Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Labas 4u.gif

noriu paklausti, kaip jums taip graziai gaunasi uzbaigti batukus? blush2.gif as pirma karta nuveliau batukus pagal kazkurios mamytes pamokeles, bet man gavosi tokie pasisiause ir perkirptos vietos nelygios unsure.gif busiu dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2007 10 28, 18:33)
Labas  4u.gif

noriu paklausti, kaip jums taip graziai gaunasi uzbaigti batukus?  blush2.gif as pirma karta nuveliau batukus pagal kazkurios mamytes pamokeles, bet man gavosi tokie pasisiause ir perkirptos vietos nelygios  unsure.gif busiu dekinga uz pagalba  4u.gif


perkirptas vietas galima pacioj pabaigoj lygiai apkirpt ir kiek patrint , kad uzhsiveltu. ash visada taip darau. O pasishiaushimas tai priklauso nuo vilnos rushies..ir kiek nuo suvelimo 'kietumo'. Jei labai nepatinka, galima nuskust skustuvu paprasciausiai.
O siaip tai kuo daugiau praktikos,- tuo grazhesnes shlepetes mirksiukas.gif
erikanas,- thumbup.gif labai grazhios man...kaip ish pasakos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 10 28, 06:47)
perkirptas vietas galima pacioj pabaigoj lygiai apkirpt ir kiek patrint , kad uzhsiveltu. ash visada taip darau. O pasishiaushimas tai priklauso nuo vilnos rushies..ir kiek nuo suvelimo 'kietumo'. Jei labai nepatinka, galima nuskust skustuvu paprasciausiai.
O siaip tai kuo daugiau praktikos,- tuo grazhesnes shlepetes  mirksiukas.gif
erikanas,- thumbup.gif  labai grazhios man...kaip ish pasakos biggrin.gif



aciu 4u.gif Tavo veltos tapkutes nerealios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o man va taip pirmas kartas gavosi unsure.gif

user posted image


Atsakyti
Uups aciu wink.gif dariau mazajai krikstynoms, bet gaiausiai prie viso stiliaus nebetiko. Tad šiuo metu jau maži... Jei kas norėtų - galėčiau tiesiog padovanoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2007 10 28, 19:08)
o man va taip pirmas kartas gavosi  unsure.gif


suvelt smarkiau reiketu,- nedavelta..o siaip tai puikiai.
Cia karshinys tikriausiai ?
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 10 28, 23:50)
suvelt smarkiau reiketu,- nedavelta..o siaip tai puikiai.
Cia karshinys tikriausiai ?


gali buti, kad nedavelta blush2.gif kad as nzn, kiek laiko reikia velti g.gif kociojau kociojau bambukiny kilimelyje, bet turbut reikia visa muila iskociot rolleyes.gif o vilna tai nzn kokia blush2.gif radau siuvimo reikmenu parduotuveje, jau paruosta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2007 10 29, 17:40)
gali buti, kad nedavelta  blush2.gif kad as nzn, kiek laiko reikia velti  g.gif kociojau kociojau bambukiny kilimelyje, bet turbut reikia visa muila iskociot  rolleyes.gif  o vilna tai nzn kokia  blush2.gif radau siuvimo reikmenu parduotuveje, jau paruosta  blush2.gif


Žinau šitą vilną, ji nelabai gerai susivelia, bet dar pabandyk pavelti.O velti reikia, kol pajusi, kad gaunasi lyg vientisa medžiaga (net nežinau, kaip geriau paaiškinti), nesijaus sluoksniai

sėkmės
Atsakyti
aš dar vienas šlepetes sugadinau bigsmile.gif kuriam laikui jaučiu reik sustot wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 10 30, 17:11)
aš dar vienas šlepetes sugadinau bigsmile.gif kuriam laikui jaučiu reik sustot wacko.gif

ka dabar pridirbai?

siaip, svarbiausia su vilna, man rodos, reik neskubet... g.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 10 30, 20:27)
ka dabar pridirbai?

siaip, svarbiausia su vilna, man rodos, reik neskubet... g.gif

manau,kad paskubu blush2.gif
nuraminsiu nervus pirmiausia o tada bandysiu vėl biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Man juokinga , tai jog mano gyvenimas rodo jog reik man sau nusivelti slepetes, nes per pora menesiu plyso ketverios pirktines.Juokinga tai kad nusiperku jau tokias neblogas atrodo, o po savaites jos jau tik siukslinei tinkamos ax.gif .Bet as dar laikausi ir teisinuosi tuo, kad neturiu latekso, o bus slidu ir tt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti