Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

verysad.gif idomi temele... biggrin.gif
skaiciau ir, kaip kai kurios jau rase, galvoju kaip gerai, kad nesu gavus panasiu nesamoniu...
bet visdelto prisiminiau viena - ikurtuviu proga draugai padovanojo tokia didele gyva vazonine gele su ziedais...isties grazi dovana, labai dziaugiaus thumbup.gif bet po keliu dienu ziuriu kad ji vysta, leipsta...atidziau paziuriu kad kazkokie kirminai ja uzpuole, toj zemej saknis grauzia...net siurpas eina prisiminus...iskart ismeciau kad kitu geliu neapkresciau...
o dabar su nerimu laukiu kada vel tie draugai uzsuks ir pasiteiraus kur gele verysad.gif
jau beveik esu pasiryzus kita tokia nusipirkti..o ka daryt??
Atsakyti
QUOTE(skorpionė @ 2008 03 26, 23:36)
prisijuokiau iki ašarų lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir pirmą kartą pasidžiaugiau,kad manęs ir vaikų nesveikina mano uošviai thumbup.gif  thumbup.gif nesu gavusi jokios dovanos iš jų.NIEKADA unsure.gif bet kai paskaičiau kokias dovanas dovanoja,tada ačiū-geriau nereikia visai jokių mirksiukas.gif .anyta tik neseniai sužinojo,kada tiksliai mano gimtadienis ir pernai per jubiliejų telefonu pasveikino mirksiukas.gif .jau geriau tada taip


mastau.gif nu idomu, kad uosviene net nelabai zino, kada marcios gimtadienis unsure.gif

QUOTE(jjuurrggaa @ 2008 03 27, 16:10)
Oi prisijuokiau ir aš  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif "Geriausia" dovana, kurią aš esu gavusi,  yra aštuoniolikto gimtadienio proga krikštatėvių padovanotas puodelis  Paprastas eilinis puodelis, nei su zodiako ženklu, nei su kokiais inicialais ar pan. Puodelis su kažkokiom gėlytėm ir tiek  doh.gif  Turbūt krikštatėviai skubėdamai pas mane į balių nieko daugiau nesugalvojo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


aha, as irgi pastebiu, kad kartais zmones skubedami pakeliui beleka is Maximos nuperka, pati irgi esu gavus tokiu skubotu dovanu, bet prie visiskai nevykusiu neskiriu, nes jos visai praktiskos, tik siaip akivaidziai greitom nupirktos ax.gif

QUOTE(Poema @ 2008 03 27, 16:25)
Mane uosviene pasveikino karta,o dovanu gavau tris agurkus ir kiek daugiau pomidoru cia is jos siltnamio doh.gif


thumbup.gif thumbup.gif mano uosviene siaip megsta mums atnest tarkim pyrago/sokolado ir pasako "as nevalgau, tai atnesiau jums", na, mazdaug, kad jei ji galetu saldumynus valgyt, tai mums nenestu tongue.gif Na, nezinau, ar supratot, bet ji labai idomiai issireiskia, kad jai nereikalingi tie saldumynai, todel mums duoda. tongue.gif
Atsakyti
Na kad jau labai nepatiktu tokių dovanų ne labai esu gavusi bet paskutinė mano uošvienės dovana mane pritrenkė: padovanojo ne man o savo sūnui paveikslą dydžio 1m *0,5, pavaizduotas jezus ant kažkokio kalno sėdintis.... as tai iš vis žado netekau , vyras bandė aiškintis kad nereikia mums tokių dovanų bet paliko nesuprastas pasakė uošvienė pasikabinkite ir laimingai gyvenkite, sakė pirko bažnyčioje ir yra pašventintas...kad tas paveikslas dar būtu tapytas bet jis yra fofo reprodukcija...
Na ir ką dabar daryti su juo g.gif savo bute tikrai sakiau klad nekabinsiu tai ir stovi dabar ant grindų padėtas...nei verk nei juokis...
Man iš vis nepatinka kai žmonės perka dovanų buto dizainui, a dar brolienė buvo padovanojusi dirbtinių gelių puokštę tokią didelę vazone, na pralaikiau aš kokius metus ir šiandien kai kurias gėlytes ištraukliojau , padarysiu puokštes į kapus žiemą o visa kitą išmečiau:oh , na jei turi didelį namą gal ir rastum kur ją padėti bet bute ...oi negaliu pakęsti tokių dirbtinų dovanų, ir ant kurių tik dulkės kaupiasi......
Tai ką daryti su tuo paveikslu, išmesti negaliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sarra @ 2008 03 29, 15:07)
Tai ką daryti su tuo paveikslu, išmesti negaliu doh.gif

Kai uošvienė susiruoš į svečius, pasikabink ant sienos lotuliukas.gif o paskui į rūsį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sarra @ 2008 03 29, 17:07)

