Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Ačiū 4u.gif O tą tinklelį dėti kaip? prieš veliant visą tą tapkute apvynioti aplink?
Atsakyti
QUOTE(Sandra_SM @ 2008 11 11, 12:26)
Ačiū  4u.gif  O tą tinklelį dėti kaip? prieš veliant visą tą tapkute apvynioti aplink?

Vieną pasikloji po apačia, kitą ant viršaus.
Apsiveli kraštus, paskiau vidurį.
Laikas nuo laiko nuiimi užuolaidėlę, kad neprisiveltų.
Jei pavėlus viduri, vėl darosi raukšlėties ties kraštais, vėl kartoji tą patį.
Ir veli bambuke su užuolaidėlėm.
Galiausia galima jas nuiimti. Ir velti babukinėj be užuolaidėliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 11 lapkričio 2008 - 21:02
Esu labai dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif einu bandyti, gal antras kartas neapgaus..
Atsakyti
stai ir mano tapkytes rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Nuostabus darbeliai. Ir as labai noreciau ismokti. Gal atsirastu mamyte Klaipedoje, kuri galetu pamokyti velti tapkytes. Zinoma uz atlygi smile.gif
Atsakyti
Gražus tapukai ir su bumbulyčiais dar wub.gif
na o aš dar neprisiruošiu pabandyti tapukus kokius nuvelti blush2.gif










http://public.fotki....grite/dekupaas/
Atsakyti
Sveikos ,norėčiau ir aš pasigirti savo pirmomis pirštinėmis ax.gif
user posted image
o vat su šlepetėmis tai ne taip gerai ,viena gavosi truputi didesnė ,nors dariau ant to pačio šablono schmoll.gif ,
user posted image
user posted image
gal kas patars, kodėl taip nutiko g.gif
Atsakyti
LABA VAKRA velejos wub.gif 4u.gif
Na ka ir as prie jusu prisistatau, pradejau velti hmmm pries 4 dienas lotuliukas.gif ir iskarto maximaliai sudetnga dalyka t.y. pirstines ... kurios zinoma nuostabiai nesigavo verysad.gif zodziu, siadniena pas jus prisistatau tam kad veliau bendrautumem , siandiena dar karta pabandysiu pirstines velti, nu jei nesigaus tai ... manau daugiau nieko gyvenime ir nebevelsiu ... O taip man patinka tas procesas nu negaliu wub.gif jei gausis tai ryt ateisiu su foto pasimaivyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(QWERTI @ 2008 11 25, 20:03)

gal kas patars, kodėl taip nutiko  g.gif


Reikėjo kloti ir velti abi kartu ant dviejų tokių pačių šablonų. Manau dar ir dabar galima didesnę pavelti smarkiai bambukinam kilimėly, gal pavyks suvienodinti.



QWERTI, labai gražios pirštinės. Aš niekaip nesiryžčiau velti pirmų pirštuotų. Neįsivaizduoju, kaip sukloti, kad atskirų pirštų vilna nesusikabintų viena su kita beklojant wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 11 25, 22:08)

QWERTI, labai gražios pirštinės. Aš niekaip nesiryžčiau velti pirmų pirštuotų. Neįsivaizduoju, kaip sukloti, kad atskirų pirštų vilna nesusikabintų viena su kita beklojant wacko.gif


Na tai kad as pamasciau kad man reikai pirstiniu, kokiu kilimeliu ar ten kokiu broskiu man kaip ir nereikai smile.gif o va pirstines... gi ziema uz lango tikrai reikalingos, tai ir dabar va katik nulipau nuo veltu pirstiniu... imeciau praskalbti paziuresiu kas gausis
Papildyta:
Na tai ka as galeciau pasakyti apie savo pirstinaites .... arba veleja prasta arba vilna prasta lotuliukas.gif nes nelabai ikertu kodel jos man gavosi ne tokios plokscios kaip pas visu tapkytes ir kiti drabukai o su pukeliu tokiu kaip butu numegstos is maheriniu siulu g.gif Ir ant skalavimo i centrafuga imeciau ir vistiek man jos liko su tuo pukeliu ... Prasyciau komentaru smile.gif bet siaip is esmes tai visai jau labai prastai tikrai nera, dydis atitinka idialiai, nors ir radau viena skylute ax.gif blush2.gif tarp nykscio ( suklojau blogai ) bet vis teik as sumastysiu kaip jas sutvarkyti kad gaustusi nesiojamos smile.gif
Papildyta:
Gal net dabar ir pagavau savo beda kodel man gavosi su tuo tokiu virstutiniu "pukeliu" suprantu kad vilnos skiriasi ? tiap o kaip jas atskirti, gal kita vilna ji ploksciau susivelia ? O gal as ir labai klystu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 11 26, 07:08)
Reikėjo kloti ir velti abi kartu ant dviejų tokių pačių šablonų. Manau dar ir dabar galima didesnę pavelti smarkiai bambukinam kilimėly, gal pavyks suvienodinti.
QWERTI, labai gražios pirštinės. Aš niekaip nesiryžčiau velti pirmų pirštuotų. Neįsivaizduoju, kaip sukloti, kad atskirų pirštų vilna nesusikabintų viena su kita beklojant wacko.gif

dėkui 4u.gif ,tai kad ant tokio pačio šablono abidvi dariau ax.gif ,tik vieną viena vakarą vėliau, kita antra vakarą rolleyes.gif ,nes tik vakarais turiu laiko pavelti ,o suvienodinti bandžiau net rankas paskaudo tongue.gif ir net su skalbenke bandžiau damušti ax.gif na tikiuosi kad kitos išeis geriau biggrin.gif
o pirštines vėliau pagal šita pamoka thumbup.gif ,ir viskas gavosi iš pirmo karto
http://daivoska.live...779.html#cutid1
Atsakyti
QUOTE(QWERTI @ 2008 11 25, 21:03)
Sveikos ,norėčiau ir aš pasigirti savo pirmomis pirštinėmis  ax.gif

gal kas patars, kodėl taip nutiko  g.gif


pagal tavo foto atrodo, jog viena slepete sutraukta i ilgi, kita i ploti, itarciau, kad ne vinodom kryptim ir sluoksniu skaiciais atitinkamai abi suklojai smile.gif kiek sluoksniu dejai? vienoj gal daugiau horizontaliu sluoksniu, kitoj vertikaliu? arba atitinkama kryptim storiau isklojai. reikia atsiminti, kad vilna traukiasi isilgai plaukeliu ilgio ir daugiau ta kryptimi, kuria kocioji.
o damusti tai galejai ir vienodai, bet ne i skalbianke reikejo det, o ant savo kojyciu ir su karstu vaneniu ir muilu sau masazuotis smile.gif

QUOTE(imr @ 2008 11 26, 01:13)
Na tai kad as pamasciau kad man reikai pirstiniu, kokiu kilimeliu ar ten kokiu broskiu man kaip ir nereikai smile.gif o va pirstines... gi ziema uz lango tikrai reikalingos, tai ir dabar va katik nulipau nuo veltu pirstiniu... imeciau praskalbti paziuresiu kas gausis



pirstuotas pirstines i skalbianke? g.gif rankytem reikia jas velti ir bambukiniu kilimeliu... ir bus lygu ir grazu, ir plaukeliai graziai susivels..
Atsakyti