Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Upps jau koks tapkuciu grozis thumbup.gif wub.gif Net pati uzsimaniau tokias pasidaryt blush2.gif labai grazios spalvos ir patiko uzsegimas su sagute ant kulniuko mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
jetau kokie cia groziai swoon.gif tikrai net silpna darosi... man cia su kokiu darbeliu tik po lapais sleptis... mano pirmas blynas blush2.gif tepukai dukrytei...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 10 spalio 2007 - 22:44
Margareta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nesakyk nesakyk
labai grzuciai smile.gif
niekada nepasakyciau,kad darei pirma karta... bigsmile.gif
Atsakyti
wink.gif aš taip pat bandžiau daryti: pirmieji gavosi kur kas mažesni, nei reikėjo blush2.gif antrieji (galima mano nuorodoje rasti) - irgi dar ne visiskai... na reikes reikes dar bandyti verysad.gif
Atsakyti
Na visos šlepsės fainos, bet jau Napo - superinės thumbup.gif Ta idėja-paaukštint pakulnę-originalu!!! Aš tokių nenešiočiau,nes nemėgstu paaukštintų, bet tiems,kas mėgsta-idealu thumbup.gif

Uups-iko šlepetės -labai dailios, tokios tvirtos atrodo, patogios, skoningos, žaismingos, vienu žodžiu-jėgiškos thumbup.gif

Margareta - faini tepukai, tik atrodo,kad trūksta vėlimo,tai lyg pasiraukšlėję vietomis, bet juk antri/treti-bus tik geresni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 10 27, 15:54)
Na visos šlepsės fainos, bet jau Napo - superinės  thumbup.gif Ta idėja-paaukštint pakulnę-originalu!!! Aš tokių nenešiočiau,nes nemėgstu paaukštintų, bet tiems,kas mėgsta-idealu  thumbup.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
aciu uz pagyras smile.gif
Napo thumbup.gif superines shlepetes...
esu macius megztu-veltu shlepkiu su paaukstinimu. Noretusi ir man kaipnors 'ivelt' paauskhtinima, kad siut nereiktu, ba labai nemegstu lotuliukas.gif
pasirodysiu dar, kad jau atejau ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 27 spalio 2007 - 23:42
laaaaaaaaaaaaaaaabai gražios tapkytės ir aš norėčiau taip išmokti 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 10 28, 00:41)
aciu uz pagyras  smile.gif
Napo thumbup.gif  superines shlepetes...
esu macius megztu-veltu shlepkiu su paaukstinimu. Noretusi ir man kaipnors 'ivelt' paauskhtinima, kad siut nereiktu, ba labai nemegstu lotuliukas.gif
pasirodysiu dar, kad jau atejau ax.gif
user posted image
user posted image


forma thumbup.gif ir dekoras nerealiai tiksliai tos gelytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 10 28, 00:41)
pasirodysiu dar, kad jau atejau ax.gif


grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
laba diena! vienas is bandymu... 4u.gif
user posted image
Atsakyti
žiūriu aš čia į tas jūsų nuostabias šlepetes ir galvoju,ar jūs jas dėl grožio darote,ar paskui dėvite,man tai būtų gaila.sėkmės visoms kūryboje,tikiuosi kada nors prie jūsų prisijungti biggrin.gif
Atsakyti