Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

o man baisiausiai nevykusi dovana yra pinigai.niekada ju neisleidziu "ant saves" - visada atsiranda svarbesniu dalyku.Stai kad ir siemet - gavau nemaza suma dovanu,siandien jos,aisku,nebeturiu.Uztai turiu galvosuki :Ir kur as juos isleidau?!
Atsakyti
kaip pastebėjau, pačios "geriausios" dovanos yra gaunamos iš anytų. Manoji taip pat nesiskundžia "fantazijomis". Tik nesuprantu vieno, ar jos tyčia dovanoja tokias dovanėles, ar iš tikrųjų nesupranta, ką dovanoja. Bet ne, turbūt netyčia, na sakykim marčiai tai lyg ir aišku, kodėl, bet kai atneša tokias baisingas lėles vaikui, kai mažoji net bijo į rankas paimti, o tik paėmus, galva, kojos, rankos išsisukinėja, tai kam tokių iš vis reikia. Gerai, kad prie jos akių tai atsitiko, tai paprašiau, kad nepirktų tų lėlių, nes dukrai nepatinka. jei nesugeba nupirkt geros, nors ir turi iš ko, tai tegul neperka.
O dantų šepetukai( aišku patys pigiausi) labai populiari dovana Kalėdų proga schmoll.gif .
Jau sūnus paaugęs pasako, kad nepirktų jokių dovanų, o kad duotų pinigais, nes mato, kokia kūrybinga yra.

Atsakyti
QUOTE(Akmenukė @ 2008 03 11, 10:44)
o man baisiausiai nevykusi dovana yra pinigai.niekada ju neisleidziu "ant saves" - visada atsiranda svarbesniu dalyku.Stai kad ir siemet - gavau nemaza suma dovanu,siandien jos,aisku,nebeturiu.Uztai turiu galvosuki :Ir kur as juos isleidau?!


as irgi labai jau nemegstu pinigais dovanu schmoll.gif schmoll.gif Na, pripazistu, kad tarkim vestuves yra tokia proga, kur geriau jau pinigai jei fantazijos nera... Bet as pati, jei nesumastau koki daikta nupirkti, tai geriau padovanoju ceki i parduotuve, grozio salona ir panasiai... Tada bent jau zinau, kad mano "pinigai" bus isleisti bent jau pagal paskirti. ax.gif Nes tiek as, tiek vyras, jei gaunam dovanu pinigus, tai juos isleidziam kasdieniams pirkiniams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 03 11, 21:56)
Nes tiek as, tiek vyras, jei gaunam dovanu pinigus, tai juos isleidziam kasdieniams pirkiniams  doh.gif
Bet gal čia jūsų problema? ax.gif Aš irgi gaunu "dovanų pinigais". Ir išleidžiu sau. Nebūtinai tą pačią dieną. "Paspaudžiu", o kai pamatau ką nors, ko labai labai norėčiau, bet man "per brangu ir nebūtina" imu ir nusiperku už "dovanotus" pinigėlius.
Ui, nukrypau nuo temos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 03 08, 21:12)
man man reikia tokių šortukų... lotuliukas.gif


Ar jau jubiliejus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 12 kovo 2008 - 15:18
QUOTE(veigutis @ 2008 03 10, 19:28)
vairo verysad.gif  verysad.gif  Tai kazkaip labai tetes gaila buvo ir paciai abydna ,nes buvau vaikas ir taip norejau naujo dviracio unsure.gif  unsure.gif  smile.gif O is jos pati

g.gif Kokių balvonų yra.... doh.gif Mes taip pat patyrę tokių nelygybių irnesakyk.gif
vieną sūnų sveikina su vestuvių metinėm ir visokiom šventėm,o kito kaip ir nebūtų,tik kai reikia ko nors,tai doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 12 kovo 2008 - 15:18
QUOTE(safarikids @ 2008 03 12, 07:05)
Bet gal čia jūsų problema?  ax.gif  Aš irgi gaunu "dovanų pinigais". Ir išleidžiu sau. Nebūtinai tą pačią dieną. "Paspaudžiu", o kai pamatau ką nors, ko labai labai norėčiau, bet man "per brangu ir nebūtina" imu ir nusiperku už "dovanotus" pinigėlius.
Ui, nukrypau nuo temos.  biggrin.gif


