezta kudiki. Bent pas mus miestely

lotuliukas.gif lotuliukas.gif net sakyčiau atgyvenus mada,"faina" buvo tada kai nebuvo ko daugiau nupirkt ax.gif kokiais devyniasdešimt penktais metais ax.gif biggrin.gif dabar pasirinkimas dovanukių mažyliams platus biggrin.gif
Geriau kokį sidabrinį šaukštelį ax.gif kaina panaši biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(italiana vera @ 2008 03 30, 15:45)
Na, man tokio dėmesio, kurį paskui nežinai kuriam buto kampe laikyti, ačiū, nereikia. Tikrai džiaugčiausi jei vietoj baisvazės ar kokio durno suvenyro gero

lotuliukas.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2008 02 25, 22:17)
o aš per 18-tą gimtadienį nuo krykšto mamos gavau rinkinuką - Lietuviškas Midus, tipo kaip likeriai, bet kaikurie po 50-60 laipsniu doh.gif 
na iki šiol stovi lotuliukas.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif gera dovana, man butu praverte lotuliukas.gif

O baisuaisa dovana kokia as esu gavus tai nuo grupiokiu dailes mokykloje su gimtadieniu. gavau toki dekla mobiliajam pliusini pomidora doh.gif nu toks jau jis man baisus buvo, kaip is kokiu siaubiaku, tas jos ishsivepes snukis fear.gif dar priedo prie sitos "grozybes" gavau tokia lauku gele kur patvoriuose auga, tokia ilga stora su ziedais, o kotas plaukuotas ir badosi, o svarbiausia kad jos sultys nuodingos doh.gif
Atsakyti
puodeliai,tiesiog ejau-pamaciau-pirkau,kruva puodeliu nederanciu tarpusavyje,fui sad.gif Ir aplamai nemegstu,kai tipo prie kavos pakuotes puodelis buna dovanu biggrin.gif paskui nesuprasi ka is ko ir kodel geri biggrin.gif
Atsakyti
Dar ir gavau cocacolos akcijine stikline, kur yada dalino ir meskiuka coca colos akcijini doh.gif
Atsakyti
Man tai baisiai nepatinka molinukai doh.gif esu gavusi tai kiškį tai dar kažką neaiškaus ir kur daugiau juos dėti g.gif ir mėtosi visur doh.gif
Atsakyti
na jei apie vaiku lankyma tai neikada pati nepirkciau ir nedovanociau sintetiniu dekuciu, kuriu gavau bent tris ir neturiu kur ju kisti. tai patiesiu ant zemes dabar kad kur sedet turtu, daugiau tai jie niekam netinkami, net elektrinasi jie doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goduke: 11 balandžio 2008 - 11:05
man tai ranksluosciai doh.gif nu nesuprantu ar cia caro maro laikai? turi keliata ir uztenka o dabar spinta neuzsidaro per juos. nu jie grazus bet labai nekokybiski. ir kaip tycia ko turi ta ir gauni biggrin.gif
Atsakyti
Pacia sauniausia dovana gavo mano giminaiis per vestuves biggrin.gif Toks pagyvenes dedule iskilmingai iteike voka... deja jis buvo tuscias tongue.gif
pati nuo tetos kas metai gaunu zvakides biggrin.gif
Atsakyti
[quote=jutyte,2008 04 20, 14:12]
Pacia sauniausia dovana gavo mano giminaiis per vestuves biggrin.gif Toks pagyvenes dedule iskilmingai iteike voka... deja jis buvo tuscias tongue.gif


blink.gif blink.gif lotuliukas.gif Sakes!nezinau ka daryciau,jauciu mano ''stalcius'' taip ir liktu kabeti gavus tokia dovanele
hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(jutyte @ 2008 04 20, 14:12)
Pacia sauniausia dovana gavo mano giminaiis per vestuves biggrin.gif Toks pagyvenes dedule iskilmingai iteike voka... deja jis buvo tuscias tongue.gif

Galbut tas dedule tiesiog pamirso idet kazka i ta vokeli, o gal... na juk visokiu nutikimu ivyksta...gal kas nors pavoge tuos pinigelius benesant ar kur pamete... abejoju ar jis specialiai sitaip... mano pussesere nuo savo mociutes per gimtadieni irgi yra gavus tuscia vokeli, bet nei ji nei jos tevai nieko nesake mociutei, tai ir nezinia kas ten buvo... g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O mano giminaite antrus metus per gimtadieni gauna pakvietima i jai uzpirktas misias g.gif - pirmais metais net nezinojom kaip reaguoti, o siemet tai jau net nesistebejo doh.gif
Gal norai ir grazus, bet ....
Atsakyti