Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

Pasirodo ne mes vieni tokių superinių dovanų gaunam doh.gif lotuliukas.gif
Anyta kažkada ir bandė pirkti MB ir jo broliui batus iš bazės po 20 Lt., megztinius su turkiškais raštais doh.gif Bet pati pastebėjo, kad MB jų nenešioja- tai kažkaip savaime atprato nuo tokių dovanų rolleyes.gif
Pati kelis metus išeilės per Kalėdas nuo giminių dovanų gaudavau kempines blink.gif Taip ir nesupratau g.gif , ar aš čia tokia baisiai murzina ar perdaug švari atrodau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Šiemet pirmą kartą pagaliau jų negavau bigsmile.gif
O labiausiai patiko kai MB brolis su šeima atvažiavo mažosios lankyti..... atvežė kelių mėnesių pupai tokią maximinę lėlę, tipo a la Barbę blink.gif Ir dar pakomentavo...." Tu tik neslėpk, duok vaikui lai žaidžia doh.gif blink.gif" Nesuprantu.... gal skaityt žmonės nemoka, gi aiškiai parašyta, kad tik nuo 3 metų doh.gif
Atsakyti

QUOTE(Vilma J. @ 2008 03 06, 13:49)
O labiausiai patiko kai MB brolis su šeima atvažiavo mažosios lankyti..... atvežė kelių mėnesių pupai tokią maximinę lėlę, tipo a la Barbę  blink.gif  Ir dar pakomentavo...." Tu tik neslėpk, duok vaikui lai žaidžia  doh.gif  blink.gif" Nesuprantu.... gal skaityt žmonės nemoka, gi aiškiai parašyta, kad tik nuo 3 metų  doh.gif

lotuliukas.gif

nuotaika pasikeliau... pasakojimai nerealus... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indr @ 2008 03 06, 13:45)
oj prisijuokiau smile.gif
as tai uosviene irgi turbo turiu, negana, kad ji visom anukem ( isskyrus viena mylimiausia) dovanoja savo senus plastikinius ar nutrintus metalinius papuosalus, tai per sias kaledas as eilini karta tikedamasi kokio asocio, sovietines vazeles, lekstes ar puodeliu gavau angliska knyga, kuria ji is manes pasiskolino pries gerus pora menesiu smile.gif

nu ir nieko nesakiau ... ka bepasakysi ...


Mirk is juoko lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pagerinta anyta lotuliukas.gif
Atsakyti
nu bet ir dovaneles thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif net apsiverkiau is juoko beskaitydama lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ziuriu, kad anytu dovanos dazniausiai nerealiausios thumbup.gif maniske irgi pirmauja siuo klausimu. neskaitant per Kaledas gaunamu visokiu "rinkinuku" (dantu sepetukai, kojines, ir panasiai) ji labai megsta perdovanot dovanas. Buna, kad jai kazkas kazka padovanoja, ji man pasirodo, pabedavoja, kad jai jau tos staltieses, patalynes ar panasiai nereikia. tai ziurek, po kurio laiko ta "dovanele" as gaunu blink.gif Simet gavau uztiesala lovai, na jis visai nieko, bet as zinau, kad pries kelis metus anyta gavo is kazko dovanu doh.gif
Arba ji megsta prisipirkt visokiu "naudingu" dalyku (niekam nereikalingos staltieses, visokie "kristoliniai" indai), pasirodo man sakydama "va, pigiai pirkau galesiu kam nors padovanot", o paskui as pati ka nors is tu nesamoniu gaunu blink.gif
Ir juo labiau uzknisa, kad dovanoja tokius dalykus, kuriu ji turi zinot (jei klauso, ka as sakau, kai kalbames), kad as nemegstu. Na, pvz, kur as galiu panaudot kazkokia margai kristoline saldainine, jei atsikraustem i naujai suremontuota buta, kur tokiu "vazeliu" stilius totaliai ne i tema.
Ji ryskiai dovanoja dovanas, nes juk proga, tai reikia kazka padovanot bash.gif: visai be jokio ikvepimo, tiesiog jai yra prievole pasirodyt, kad nepamirso gimtadienio...
Ir dar mano puikioji anyta niekada neismeta dovanu popieriaus ar maiseliu, nes juos gi panaudot galima lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne karta esu gavus dovanas, suvyniotas i mano jai dovanotu dovanu popieriu ar maiseli (as labai atsimenu, i ka ipakuoju dovanas ir labai pastebiu, jei dovanos ivyniotos i panaudota popieriu) lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na, bet kazkaip jau dabar net nekreipiu demesio i tas jos "dovanas".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 06 kovo 2008 - 22:17

Ir dar mano puikioji anyta niekada neismeta dovanu popieriaus ar maiseliu, nes juos gi panaudot galima lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne karta esu gavus dovanas, suvyniotas i mano jai dovanotu dovanu popieriu ar maiseli (as labai atsimenu, i ka ipakuoju dovanas ir labai pastebiu, jei dovanos ivyniotos i panaudota popieriu) lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na, bet kazkaip jau dabar net nekreipiu demesio i tas jos "dovanas".
[/quote]
axxaxaxaxa lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as irgi tam pastabi thumbup.gif
Atsakyti
Pati kvailiausia mano matyta dovana atiteko mano klasiokei. Kai, gal kokioj 5 klasej, mainemes kaledinemis dovanelemis. Tai ji is klasioko gavo i celofana supakuotus 1 zaisliuka eglutei puosti ir plokscia didele batareika lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ka jis tuom norejo pasakyti, tai didele misle. Reiks gal kada per klases susitikima paklausti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2007 09 26, 12:10)
Kita nekokia dovana buvo mano sunui krikstynu proga. Padovanojo krikstamote puses metu vaikui zaisla, kuris tinkamas bus tik po kokiu keliu metu...
Tai va ir nezinau, ar zmones tokie nesupratingi, ar tiesiog nesivargina del dovanu

Aš irgi dovanoju į priekį... ir džiaugiuosi, kai dovanoja mano mažiukei... Pvz: dabar ji turi lėlę kūdikį, mes jai dovanojom kilimėlį su raidėmis- dabar kilimėlis- kai paaugs jei išsilaikys įdomiau bus raidės.

QUOTE(6663 @ 2007 10 11, 18:26)
Nezinau kur deti, kai padovanoja pliushiniu zaisliuku g.gif ..Vaiku nera, man irgi ne 10 metu..Atiduodu shuniui 

Oi..... geriau rink ir kai susilauks kas vaikų- atiduok... Arba yra gi visokie karitai? (arba man atiduok lotuliukas.gif )

QUOTE(ieevva @ 2007 10 17, 18:44)
durklas simblolizuoja tvirtus santykius seimoja, ir sauguma manau sita dovana buvo nupirkta ne seepsau, sakoma jis tiesiog nukerta klia visoms nelaimems

bet nei durklai nei peiliai nedovanojami- jie taip pat simbolizuoja karą, barnius šeimoje...

QUOTE(Evelinute:) @ 2007 10 20, 14:19)
tevas yr gaves is jos tokia patranka tipo sampanui laikyt, kuri kiek pamenu, tiek metu stovejo pas juos svetainej

Aš seniai sendaikčiuose ieškau ko nors panašaus blush2.gif ir tokie daiktai dabar nepigūs... vieną kartą mačiau bet pardavėjęs užsiprašė tada 70Lt. blush2.gif tiek neturėjau... Maniau gal už kokia 30 būčiau ir paėmusi broliui kalėdoms... Tiek brolis tiek aš sergame sendaikčiais ir tarybinių laikų daiktais... nostalgija... Pas mus vaikystėje tokia patranka stovėdavo pačioje garbingiausioje vietoje.

QUOTE(leliuga @ 2007 11 07, 15:13)
Jubiliejaus (30)proga esu gavus sortus(iki keliu )  per televizoriu reklamuodavo tokie kazkokie uzsimauni ir kaip dirbi lieseji ar kas ten,nu bet man jie dideli thumbup.gif  storo elastiko,gal norit lotuliukas.gif  lotuliukas.gif su dezute lotuliukas.gif

man man reikia tokių šortukų... lotuliukas.gif

QUOTE(lincikas5 @ 2007 11 15, 23:48)
Esu gavusi taures sampanui doh.gif  doh.gif Jas tuscias sunku nuo stalo pakelti.Baisios...Vieta tik uzima kelis metus,nes niekaip ismest negaliu.Vis delto dovana g.gif

Sunkios taurės mano svajonė... man patinka tas svoris...

QUOTE(melagele @ 2008 02 28, 10:17)
Na as  gavau dovana kaip dovana tik atvirute buvo labai idomi biggrin.gif
Zodziu atplesiu voka O ten vietoj Merry Christmas atvirute sako Thank you:)
Na ka atverciu atvirute o ten parasyta
Su Sv. Kaledom ir Naujais metais!!Ir aciu kad nenumirei lotuliukas.gif
P.S. mat pernai Metais kovojau su veziu...

Va čia tai durnystė... ir dar po tokios kovos... čia tiesiog įžeidimas ar ką?Pritrėkšt galima...



O šiaip pasiskaičiau ir pati pagalvojau. Aš irgi esu padovanojusi nei šį nei tą... Na tiksliau norai buvo geri. MEs su MB važiavom jau gerokai po Kalėdų pas jo mamą. O dovanos nupirkę nebuvom (čia prieš 5metus) tai nulėkėm į Jyską ir ten už 29,99 nupirkom 6 puodelių komplektą (su lėkštutėmis visi skirtingų spalvų- su tokia ale pakaba viskam sudėti) Taigis- nuvežam (vis šis tas- be to ten su puodeliais visad bėda- visad trūksta) įpila ji verdančio vandens ir... 1 iš karto trūksta, po kelių įpylimų neatlaiko antras... oi kaip raudonijau blush2.gif

O pati. Na nepasakyčiau kad gaunu kažkokias keistas dovanas. Viską ką gaunu branginu. Ir rankšluostukus ir servetėles kurių nenaudoju, ir seną salotinę (kurią labai branginau deja ji sudužo verysad.gif ) tokią masyvią stiklinę- o gal ir ne... puodelių rinkinį- kuris ir stovi nepanaudotas- tačiau man labai brangus- mat gautas iš žmogaus kurio seniai nebėra verysad.gif , štai žiūriu ir prisimenu.
O man nevykusią dovaną šiais metais irgi anyta įteikė. Bet nieko- gera dovana- praktiška tik viena bėda.... Dovanojo tokį fainulka oro gaiviklį mašinai biggrin.gif na pakabinamą- toks pliušinis bezdžioniukas. Tik viena bėda- aš įkvėpiau ir man prasidėjo klaiki jam alergija O šiaip visai fainulka tas gaiviklis- net nepavadinčiau nevykusia dovana- tik jei ne ta alergija. Tiesa- kodėl prisiminiau-MB pasikabino ir teigia kad man jokios alergijos nėra.... taigis kenčiu daba ištisai kai tik važiuojam: akys ašaroja, peršti visą nosiaryklę, bet niekis- juk neamžinas jis drinks_cheers.gif

O šiaip- austus daiktus aš dievinu- o jei dar pačio žmogaus daryta, tai iš viso prie širdies dovana. Man labai patinka kai MB senelė primezga vilnonių kojinių ir mes prisirenkam kas kiek... vat ir dovanos... Ir labai faina...


O dar iš dovanų- čia apie pledus ėjo kalba- mes gavom 2 tokius ale sintetinius- bet mes apsidžiaugėm unsure.gif , mums [patiko... na i kas kad sintetiniai- užtat kaip fainiai plaukai pasistoja kai patrini... ir žaislas ir naudinga... ai kažkaip mes su MB džiaugiamės visomis dovanomis- dovanoja- reiškiasi nepamiršta.

