Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi dovana 2

QUOTE(cool-mama @ 2007 12 15, 11:50)
As tai irgi esu gavusi keistoku dovaneliu. Pacia keisciausia gavau nuo tetos. Gavau dideli maisa ivairiu iklotu. Ji dirba gimdymo namuose sanitare. Cia Kaledoms. Man buvo gal 15 metu. Tai man net geda pasidare.


siaubas tokiam amžiuj gaut tokią dovaną ir man būtų gėda mad.gif

QUOTE(Frinja @ 2007 12 25, 11:35)
- labai seną knygą su BIBLIOTEKOS antspaudu  lotuliukas.gif



tai gal nunešk į tą biblioteką lotuliukas.gif reiks ir man nueit kitais metais visokių knygų prisirinkt bibliotekoj ir padovanot lotuliukas.gif

QUOTE(deimapov @ 2007 12 30, 11:03)
Na o as siemet vel nuo savo tos pacios mociutes gavau sokoladiniu saldainiu deze su pasibaigusiu galiojimo terminu doh.gif


turbūt iš kokios maximos kai raspradaža buvo vasarą nupirko ir pasidėjo Kalėdom. Pastebėjau bobulkos labai mėgsta tas nukainotas prekes su pasibaigusiu galiojimu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2008 01 04, 17:11)
siaubas tokiam amžiuj gaut tokią dovaną ir man būtų gėda  mad.gif
tai gal nunešk į tą biblioteką lotuliukas.gif  reiks ir man nueit kitais metais visokių knygų prisirinkt bibliotekoj ir padovanot  lotuliukas.gif
turbūt iš kokios maximos kai raspradaža buvo vasarą nupirko ir pasidėjo Kalėdom. Pastebėjau bobulkos labai mėgsta tas nukainotas prekes su pasibaigusiu galiojimu unsure.gif

man nevykusi dovana yra perdovanota
Atsakyti
mb per kalėdas nuo savo mam gavo wc oro gaiviklį blink.gif suprasčiau, kad aš nuo jos būčiau kažką panašaus gavusi, bet sūnus blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2008 01 06, 09:30)
man nevykusi dovana yra perdovanota


Tokiu atveju galėtų patylėti schmoll.gif Prisimenu, man krikštamotė atvežė tokį didelį pliušinį šunį. O krikštasmotės duktė pasakė, kad čia jos broliui per krikštynas buvo padovanotas. Nejauku buvo. Tarsi nuo vaiko atėmė ir man padovanojo.
Atsakyti
QUOTE(leliuga @ 2007 12 13, 22:17)
Dievuliau... nupušę žmonės visai blink.gif kaip pagalvoji,nu ar durni ar apsimeta toki Š... dovanodami. blink.gif  blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif juokas pro ašaras...

Dukrai,krikšto tėvai,ėjimo į pirmąją klasę proga nupirko raktų pakabuka,avytę...pateiksiu,kaip pavyzdi,slidinėt vyksta i italija, o atostogauja 4 kartus per metus,  doh.gif va mokykimės taupyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Nelabai suprantu,kuo detas slidinejimas ir dovanas(nebent svetimu pinigu skaiciavimas).......gal ta avyte is sirdies ir labai grazi buvo.Negi reikia kriksto vaikus dovanomis apipilti rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(*Aušrė* @ 2007 11 09, 22:18)
Prisimenu, kai tėtė kovo 8-osios proga visada mamai dovanodavo tulpes ir kojines (tada dar pėdkelnių nebuvo-moterys nešiojo kojines su korsetu).

Visada žinodavom ką tėtė padovanos mamai kovo 8 proga  lotuliukas.gif

O kai aš gimiau gruodžio 15 d. buvo nežmoniškai šalta. Ir kur tais tarybiniais laikais tokiu metu gausi gėlių. Tai tėtė mamai į ligoninę atnešė plastmasinių rožių  lotuliukas.gif . Juokinga dabar, bet smagu prisiminti  . O jis sako, kad net nepastebėjo, kad jos plastmasinės buvo. Juk netas tada buvo svarbiausia  wub.gif

tai matyt gerai alc.gif atsvente vaiko gimima,kad net nepastebejo,kad geles plastmasines, lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Prata Vetra @ 2008 01 06, 11:25)
Tokiu atveju galėtų patylėti  schmoll.gif Prisimenu, man krikštamotė atvežė tokį didelį pliušinį šunį. O krikštasmotės duktė pasakė, kad čia jos broliui per krikštynas buvo padovanotas. Nejauku buvo. Tarsi nuo vaiko atėmė ir man padovanojo.


drinks_cheers.gif bet jeigu nežinai, kad perdovanota, tai ir galvos neskauda, nes nežinai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 01 06, 12:43)
Nelabai suprantu,kuo detas slidinejimas ir dovanas(nebent svetimu pinigu

Nepyk,bet tiesiog žinau ka sakau. mirksiukas.gif Bet mes turim kita krikšto mama,kurios apkabinimas yra verta milijono,nes jis tikras,šiltas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 07 sausio 2008 - 10:27
QUOTE(leliuga @ 2007 10 17, 10:42)
Man labai juokinga kai prisimenu,kai kas pasakoja,kaip pries kokius 8 metus per vestuves dovanodavo pradine imoka uz ''ZEPTER" puodus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o jei seima ateitije netures tiek pinigu, kad toliau apsimoketu blink.gif  blink.gif  doh.gif  doh.gif


Mums taip ir buvo lotuliukas.gif , buvo imoketa 400 lt, o reikejo dar sumoketi 2800. Pinigu butu uzteke, bet vyras pasake, kad uz du puodus ir keptuve jis tiek nemokes. Likom ir be 400 lt ir be puodu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 01 06, 09:34)
mb per kalėdas nuo savo mam gavo wc oro gaiviklį 
lotuliukas.gif lotuliukas.gif išradinga moteriškė thumbup.gif

Aš manau, kad nevykusi dovana, tai kai negauni jokios dovanos ax.gif juk netgi įklotų gavus, svarbiausia dėmesys 4u.gif vadinasi apie tave galvojo biggrin.gif nepamiršo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2008 01 17, 12:18)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  išradinga moteriškė  thumbup.gif

Aš manau, kad nevykusi dovana, tai kai negauni jokios dovanos  ax.gif  juk netgi įklotų gavus, svarbiausia dėmesys  4u.gif  vadinasi apie tave galvojo  biggrin.gif  nepamiršo  4u.gif


Patikėk, tikrai ne visada geriau 4u.gif Prisimenu, kai buvau panelė (16m ar vyresnė), teta atėjo po Naujųjų metų aplankyti močiutės ir man kartu padovanojo tokią pigią lėlytę. Likau nesupratusi. Dovanoti ji nieko nebuvo įpareigota. Apskritai buvo toks jausmas, kad atnešė jai nereikalingą daiktą ir padovanojo.
Atsakyti
Paskutiniu metu ir mes nevykusias dovanas pradėjom gauti.. Gerai kad tik iš vieno asmens.. smile.gif mūsų su mb draugai t.y. porelė o tiksliau mergina nujaučiu kad tas dovanėles išrenka.. Musu 3 metų draugystės proga gavom knygą intymioji knyga moterims rolleyes.gif Kas yra mėnesinės, kaip taisyklingai tamponą įsidėti, arba kas yra seksas biggrin.gif Nu be žodžiu imta tai kas po ranka papuolė. Mes jiems kamasutrą padovanojom, gal bent šiokiostokios naudos bus biggrin.gif O per mb gimtadienį jam padovanojo du arbatos puodukus tokius dviejų dalių.. Nei mes tos arbatos mėgėjai nei ką, neužsiiminėjam jokiais arbatos gėrimo ritualais,tuolabiau jis, o dovana tai jam asmeniškai rolleyes.gif Dar kažkada paklausė ar naudojamės, ai sakau nelabai laiko buvo .. smile.gif
Atsakyti
oj prisijuokiau aš iš tokių dovanotojų thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gaila aš kažko "originalaus" nesu gavus hihihi.gif
Atsakyti