Tai ką daryti su tuo paveikslu, išmesti negaliu doh.gif


Į rūsį neškit, arba sandėliuką jeigu tokį turit mirksiukas.gif arba dar geriau išmeskit kam toks daiktas kuris tik dulkes renka g.gif
Papildyta:
QUOTE(Poema @ 2008 03 27, 18:25)
Mane uosviene pasveikino karta,o dovanu gavau tris agurkus ir kiek daugiau pomidoru cia is jos siltnamio doh.gif


Tai galėjo prie to pačio ir grietinės atnešti hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Jei jau apie dovanas "be ryšio", tai čia nenuskilo mano tėčiui. Jis gimtadienio proga (jubiliejus) gavo dovanų užuolaidas ir trejas kelnaites doh.gif Nu vargšas padėkojo, neisikundė ir atidavė mamai rolleyes.gif ... nors veidas pasakė daugiau...
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2008 03 27, 16:25)
Mane uosviene pasveikino karta,o dovanu gavau tris agurkus ir kiek daugiau pomidoru cia is jos siltnamio doh.gif

Geriau būtų bulvių maišą atvilkus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Amade @ 2008 03 28, 21:11)
mastau.gif nu idomu, kad uosviene net nelabai zino, kada marcios gimtadienis  unsure.gif

Bet jau sužinojo per n metų biggrin.gif vis pažanga lotuliukas.gif
Atsakyti
As is esmes visas dovanas vertinu, tiesiog dziaugiuosi, nes yra parodomas demesys. Tik kai matosi, kad dovana yra perdovanota, tai palieka nemalonu. Ypac jei ji dar nebuvo ispakuota ir randi kurnors kamputyje palinkejimus kitam zmogui doh.gif
Taip pat labai nemalonu gauti dovana ir paskui klausytis kiek ji kainavo, jau geriau lai etikete lieka. O tai pasijauti, lyg butum ta, kuri dovanas pagal kaina vertina...
Atsakyti
Na, man tokio dėmesio, kurį paskui nežinai kuriam buto kampe laikyti, ačiū, nereikia. Tikrai džiaugčiausi jei vietoj baisvazės ar kokio durno suvenyro gero šokolado padovanotų. Antra vertus, tie, kurie baisvazes dovanoja, ir šokoladą "Karūną" įteiktų. Akcijinį. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(monaziu @ 2008 03 30, 12:21)
As is esmes visas dovanas vertinu, tiesiog dziaugiuosi, nes yra parodomas demesys. Tik kai matosi, kad dovana yra perdovanota, tai palieka nemalonu. Ypac jei ji dar nebuvo ispakuota ir randi kurnors kamputyje palinkejimus kitam zmogui doh.gif
Taip pat labai nemalonu gauti dovana ir paskui klausytis kiek ji kainavo, jau geriau lai etikete lieka. O tai pasijauti, lyg butum ta, kuri dovanas pagal kaina vertina...

drinks_cheers.gif aš irgi visom dovanom džiaugiuosi blush2.gif Ir turbūt nesu gavus kažko jau toookio nevykusio blush2.gif aišku yra dovanų nukištų į kampus, bet aš tiesiog žinau su kokia meile ir nuoširdumu jos dovanotos ax.gif Ir, norint negauti nevykusių dovanų, reikia pasakyti ko nori - tada ir problemos išsisprendžia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lyra @ 2008 03 29, 22:15)
Jei jau apie dovanas "be ryšio", tai čia nenuskilo mano tėčiui. Jis gimtadienio proga (jubiliejus) gavo dovanų užuolaidas ir trejas kelnaites  doh.gif Nu vargšas padėkojo, neisikundė ir atidavė mamai  rolleyes.gif ... nors veidas pasakė daugiau...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif na bet ir zmoniu isradingumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2008 03 30, 16:12)
drinks_cheers.gif aš irgi visom dovanom džiaugiuosi  blush2.gif  Ir turbūt nesu gavus kažko jau toookio nevykusio  blush2.gif  aišku yra dovanų nukištų į kampus, bet aš tiesiog žinau su kokia meile ir nuoširdumu  jos dovanotos  ax.gif  Ir, norint negauti nevykusių dovanų, reikia pasakyti ko nori  - tada ir problemos išsisprendžia blush2.gif


Ėh, taigi negi jūs manot, kad aš norėjau pusmetrio aukščio vazos 35-mečio proga? Patikėkit, tikrai prašau, kad man tokių dalykų nedovanotų. Bet yra žmonių, kurie negirdi. Nors ir puikiai žino, kad aš apskritai nekenčiu daiktų, kurie be reikalo užima vietą namuose. Tos vazos net į labdarą niekas neėmė doh.gif O sudaužyt aš psichologiškai negaliu. Arba kaip reaguoti į 101 žvakidę, vainikėlį Kalėdų proga ar - mirtinai man reikalinga daiktą - tokį varpelį žvakėms gesinti. Įteikiama net kainos nenuplėšus ir parduotuviniam maišely. Arba - pirties kepurė. Aš nevaikštau į pirtį. Niekada.
Milijoną kartų sakyta, ačiū, man geriausia dovana iš jūsų - palinkėjimas. Be jokių daiktinių patvirtinimų lotuliukas.gif
Atsakyti