Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

keli nauji mano
user posted image
ir
user posted image
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 12 07, 21:19)
keli nauji mano

Grazu 4u.gif
Rudi labai dailus wub.gif
Atsakyti
Kokie gražūs man tie daugiasluoksniai wub.gif seniai žaviuosi.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 12 01, 19:05)
lateksas, bet čia labai didelis kiekis.
mažesniais būna nebent Klaipėdos veltinio namuose. Vilniuje iš vis neturi.

O funkcijos tai tokios ir yra - kad neslystų ir ne taip greit nuplyštų.

o kam pirkti lateksa toki ir brangus ir nerandat... Isduosiu paslapti man labai gerai su silikonu ( tuo kur statybuose naudoja ) ir prikimba gerai ir laikosi thumbup.gif as taskiukais padarau viena pire kito ir tas pats kas lateksas, tik kaina gal koki 10 kartu pigesne , ir pirkti jo visus yra visose statybiniu prekiu parduotuvese smile.gif
Atsakyti
Gal to silikono visokio būna, bet aš kažkokiu bandžiau nutepti taip taškiukais pačias pirmas šlepetes, tai po kokios savaitės visi nubyrėjo. Silikonas buvo pirmtas Jyske, tai gal koks prastas, gal būna ir geresnių.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 12 08, 16:54)
Gal to silikono visokio būna, bet aš kažkokiu bandžiau nutepti taip taškiukais pačias pirmas šlepetes, tai po kokios savaitės visi nubyrėjo.  Silikonas buvo pirmtas Jyske, tai gal koks prastas, gal būna ir geresnių.


as uztepiau is tos dedels tutes biggrin.gif bet tai gali paimti ir dar karta aptaskoti :0 arba didesniais taskiukais reikia taskuoti, o tu galvoji tas nenubyra, manau ir tas spec. nubyra, aisku riekia klausti zinoviu kurios tai isbande smile.gif

nu prisiveliau batuku, pusei gyvenimo, eisiu dabar link kepuriu smile.gif kada ikelsiu pasimaivyti pas jus smile.gif dabar dar pirstines reikia draugei gimtadieniui nuvelti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(uups @ 2008 11 26, 16:01)
ale kaip nuoga i dilgeles doh.gif  nugi ishsivirk puoda arbatos, atsisesk, paskaityk ka google rasho apie skirtingu rushiu vilnas...ir supermamoj daug prirashyta...negi dabar perrashines tau zmones? g.gif
yra ir lietuviska knyga apie veltini...dar geriau,- ramiai atsisedus paskaitysi,- mazhiau klaidu darysi, mazhiau vilnos prigadinsi...ir paciai maloniau bus kai zinosi ka darai, o ne sausai velsi  unsure.gif

tongue.gif atsimeni pradzioje nu vo pries geras 2 savaites apie vilna galejau pasakyti NIEKO lotuliukas.gif o dabar vis del to turiu supratima apie vilna vis del to as tada veliau is pacios brangiausios vilnos su sintetika, ji tokia blizgi, ar susilku ( tiksliai nezinau ) o dbar veliu is karsinio, labai gerai gaunasi tiesiog puikiai smile.gif
Atsakyti
user posted image
[/quote]

Man šiti tokie mieli wub.gif Atrodo kaip mėlyni bačiukai būtų įdėti į rudus.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(imr @ 2008 12 08, 12:41)
o kam pirkti lateksa toki ir brangus  ir nerandat... Isduosiu paslapti man labai gerai su silikonu ( tuo kur statybuose naudoja ) ir prikimba gerai ir laikosi  thumbup.gif  as taskiukais padarau viena pire kito ir tas pats kas lateksas, tik kaina gal koki 10 kartu pigesne , ir pirkti jo visus yra visose statybiniu prekiu parduotuvese smile.gif


QUOTE(Kerpena @ 2008 12 08, 14:54)
Gal to silikono visokio būna, bet aš kažkokiu bandžiau nutepti taip taškiukais pačias pirmas šlepetes, tai po kokios savaitės visi nubyrėjo.  Silikonas buvo pirmtas Jyske, tai gal koks prastas, gal būna ir geresnių.

aj, kam dvirati isradinet, patikekite manimi, slepeciu padus geriausia dengti lateksu, padai maziau devisi, lateksas sulaiko dregme + padai pasidaro neslidus.
del kainos, na nesutinku, kad labai jau tas lateksas brangus, paskutini karta pirkau 1 l rugsejo menesi is Vilkes, gaminu slepetes tikrai dideliais kiekiais, bet to litro dar neuzbaigiau... tai ar brangu? ir uztepti labai nesunku, uzpilu siek tiek latekso ant pado ir peiliu lyg grietine plonu sluoksniu ant batono uztepu, uztrunku tik keleta minuciu.

Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 11 29, 10:55)
nugi kaip ir koja, nu...ishtrauki ir tiek. Beje, beveik niekada skalbyklej nebeveliu...vien rankom geriau gaunasi.

nu ka as tau sakiau? doh.gif lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 12 08, 19:27)
aj, kam dvirati isradinet, patikekite manimi, slepeciu padus geriausia dengti lateksu, padai maziau devisi, lateksas sulaiko dregme + padai pasidaro neslidus.
del kainos, na nesutinku, kad labai jau tas lateksas brangus, paskutini karta pirkau 1 l rugsejo menesi is Vilkes, gaminu slepetes tikrai dideliais kiekiais, bet to litro dar neuzbaigiau... tai ar brangu? ir uztepti labai nesunku, uzpilu siek tiek latekso ant pado ir peiliu lyg grietine plonu sluoksniu ant batono uztepu, uztrunku tik keleta minuciu.



O ar tas lateksas nenusilupa? mano vaikams, tai pirmiau lateksas pradėjo lupinėtis, nei šlepetės plyšti?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti