Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(Gustuke @ 2008 01 22, 15:24)
gaila aš kažko "originalaus" nesu gavus hihihi.gif


džiaukis, kad nebūtų ašarų vietoj juoko doh.gif
Vieną dieną ateis laimė ir į tavo kiemą, jei taip kviesies lotuliukas.gif
Atsakyti
As siais metais per kaledas nuo savo anytos gavau cukrine doh.gif ,taip abidna pasidare,kai kitai marciai padovanojo odines pirstines.Nesupratau,ar jau cia mane nurasineja senom bobom,ar ka? g.gif
Atsakyti
oi... anytos valdo....
aš nuo savo anytos esu gavusi viengulį vilnonį pledą (nors ji žino kad be kita ko aš alergiška vilnai)
o dar esu gavusi didžiulį pliušinį nekokybišką žaislą (toks iš rūsų laikų tarybinių atrodo, bet naujas)- vaikų mes neturim, butas nedidelis, nu dėk kur nori...
tapkes....
šluotą....
viskas nuo anytos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deep Blue @ 2008 01 23, 18:27)
oi... anytos valdo....
aš nuo savo anytos esu gavusi viengulį vilnonį pledą (nors ji žino kad be kita ko aš alergiška vilnai)
o dar esu gavusi didžiulį pliušinį nekokybišką žaislą (toks iš rūsų laikų tarybinių atrodo, bet naujas)- vaikų mes neturim, butas nedidelis, nu dėk kur nori...
tapkes....
šluotą....
viskas nuo anytos smile.gif
Iš žaislo iškrapštyk kamšalą ir į vidų sudėk pledą, tapkes, šluotą. Bus maišelis anytos dovanom.
ph34r.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Oj galiu pasakyti ka mano uosvene (Anyta0 savo suneliui kaledu proga padovanojo lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ogi dangti unitazui lotuliukas.gif lotuliukas.gif grazus aisku bet zvengiau nerealiai
Atsakyti
Kiek pamenu, nesu gavus jokiu durnu dovanu, bet is jusu pasakojimu labai prisijuokiau lotuliukas.gif
Atsakyti
O man per praeitas Kalėdas vyras padovanojo kremą nuo spogų skirtą jaunoms panelėms iki 18 metų ir šampūną nusilpusiems plaukams po dažymo. Tik, kad man jau seniai ne 18 ir siaip niekada, net brendimo laikotarpiu, bėdų su spuogais neturėjau ir plaukų nedažau, nes natūrali splava graži ir nei jie nutriušę, nei silpni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Deep Blue @ 2008 01 23, 18:27)
oi... anytos valdo....
aš nuo savo anytos esu gavusi viengulį vilnonį pledą (nors ji žino kad be kita ko aš alergiška vilnai)
o dar esu gavusi didžiulį pliušinį nekokybišką žaislą (toks iš rūsų laikų tarybinių atrodo, bet naujas)- vaikų mes neturim, butas nedidelis, nu dėk kur nori...
tapkes....
šluotą....
viskas nuo anytos smile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
žiūriu anytos valdo thumbup.gif pernai per Kalėdas gavau nuo anytos šlepetes panešiotas g.gif nors kitom dviem marčiom dovanojo po prieskonių rinkinius, nors žinojo, kad jos gaminti nemėgsta, o va aš tai kaip tik mėgstu doh.gif
Atsakyti
mano dovanos ir geriausios nuo anytos, va siemet ji dukrytes gimimo proga mums su mb padovanojo pukines pagalves ir dvigule kaldra, nors ji zinojo, kad as pukiniu nemegstu schmoll.gif , o dukrytei musu toki ruzava ale grazu kostiumeli, kur bobutes daznai prie maisto turgau prekiauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma-saule @ 2008 02 04, 18:25)
žiūriu anytos valdo thumbup.gif pernai per Kalėdas gavau nuo anytos šlepetes panešiotas g.gif nors kitom dviem marčiom dovanojo po prieskonių rinkinius, nors žinojo, kad jos gaminti nemėgsta, o va aš tai kaip tik mėgstu doh.gif


kadangi vakar skubėjau tai nepaminėjau, kad per šias kalėdas gavau samtį o kitos dvi gavo po šokoladuką lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai įtariu, kad kitais metais gausiu bonbonkę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2008 01 23, 19:30)
Iš žaislo iškrapštyk kamšalą ir į vidų sudėk pledą, tapkes, šluotą. Bus maišelis anytos dovanom.
ph34r.gif



QUOTE(niuxe @ 2008 02 03, 16:14)
O man per praeitas Kalėdas vyras padovanojo kremą nuo spogų skirtą jaunoms panelėms iki 18 metų ir šampūną nusilpusiems plaukams po dažymo. Tik, kad man jau seniai ne 18 ir siaip niekada, net brendimo laikotarpiu, bėdų su spuogais neturėjau ir plaukų nedažau, nes natūrali splava graži ir nei jie nutriušę, nei silpni biggrin.gif



QUOTE(vilma-saule @ 2008 02 05, 12:20)
kadangi vakar skubėjau tai nepaminėjau, kad per šias kalėdas gavau samtį o kitos dvi gavo po šokoladuką lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai įtariu, kad kitais metais gausiu bonbonkę thumbup.gif

cia tai geras, negaliu patiketi kad dar buna tokiu anytu! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti