Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

Nu blin kaip liezuvi nezhti savo anyta pasigirti, bet bejau SB izheisti, nors jis pats kreizena lotuliukas.gif tad man ir vaikeliui dovanu nekomentuosiu, bet MB eilini karta gavo megstu shiltu vilnoniu kojiniu thumbup.gif (gyvename shiltame bute mieste, o ne kaime) dabar jau galetumem visa pulka kokiu bekojiniu kareiviu aprengti, bo turim ju koki 20 poru vien vyrishku.
O tokiu dovanu, kaip kilimus ant sienos, baisius uzvalkalus ant lovu, tada daiktu totaliai nepritaikomu ir neatpazistamu jau irgi turim ne po viena.
ish kitos puses zhmones gi nuoshirdziai turbut...o mums juokinga unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
sunku prisimint visas baisias dovanas... šviežiausia tai, kurią MB gavo dovanų gimtadienio proga iš draugo - karsto blink.gif formos juoda dėžutė su kažkokiu varnu ir rutuliu ant viršaus blink.gif doh.gif abu pamatę pasibaisėjom ir nukišom į spintą - net nemalonu žiūrėt į tokį daiktą...

o šiaip tai mano močiutė dovanom visus lenkia biggrin.gif per visas šventes (Kalėdas, gimtadienius, vardadienius) turi ką padovanot - viską traukia iš savo namų lotuliukas.gif staltiesės, servetėlės, pakabukai su gintaru, paveiksliukai, pypkės blink.gif na ir visa kita, kas jai nereikalinga doh.gif mama sako, kad tuoj ir baldus perneš pas mus biggrin.gif

vis bando man įpiršt užklotą ant lovos, staliuką (nugi gaila, kad jis balkone stovi, o kaimynei atiduot nenori doh.gif ) ir rašomą stalą (juk vaikui prireiks, dzin, kad jam tik 5 mėn lotuliukas.gif o ji to stalo namie tikrai neturi schmoll.gif )....

dar prisiminiau, kad diedukas yra gavęs dovanų laikrodį iš savo brolio (normali dovana), tik esmė ta, kad tą laikrodį pats jam buvo padovanojęs lotuliukas.gif
Atsakyti
Isties,pasiskaicius supranti kokios tos mociutes,ar pagyvenusios moteriskes, yra nesiuolaikiskos.As parduotuvei neseniai maciau kaip anyta savo marciai primygtinai norejo nupirkti ir padovanoti dirbtina medeli su prazydusiom dirbtinom gelem,.O jinai ispute akis ir sako;o kam,kur as ji desiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gagrate: 20 kovo 2008 - 19:20
as gal 10 metu gimtadienio proga gavau dovanu virtuviniu vienkartiniu ranksluosciu biggrin.gif
Tada atsimenu net nesupratau ar juos plesyt ir ten viduj kita dovana manes laukia doh.gif biggrin.gif
Bet is reakcijos supratau, kad cia tai ir yra mano siurprizas lotuliukas.gif

O sesers anyta vis padovanoja medinius karolius ar kvepalu meginius. Cia per gimtadieni gavau viena meginuka (ta maziuka visai) ir atvirute graziai ipakuota i visai nemaza maiseli g.gif biggrin.gif

Na dar is anytos vyras karta gavo toki meskina su segtukais (nuotraukom prisegti)
Toks vaikiskas vaikiskas..vaiku kambary butu visai fun, tik kad tuo metu vyras 22metu buvo g.gif

Atsakyti
Durniausia dovana kurią aš gavau tai kulinarinė knyga, o receptėliai, bože moj aš dar ant tokių produktų neuždirbu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o įteikiant dovaną nuskambėjo komentaras, kad aš beviltiškai ir tinkama tik virtuvėj sukiotis doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif vos tos knygos į kaktą nepaleidau, iš anytos visada gaudavau dovanų nosinių, matyt labai apsisnarglėjus atrodau lotuliukas.gif lotuliukas.gif šiais metais pasitaisė maximos kuponų pripirko, vyrui pastoviai nuperka kvepalų po 5lt, va kaip baisu aš apsisnarglėjus vyras smirda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bendradarbė gimtadienio proga iš savo anytos gavo šokoladą, o jau intriga buvo tai ne tas žodis o ištraukė iš maišiuko karūnos šokoladą bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
na,kas vieniems atrodo nekokia dovana kitiems gali pasirodyti visai nebloga ar bent jau originali.Svarbu kaip ta dovana zmones iteikia smile.gif blogiausia manau tai, kad kai kurios dovanos yra dovanojamos piktybiskai, bent man susidare tokia nuomone cia paskaicius.
perskaiciau visa jusu tema, patiko thumbup.gif ir pati prisiminiau, tiesa ne man buvo dovana skirta.kai mokemes mokykloj ir keitemes dovanelem, aukletoja istrauke mano geriausia drauge ir jai padovanojo laikroduka su mikiu, butu nieko, jei to laikroduko dirzelis butu pakamnkamai ilgas, bet ji vargse jo net uzsisegti negalejo, per trumpas buvo..
Atsakyti
QUOTE(liniuke133 @ 2008 03 26, 13:56)
na,kas vieniems atrodo nekokia dovana kitiems gali pasirodyti visai nebloga ar bent jau originali.Svarbu kaip ta dovana zmones iteikia  smile.gif blogiausia manau tai, kad kai kurios dovanos yra dovanojamos piktybiskai, bent man susidare tokia nuomone cia paskaicius.
perskaiciau visa jusu tema, patiko  thumbup.gif ir pati prisiminiau, tiesa ne man buvo dovana skirta.kai mokemes mokykloj ir keitemes dovanelem, aukletoja istrauke mano geriausia drauge ir jai padovanojo laikroduka su mikiu, butu nieko, jei to laikroduko dirzelis butu pakamnkamai ilgas, bet ji vargse jo net uzsisegti negalejo, per trumpas buvo..


as manau, kad nevyke dovanos dovanojamos ne tiek piktybiskai, kiek akivaizdziai "is reikalo". bent jau is savo uosvienes as pastebejau, kad ji perdetai stengiasi nepamirsti gimtadieniu ir kitu progu, bet nemegsta nuosirdziai rinkti dovanu. Net nemoku paaiskint, bet jai svarbu kad butu rami, gog kazka padovanojo, nesigilinant, reikalingas daiktas ar nesamone...
Atsakyti
prisijuokiau iki ašarų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir pirmą kartą pasidžiaugiau,kad manęs ir vaikų nesveikina mano uošviai thumbup.gif thumbup.gif nesu gavusi jokios dovanos iš jų.NIEKADA unsure.gif bet kai paskaičiau kokias dovanas dovanoja,tada ačiū-geriau nereikia visai jokių mirksiukas.gif .anyta tik neseniai sužinojo,kada tiksliai mano gimtadienis ir pernai per jubiliejų telefonu pasveikino mirksiukas.gif .jau geriau tada taip mirksiukas.gif
o iš MB per vienas kalėdas negavau dovanos kažkaip g.gif tai kitą dieną nuvažiavęs maisto pirkti parnešė man tokį daiktą-stiklinė širdis,joje vanduo ir ten visokios dirbtinės gėlytės doh.gif likau nesupratusi verysad.gif pastačiau ant teliko...kad neįžeisčiau..o po kelių sav vaikai žaizdami netyčia numetė ax.gif net palengvėjo..jau geriau vieną gyvą rožę būtų parnešęs mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi prisijuokiau ir aš lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif "Geriausia" dovana, kurią aš esu gavusi, yra aštuoniolikto gimtadienio proga krikštatėvių padovanotas puodelis bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Puodelis kaip puodelis, bet jis nupirktas iš prekybos centro už 8 lt. blink.gif blink.gif blink.gif Nelabai supratau jį gavusi, nesuprato nei mano tėvai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Paprastas eilinis puodelis, nei su zodiako ženklu, nei su kokiais inicialais ar pan. Puodelis su kažkokiom gėlytėm ir tiek doh.gif Turbūt krikštatėviai skubėdamai pas mane į balių nieko daugiau nesugalvojo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane uosviene pasveikino karta,o dovanu gavau tris agurkus ir kiek daugiau pomidoru cia is jos siltnamio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2008 03 27, 17:25)
Mane uosviene pasveikino karta,o dovanu gavau tris agurkus ir kiek daugiau pomidoru cia is jos siltnamio doh.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

na jau geriau butu pasakius kad cia taip laukneselis, o na dovana doh.gif doh.gif
Atsakyti


na jau geriau butu pasakius kad cia taip laukneselis, o na dovana doh.gif doh.gif
[/quote]

Na iteike taip demonstratyviai,kad drauges is kito kambario atbego paziuret ka cia ji atnese lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti