Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

aš tai sakiau jau kuo kuo bet vėlimu niekad gyvenime neužsiimsiu schmoll.gif ale kaip sako nespjauk į šulinį lotuliukas.gif
burbuliukai nesigauna man gražūs.. tai vakar pabandžiau tapočkus ant durniaus nuvelt.... nu kažkas gavos blush2.gif ale kaip pirmi tai man jie siaubingai gražūs blush2.gif
tai jaučiu daba pagaus azartas bandyt bandyt bandyt.... reiks ieškot spalvotos vilnelės, nes turiu tik baltos....
viršų galvojau nukirpt tiesiai ale žiūrėjau žiūrėjau kad man toks netaiyklingas daug mieliau atrodo blush2.gif
user posted image
dekoras nusimato kai bus laiko ir įkvėpimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 11 04, 08:48)
aš tai sakiau jau kuo kuo bet vėlimu niekad gyvenime neužsiimsiu  schmoll.gif  ale kaip sako nespjauk į šulinį  lotuliukas.gif

girdėjau biggrin.gif biggrin.gif ,
Atsakyti
Ir aš nusprendžiau parodyti kokias tapkutes nuvėliau mergaitei

user posted image
Atsakyti
Super kaip gražu..... wub.gif
Kada nors ir aš velsiu biggrin.gif Kadanors...


o va toks klausimėlis dėl šlepečių.... ar nebūna gaila jas paskui namie trinti? ax.gif Vaikiukiški batukai tai jaučiu kaip ir nesusidėvi taip labai, o bet va kaip ten su suaugusiųjų šliurėm?
Atsakyti
Ir mano pirmos šliurės

user posted image
Atsakyti

Laba diena mergiukai,

pakereta jusu darbeliu wub.gif wub.gif wub.gif fantastika wub.gif

Pries dvi dienas pradejau bandyti veltini, bet foto neina ideti jusu teismui ax.gif




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elephant: 08 lapkričio 2007 - 09:13
Niu va bandau ikelti blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Auskarai isejo gerai, o baciuku klaidas jau matau, man labai idomu kaip darot ispiriamus tapkiukus. Cia dariau juos plonus, nenorejau daug vilnos sugadinti, jei kartais nepavyks. O dar norejau paklausti is kokios vilnos geriausia tapkiukus daryti. Aciu labai labai uz komentarus ir kritika (jos labai laukiu, ji ir prakta pades pasiekti norimo rezultato)

Atsakyti
labai super auskariukai atrodo... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tranquility @ 2007 11 08, 14:08)
labai super auskariukai atrodo...  wub.gif

Aciu tau blush2.gif
Atsakyti
labas, mergaites. kas veliat batukus, tapkiukus ir kitoki apava, turiu patarima - nuvelus ir isplovus galima formuoti taip: paimat batelius (pvz. vasarinius), ikisat i celofanini maiseli, kisat i nuvelta apaveli ir glostot, glostot... smile.gif pati taip darau ir nieko, gaunasi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vytrulia @ 2007 11 10, 12:47)
labas, mergaites. kas veliat batukus, tapkiukus ir kitoki apava, turiu patarima - nuvelus ir isplovus galima formuoti taip: paimat batelius (pvz. vasarinius), ikisat i celofanini maiseli, kisat i nuvelta apaveli ir glostot, glostot... smile.gif  pati taip darau ir nieko, gaunasi... blush2.gif

lotuliukas.gif aciu uz patarima, bet ne naujiena... as dar geresni turiu tada,- uzmauni veliamas tapkes ant tu guminiu bateliu (kur i jura brist), arba ant guminiu batu ir veli ishsishiepus,- jokio vargo, jokiu maisheliu mirksiukas.gif
Atsakyti
nu dviracio gal ir neisradau, bet formu ivairove didesne... smile.gif na priklausomai, kiek batu turi biggrin.gif
Atsakyti