Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(morgana @ 2008 02 22, 21:24)
nezinau kur deti. ikisau i giliausia kampa. audziu minti ismesti i siuksliu

Jei klaus, sakyk , lyginau, ups pradeginau, mirksiukas.gif oi oi kokie gražūs buvo mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 26 vasario 2008 - 11:58
Na mes irgi turim tokia tetulyte. kuri vis maziesiems atnesa zaislu kurie netik kad yra visiska nesamone net zaisti neina.. bet ir vospaliete zeme suluzta. tai ratai nuluzta masinu tai vel koks velnias.. arba atnesa kramtomos gumos 2metu vaikam.... nzn ar jau moka kuris ten ja naudotis tokio amziaus. biggrin.gif
Atsakyti
Per Naujuosius vyras gavo is savo mamos puodus. Labai nustebo ir jis ir as, nes ji pukiai zinojo, kiek mes tokio turto turim biggrin.gif
Atsakyti
Na as gavau dovana kaip dovana tik atvirute buvo labai idomi biggrin.gif
Zodziu atplesiu voka O ten vietoj Merry Christmas atvirute sako Thank you:)
Na ka atverciu atvirute o ten parasyta
Su Sv. Kaledom ir Naujais metais!!Ir aciu kad nenumirei lotuliukas.gif
P.S. mat pernai Metais kovojau su veziu...
Atsakyti
QUOTE(melagele @ 2008 02 28, 09:17)
Na as  gavau dovana kaip dovana tik atvirute buvo labai idomi biggrin.gif
Zodziu atplesiu voka O ten vietoj Merry Christmas atvirute sako Thank you:)
Na ka atverciu atvirute o ten parasyta
Su Sv. Kaledom ir Naujais metais!!Ir aciu kad nenumirei lotuliukas.gif
P.S. mat pernai Metais kovojau su veziu...

NU jau cia dabar.... unsure.gif ot sveikinimas...
Sveikos mamos user posted image
papasakosiu ir as savo user posted image dovanele...artejant gimtadieniui aisku visi klausia ka noreciau dovanu...na as pagalvoju ,pagalvoju g.gif ir uzsiprasau "Brita" filtro,na manau neblogas daiktas-nesimetys pakampem,tiks.Ir ka jus sau manot?As gaunu ne filtra,o filtro pakeitimo kasete doh.gif lotuliukas.gif aisku as labai nesiaiskinau ka turejau omeni,o ka gavau,kazkaip nepatogu blush2.gif nu bet svarbiausiai buvo pasakyta dovanojant:stai tavos isvajotas filtras unsure.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif numirk is juoko.
Kazkada vaikysteje,kai buvau gal kokioj 6 klasej,vyko kaledinis vakarelis ir keitemes dovanomis....visi vaikai gavo tokias fainas dovaneles(kad ir niekuciai)o as gavau,diiiiiiidziule istorijos knyga blink.gif (aisku istorijos as nekenciau tuo laiku) lotuliukas.gif
Na o siaip,as niekad nesukau galvos del dovanu,man malonu kai maner prisimena zodziu,malonu kai gaunu gelyciu user posted image user posted image user posted image (net jei jos is pievos)
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2008 02 25, 20:17)
o aš per 18-tą gimtadienį nuo krykšto mamos gavau rinkinuką - Lietuviškas Midus, tipo kaip likeriai, bet kaikurie po 50-60 laipsniu doh.gif 
na iki šiol stovi lotuliukas.gif

O čia tai krikšto mama thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuga @ 2007 09 28, 11:06)
thumbup.gif zinot baisiai ir man liezuvi panizo...mano vyrui jo brolis per kaledas padovanojo batu tepala ir sepeti blink.gif  zinotumet kur dirba ir kiek uzdirba  ax.gif apssisiusiot galima lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


man per 35 m gimtadienį vyras prie visų svečių įteikė kempinėlę batams ir sėdi patenkintas blink.gif Nu iš pradžių pasimečiau, paskui supykau, o tas sėdi akis išvertęs ir nesupranta, ko aš čia nervuojuosi. Tiesa, paskui vaikas atnešė mašinytės formos dėžutę, kurioje buvo labai prabangūs auskarai lotuliukas.gif
Atsakyti
Pamenu mokykloj prieš kokius 3 metus dovanom per Kalėdas keitėmės ir susitarėm,kad perkam po 15 Lt,tai klasiokas man nupirko nuotraukų albumą už 1.99ct,maišelį už 99ct.ir dėžutę už 12Lt į kurią įdėjo vieną centą doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta1992: 03 kovo 2008 - 20:29
QUOTE(melagele @ 2008 02 28, 08:17)
Su Sv. Kaledom ir Naujais metais!!Ir aciu kad nenumirei lotuliukas.gif
P.S. mat pernai Metais kovojau su veziu...

blink.gif
Atsakyti
nu ir mes esam is vyro mociutes pagerinta dovana gave.Pernai per kaledas ji mum atnese mazdaug 20 metu senumo patalynes komplekta.aciud ievui naujas,bet kur jau ji toki ir dar vienguli deti? blink.gif o symet seimos vaikam padovanojo tokius medinius(na kaip rusu pasakose lakuotus margus)saukstus.ziuri vaikai pasimete ka su jais daryti lotuliukas.gif
Atsakyti
KAI PAS MUS GIME SUNELIS,GAVAU DOVANI IS SAVO DRAUGES:KONSTRUKTORI NUO 4-8METU doh.gif IR BASUTES 29 ISMERA doh.gif .O KAI DUKRAI BUVO 2METUKAI GAVOM DOVANU SUKNELE,KUR BUVO PARASITA UGIS 140CM doh.gif APE KA ZMONES GALVOJA,GERIAU VISAI NEKO NEDOVANOTI g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julite: 06 kovo 2008 - 13:07
oj prisijuokiau smile.gif
as tai uosviene irgi turbo turiu, negana, kad ji visom anukem ( isskyrus viena mylimiausia) dovanoja savo senus plastikinius ar nutrintus metalinius papuosalus, tai per sias kaledas as eilini karta tikedamasi kokio asocio, sovietines vazeles, lekstes ar puodeliu gavau angliska knyga, kuria ji is manes pasiskolino pries gerus pora menesiu smile.gif

nu ir nieko nesakiau ... ka bepasakysi ...
Atsakyti