Ir dar- dėl saldainių ir galiojimo- jei nežinojote- rusiškuose saldainiuose dažnai įspausta ne galiojimo data o pagaminimo- o galiojimo laikas parašytas kiek mėnesių galioja nuo pagaminimo datos rašytiniai... tai vat- gal vis tik nepasiskaitėt?
Papildyta:
na dar pridėsiu atsiminiau... Atėjo lankyti mano mažiukės mano antros kartos dėdulės... na ir padovanojo.... mažiukei fainulka tokį barškutį, tėveliui "už ištvermę" butelį stipraus saldaus gėrimo (nepamenu kas ten buvo, bet kažkas stipraus ir saldaus 40laipsnių) o man... nieko. nei gėlytės, nei atvirytės, net ir nieko nepasakė- o giminės jie mano ne MB... tada neseniai pagimdžiusi vos neapsiverkiau, pasijutau užmiršta niekam nereikalinga, bet kažkaip susivaldžiau... na *****, jei jau nenešate man tai ir nereikia, bet kam mane išskirt? Na galėjo gi jie tą butelį atnešt su žodžiais: "šeimynai..." ar kažką panašaus tai ne "Tėveliui už ištvermę " Tiesa patys pastebėjo savo netaktą... tai pradėjo mekenti kad mamytė turi jau dovanėlę biggrin.gif , labai prajuokino...

Pasakius tiesą nustebino mane, kad kažką atnešė- kad nepamišo jog pagimdžiau, Su naujai iškeptu tėveliu tą butelį sėkmingai patvarkė... (kaip ir dar vieną MB atneštą) atšventė dėdulės...
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2008 01 23, 20:21)
lotuliukas.gif Oj  galiu pasakyti ka mano uosvene (Anyta0 savo suneliui kaledu proga  padovanojo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ogi dangti unitazui lotuliukas.gif  lotuliukas.gif grazus aisku bet zvengiau nerealiai

Oi negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o aš dovanų 12-oj klasėj gavau plastmasines gėles panardintas į cilindro formos vazą, kuri yra aklinai uždaryta ir pripildyta vandens.
ot doh.gif
Atsakyti
Paskaiciau apie Jusu visas gautas dovanas. Tai prisizvengiau iki asaru lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Net balsu zvengiau skaitydama,apie nevykusias dovanas biggrin.gif
As esu labai miela ir kartu absurdiska dovana gavus biggrin.gif As buvau kokioj 3 klasej,o mano jauniausia sesuo dar nejo i mokykla,tai ji vaikas labai norejo man kokia dovana gimtadienio proga padovanot.Tai sukrapscius savo centukus,nupirko kramtoske,tokia su lipduku.Bet kadangi labai ja viliojo ta guma,tai vaikas neatsspyre pagundai ir atsikando puse tos gumos biggrin.gif biggrin.gif Tai gryzusi gavau dovanu puse gumos ir ta lipduka lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar dabar atsiminusios pazvengiam lotuliukas.gif lotuliukas.gif
dar mano tetis is savo mamos superines dovanas gauna.Venakart tevas nuvaziavo su reikalais per savo 40 gimtadieni pas tevus,o tie net zodziu nepasveikino unsure.gif Tai kai jis pats primine,kad siandien ju vyriausio sunaus kaip ir jubiliejus,tai baba istrauke is spintos turgines kojine,kur buna 3 poros uz 5lt ir padovanojo doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O kita men nekviesti vaziavo i savo dukros gimtadieni nupirke saldytuva ir dar jos vaikams po dvirati is baltik vairo verysad.gif verysad.gif Tai kazkaip labai tetes gaila buvo ir paciai abydna ,nes buvau vaikas ir taip norejau naujo dviracio unsure.gif unsure.gif smile.gif O is jos pati niekad dovanu nesu gavos blush2.gif
Atsakyti