Baisiai tau pavydziu to mokejimo "uzspausti' piniga,nes kiek as bandziau spaust,vistiek isleidziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2008 03 06, 14:44)
nu ir mes esam is vyro mociutes pagerinta dovana gave.Pernai per kaledas ji mum atnese mazdaug 20 metu senumo patalynes komplekta.aciud ievui naujas,bet kur jau ji toki ir dar vienguli deti? blink.gif o symet seimos vaikam padovanojo tokius medinius(na kaip rusu pasakose lakuotus margus)saukstus.ziuri vaikai pasimete ka su jais daryti lotuliukas.gif


Ale žinai, o aš kaip tų šaukštų noriu. Kad tik dovanotų kas - mielai priglausčiau. bigsmile.gif Bliam, kad aš tokius gaučiau kada bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
na va vienam dovana, o kitam izeidimas g.gif man geras daiktas toks caro ruriko laiku patalynes komplektas, gavau per kaledas, tik gerai kad dvigulis didelis, o vienguliam vaikiuka reik turet blush2.gif ir noreciau labai sunkiu tauriu stiklo kur kazkas gavo blush2.gif
o pinigus gautus dovanu dedu i taupykle ir tada jei pamatau patinkanti daikta-nusiperku bigsmile.gif siemet taip gavau telefona dovanu tongue.gif svarbu nedet i pinigine prie bendru pinigu maistui, labai greit isgaruoja, cia faktas
Atsakyti
Kaip geriausia dovana prisimenu Kaledu proga mama nuo savo mamos gavo ELEKTRINI PEILI blink.gif Toks su laidu, i rozete pasijungia thumbup.gif mama pabande mesa supjaustyt, tai nuo to mini-bendzopjuklo puse mesos ant sienu issitaske lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Dar yra gavusi is UAB ,,Danute ir Antanas''(cia mano mociute tipo tokia firmele juokais atsidarius) maisa miltu ir maisa cukraus thumbup.gif
Kita mano mociute man nuolat gimtadieniui dovanoja dirbties geles su zoziais ,,Zinai, vaikeli, gyvos tai nuvysta, o sitos - visam gyvenimui...'' ir dar pigaus dezodoranto i vidu pripurskia kad ,,aromatas'' butu doh.gif
Atsakyti
kvailiausios dovanos is uosves.... linksmiausias atvejis, kai gryzo is graikijos ir parveze lauktuviu visiem. sedim, iteikineja jinai tas dovanas visiem, mane kaip visad ant galo palieka. vyras gavo toky odini dirza, kaip visada isgirdom kaina (jinai nesipigina su dovanom) o as klaiku klaikiausia, toky tease.gif verini is akmenuku, kokius bobutes pries 100 metu nesiojo turbut (bet ir tai grazesnius nesiodavo doh.gif ). imu as ta verinuka, stengiuos is mandagumo sypsotis, o jinai "o zinai kiek kainavo....." as greitakalbe perspejau, kad nenoriu zinot, nes kaina man neidomi, svarbu kad nepamirsot", o ji vistiek "na gerai, bet du kartus brangiau nei odinis dirzas" lotuliukas.gif
Atsakyti
Vajezau, prisižvengiau iki ašarų....

Na, mano praktikoj, tik močiutės servizus prisimenu - tai be vieno puoduko, tai be lėkštutės, tai be arbatos puodos dangčio. Tie servizai metais pas ją sekcijos stovėdavo, dulkėdavo, o kai dovanodavo - tai prie rankų tie visi servizai lipdavo nuo dulkiu.
Atsakyti