Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(italiana vera @ 2008 03 30, 14:45)
... jei vietoj baisvazės ...
... kurie baisvazes dovanoja...
Superinis pavadinimas. thumbup.gif
Atsakyti
nu gerulis čia lotuliukas.gif

aš papasakosiu kaip mb sesei kalėdom dovaną darėm. nius ji tuo metu kokios 18-19 metų pana buvo užsispyrus, kad nori tik kompo (čia prieš kokius 6-7metus) ir nieko daugiau doh.gif tėvai biški piktinosi... nes kompai paprastai nėra kalėdinė dovana... bet pasitarę padarėm bajerį susimetėm pinigą - močiutės, mūsų šeima, tėvukai, krikšto tėvai ir nupirkom. Kompo dežės palikom mūsų golpuke, o visa dokumentaciją, garantijas, diskelius instaliacinius supakavom į dėžukę. Išėjo tokia ala nuotraukų albumo dydžio biggrin.gif anyta "netyčia" kažką apie neturėjimą nuotraukų albumo vir užsimindavo tai emancipuotai panelei... atomazga: kučių vakaras, dovanos po egle, sulaukiam 12, pradedame traukti kiekvienas sau adresuotą pakutį. Ji sėdi ant sopkes, pikta kaip pikčiausias velnių prisiėdęs širšinas tongue.gif lotuliukas.gif . Galiausiai uošvis paduoda - va sako, brangioji... ir tave Kalėdų Senelis aplankė... paduoda jai dežutę. Ji atmestinai pakuoja, nei ačiū, nei ką... paskui skaito tuos popieriukus... ir rausta... rausta ir niekaip patikėti negali tuom ką pamato...gera pamoka gavosi. Tiek jai tiek mums visiems ten dalyvavusiems.

4u.gif
Atsakyti
Man anyta kiekvienais metais dovanoja pigių kvepalų. Išmest kažkaip neišeina. Tai sugalvojau tualete vietoj dezodoranto naudoju. Tik kai anyta atvažiuoja į svečius paslepiu, kad neįsižeistų.
Atsakyti
QUOTE(agnesima @ 2008 04 01, 18:08)
Man anyta kiekvienais metais dovanoja pigių kvepalų. Išmest kažkaip neišeina. Tai sugalvojau tualete vietoj dezodoranto naudoju. Tik kai anyta atvažiuoja į svečius paslepiu, kad neįsižeistų.


lotuliukas.gif gera įdėja sakyčiau.
Atsakyti
Et, o aš jau du metus iš eilės iš vyro sesers gaunu tą pačią dovaną Kalėdoms - druską ir drėkinančius rutuliukus voniai. Pasakyčiau, kad labai jau neoriginali ir atmestinai išrinkta dovana sad.gif
Atsakyti
oi prisijuokiau aš šitam skyrely aš iš savo močiutės gaudavau iš kažkur ištrauktų jos senų kombbinukų( berods taip tie apatiniai naktiniai vadinasi) ir visada senstelėjusių saldainių dėžę ai dar nosinių visada, o mano puskė tai man dažnai ir ne tik man dovanodavo triusikus blink.gif apie kvepalus už kelis litus tai nekalbu nes įprasta būdavo biggrin.gif
Aš tai pastebėjau kad senesniem žmonėm būdinga ką nors iš sekcojos ištraukt seno ir padovanot tipo nauja biggrin.gif
Atsakyti
man dar toks geras bairis buvo dar kai mokykloj mokiausi, tai va mano draugė ateina padovanoja man dovaną (man patinkančią) paskui atvažiavo jos draugas o aš sakau labai gražus maišelis spalva fainai tikrai; ir paskui matau žvilgsnį jos draugo į ją (tokį nelabai patenkintą) blink.gif o pasirodo jis jai tam maišelyje dovanojo kažką jų meilės proga blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssanta: 04 balandžio 2008 - 00:21
o man nevykusi dovana atrodo milziniski pliusiniai kiskiai, kurie dovanojami einant lankyti ka tik gimusi ir neseniai i namus parsivezta kudiki. Bent pas mus miestely tokia mada - dirbu toki darba, kad tenka apsilankyti namuose pas seimas, parsivezusias kudiki, nu pas kas antra sedi tie kiskiai, neseniai teko eiti pas naujagimes dvynukes, butukas nedidelis, 2 kambariu, bet ant dvieju foteliu jau du kiskiai patupduti, neretai ir mieste zmones galima sutikti nesancius tuos kiskius, jau iskart aisku, kam jie nesami. Nesuprantu is kur cia tokia mada, o ir jauni tevai jau ir taip turi kuo kambari apstatyt - loveles, voneles, maniezai, kilimeliai, o cia dar 5 metu vaiko dydzio kiskis.
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2008 04 02, 14:54)
Et, o aš jau du metus iš eilės iš vyro sesers gaunu tą pačią dovaną Kalėdoms - druską ir drėkinančius rutuliukus voniai. Pasakyčiau, kad labai jau neoriginali ir atmestinai išrinkta dovana sad.gif


mano vyras 4 metus is eiles visom progom papuosalus dovanodavo. pasakiau, kad fantazija kita karta ijungtu,.. po metu pasiskundziau, kad papuosalu neturiu biggrin.gif

QUOTE(rolka @ 2008 04 06, 09:20)
o man nevykusi dovana atrodo milziniski pliusiniai kiskiai, kurie dovanojami einant lankyti ka tik gimusi ir neseniai i namus parsivezta kudiki. Bent pas mus miestely tokia mada - dirbu toki darba, kad tenka apsilankyti namuose pas seimas, parsivezusias kudiki, nu pas kas antra sedi tie kiskiai, neseniai teko eiti pas naujagimes dvynukes, butukas nedidelis, 2 kambariu, bet ant dvieju foteliu jau du kiskiai patupduti, neretai ir mieste zmones galima sutikti nesancius tuos kiskius, jau iskart aisku, kam jie nesami. Nesuprantu is kur cia tokia mada, o ir jauni tevai jau ir taip turi kuo kambari apstatyt - loveles, voneles, maniezai, kilimeliai, o cia dar 5 metu vaiko dydzio kiskis.



kai turi vaiku, tai daug maz zinai, ka nesti, o kai neturi, tai ir nesi tuos kiskius. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rolka @ 2008 04 06, 10:20)
o man nevykusi dovana atrodo milziniski pliusiniai kiskiai, kurie dovanojami einant lankyti ka tik gimusi ir neseniai i namus parsivezta kudiki.

Nu cia tik tavo nuomone mirksiukas.gif As tokios dovanos nelaikyciau nevykusios ax.gif Kadangi pliusinius zaislus labai megstu ju man niekada nebus per daug biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(Bonifacija @ 2008 04 09, 07:16)
kai turi vaiku, tai daug maz zinai, ka nesti, o kai neturi, tai ir nesi tuos kiskius.  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man asmeniskai tie pliusiniai kiskiai-gigantai irgi patinka,bet namuose jo nenoreciau tureti.Vaikai pazaistu ir numestu ,o as tureciau ji tampyti is vieno kampo i kita ,sukciau galva kur ji padeti ,kad maziau vietos uzintu smile.gif
Atsakyti