Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

as nuo vyro sesers esu gavusi plastmasine gele, ale bijunelis vazonike doh.gif blink.gif nors pati studijuoju aplinkos apzeldinima lotuliukas.gif o nuo uosvienes gavau megztini kuri ji pirko sau, bet norejo padovanot krikstaduktei bet padovanojo man unsure.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marezagare: 12 vasario 2008 - 16:40
Oi gerules cia tos jusu dovanos. Mes per vestuves gavom 5 komplektus puodu ir svarbiausia beveik tokius pacius biggrin.gif. Gavom labai krutus uztiesalus ant sofos ir foteliu ,tokie tamsus siurkstus nu baisus vienu zodziu. Patalynes komplekta labai jau grzu ,toki su gulbem nublukusiom . Pietu servyza su kaimiskais vaizdeliais biggrin.gif . O kiek visokiu smulkmiu ,tai zinot reiktu gerai atsiminti. Tai stikliukai su skambuciu ,tipo suvenyras ,bet kur ji det tai nezinau,sampunai ne i tema. Na bet pagalvoji gal kitam zmogui tokia dovana patiktu ,gal tik man neitiko. Na dar viena giminaite mano dukrai labai fainus drabuzius dovanodavo,antiek ne i tema ,kad baisu ,visada didesnius,platesnius ir netinkamus nesioti mums,nes dukra labai lieknute ,o ji vis butinai nupirkdavo kad butu perplatu,nors kiek kartu budavo pasakyta kad ji lieknute ir labai sunku drabuzius pritaikyt. Bet pagaliau perauklejau ,tai dabar zaislus dovanoja
Atsakyti
QUOTE(knopkyte77 @ 2008 02 13, 10:49)
Oi gerules cia tos jusu dovanos. Mes per vestuves gavom 5 komplektus puodu ir svarbiausia beveik tokius pacius biggrin.gif. Gavom labai krutus uztiesalus ant sofos ir foteliu ,tokie tamsus siurkstus nu baisus vienu zodziu. Patalynes komplekta labai jau grzu ,toki su gulbem nublukusiom . Pietu servyza su kaimiskais vaizdeliais biggrin.gif . O kiek visokiu smulkmiu ,tai zinot reiktu gerai atsiminti. Tai stikliukai su skambuciu ,tipo suvenyras ,bet kur ji det tai nezinau,sampunai ne i tema. Na bet pagalvoji gal kitam zmogui tokia dovana patiktu ,gal tik man neitiko. Na dar viena giminaite mano dukrai labai fainus drabuzius dovanodavo,antiek ne i tema ,kad baisu ,visada didesnius,platesnius ir netinkamus nesioti mums,nes dukra labai lieknute ,o ji vis butinai nupirkdavo kad butu perplatu,nors kiek kartu budavo pasakyta kad ji lieknute ir labai sunku drabuzius pritaikyt. Bet pagaliau perauklejau ,tai dabar zaislus dovanoja

O aš tai labai noriu tokio daikto, labai džiaugčiausi gavus dovanu thumbup.gif Mano tėvas tokį turi, tai per baliukus dar ir kaip panaudoja thumbup.gif visai čia ne suvenyras mirksiukas.gif
Atsakyti
na man tai jis nenaudojamas ,stikliukai isimti ,o tas padeklas su skambuciu dezej stovi . Sakau tos dovanos ,gal kitas isvisos sirdies dovanoja ,bet tam ne i tema bun a ir tiek . Gal ir mes pridovanojam nesamoniu ,ka zinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leom @ 2007 08 28, 19:14)
Kadangi tema buvo užrakinta, o aš būtinai noriu "pasidalinti" savo dovanomis...

Labiausiai "pagerintas" dovanas taip pat gaunu iš anytos. Užpernai gimtadienio proga gavau apsilupusius plastikinius karolius, pernai nuskalbtą patalynės komplektą ir naują (už kokius 1.99 Lt) rankšluostį, o šiemet ji išsitraukė iš kišenės tris geležinius (!!!) caro rūriko laikų žiedelius ir liepė vieną išsirinkti (!!!). Išsirinkau, ji mane pabučiavo ir tarė: nešiok į sveikatą.  Aš padėkojau - o kas man daugiau beliko  lotuliukas.gif

Kitai marčiai ji kartą padovanojo žydrą peruką. Mes po to pusę metų svarstėm iš kur jinai jį parovė  lotuliukas.gif

Dar ji mano vyrui dovanoja ypatingo baisumo megztinius ir nuolat kamantinėja kodėl yra nenešiojamas vienas ar kitas megztinis.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2008 01 17, 12:18)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  išradinga moteriškė  thumbup.gif

Aš manau, kad nevykusi dovana, tai kai negauni jokios dovanos  ax.gif  juk netgi įklotų gavus, svarbiausia dėmesys  4u.gif  vadinasi apie tave galvojo  biggrin.gif  nepamiršo  4u.gif


visiškai nesutinku, man jau geriu nieko negaut nei įklotus. Priimčiau kaip pasityčiojimą iš žmogaus, nu jokios pagarbos. schmoll.gif Man užtektų kokio palinkėjimo nuoširdaus....
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2008 02 04, 16:49)
o dukrytei musu toki ruzava ale grazu kostiumeli, kur bobutes daznai prie maisto turgau prekiauja  biggrin.gif

o mūsų sūnelui anyta padovanojo tokį mėlyną kostiumėli, pagal dydi manau tiks 4 metų vaikui, o dovanojo kai dar metų nebuvo, jis toks žydras su meškiukais. Gal kvailas mano požiuris, bet aš jo nenorėsiu aprengti, nu jis toks leliukiškas, savo vaiką taip rengiau iki metukų, paskui jau drabužiai panašūs į tėčio. ax.gif
Atsakyti
as is anytos gavau sviesiai alyvines spalvos sintetinius naktionius su "a la" peniuaru. tipo jei i ligonine atsigulciau praverstu g.gif . jie visu pirma baisus, su visokiom kvarbatkom, o antra as is tikruju su vaiku i ligonine atsiguliau po to doh.gif nezinau kur deti. ikisau i giliausia kampa. audziu minti ismesti i siuksliu deze blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2008 02 22, 22:24)
as is anytos gavau sviesiai alyvines spalvos sintetinius naktionius su "a la" peniuaru. tipo jei i ligonine atsigulciau praverstu g.gif . jie visu pirma baisus, su visokiom kvarbatkom, o antra as is tikruju su vaiku i ligonine atsiguliau po to doh.gif  nezinau kur deti. ikisau i giliausia kampa. audziu minti ismesti i siuksliu deze blush2.gif


Aš net į spintą nebučiau padėjusi iš kart į šiukšlių dėžę keliautų. biggrin.gif
Atsakyti
Man anyta daznai dovanoja staltieses.Jau turiu kokias penkias,bet jos tokios nepraktiskos,dekoratyvines,del grozio.Nesu dar panaudojus,bet ir nesiruosiu ju tiesti, nes kasdien jas kiloti ir dulkes kelti tikrai nenoriu,o ir vaikas uz kampo pagriebes nutems ja su visu jos turiniu smile.gif Vis tikiuosi ,kad kada nors praeis sita staltiesiu manija biggrin.gif
Atsakyti
na as nuo pusseres gryzusios ir Austrijos(kur kaip skelbesi aukso kalnus uzdirba) gavau meiles romana vokieciu kalba, kuris kaip supratau buvo nusipirktas, perskaitytas ir padovanotas blink.gif ir vokiskai nelabai as supratau g.gif seses gavo dovanas "parveztas" is austru, tik pirktas norfoj vietinej doh.gif
o geriausiai tai per sesers vestuves uzlankste blink.gif parvaziavo is savo auksu tviskancios Austrijos i vieninteles sesers vestuves ir pareiske, kad lagamina su dovanom ten namuose paliko blink.gif matyt ir kreditine ten pat paliko, nes sukuosena ir suknele is nuomos punkto apmokejo mama doh.gif
esu gavus kelias dovanas ne v temu, kaip pvz torto padekliukas ant kojeles su mentele nuo manojo mociutes, bet nezinau kur tokiu mazu tortu rast, o dar mentele tokia stora, kad nepakistum net po tortu lotuliukas.gif bet zinau kad ji man is visos sirdies dovanojo, nezinojo ka nupirkt wub.gif tada dar ir nuo tiotkos tokia original dovana gavau lotuliukas.gif tiksliau ji gavo dovana nuo nepatinkancios tetos ir man padovanojo an karto prie mano akiu atidarius ir pamacius ka gavo lotuliukas.gif gerai, kad ta moteriske jau namo isvaziavus buvo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 23 vasario 2008 - 16:44
o aš per 18-tą gimtadienį nuo krykšto mamos gavau rinkinuką - Lietuviškas Midus, tipo kaip likeriai, bet kaikurie po 50-60 laipsniu doh.gif
na iki šiol stovi lotuliukas.gif
Atsakyti