Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(juperi @ 2008 10 26, 17:49)
Siandien pabaigti tapukai...
user posted image



labai grazu wub.gif
Atsakyti
vat mano pirmas bandymas išgaut kąnors panašaus į tapkiukus. doh.gif

user posted image
Atsakyti
panelytei
user posted image
Atsakyti
Vaje kaip cia pas jus viskas nuostabu thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif

o as laiko toks daiktas, ar nelabai praktiska cia ? cool.gif
Atsakyti
laiko laiko, turiu vienas padovanotas, tai jau antrą šaltąjį sezoną pradėjo ir sveikos dar. tik vat kad man kažkodėl jos pūkus labai renka. ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, norėčiau paklausti, ar kas nors iš jūsų velate tapkutes pagal užsakymą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MotherGaia @ 2008 11 05, 21:18)
Sveikos merginos, norėčiau paklausti, ar kas nors iš jūsų velate tapkutes pagal užsakymą?  4u.gif


Veliančių tikrai yra, tik ieškot reiktų skelbimų lentoj rankdarbių skyrelyje smile.gif
Atsakyti
nu jau visų tapkiukų grožis----nerealus 4u.gif ---visas sveikinu smile.gif---liuks darbeliai..
Atsakyti
vat jums tikri veltiniai http://www.lietuvosr...=...616223&sk=5 nenoretumet ant tokio sablono isbandyt puskilogramini batuka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2008 11 10, 18:53)
vat jums tikri veltiniai http://www.lietuvosr...=...616223&sk=5 nenoretumet ant tokio sablono isbandyt puskilogramini batuka wink.gif

blink.gif ir kur as buvau, ir ka as veikaiu, kad apie tai nieko negirdejau... g.gif ? buciau nuejus paziuret... reiks iki tos moteriskutes nuvaziuot viso labo kokia 10 km... gal pasidalintu patirtim... mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis visoms smile.gif Taigi pagaliau išbandžiau tapkučių vėlimo techniką!!
Ir...man labai labai patiko, pažiūrėkit kaip gavos

user posted image

Manau, kaip pirmas blynas gan neblogai ax.gif ir vėliau bambukiniame kilimėly tik kokias 30min., bet gan gerai viskas susivėlė. Tik kitam kartui reiks vilnos daugiau dėti, nors atrodė, jog dedu tikrai nemažai blush2.gif

Tačiau man labai nepatiko šitoks dalykas

user posted image

Ar matot tą kantelį? kur dugnas su viršutine dalimi susijungia, kodėl jis man iškilęs? taip neturėtų būt, PATARKIT KĄ DARYTI, KAD TAI NEBEPASIKARTOTŲ 4u.gif
Ačiū wub.gif
Atsakyti
Na pabandysiu atsakyti biggrin.gif trumpai-druktai cool.gif be didelių litanijų.
TAI GALIOJA KIEKVIENAM TŪRINIUI DARBUI.
Apvelti dekorą, kraštus, ir visą gaminį itin kruopščiai tik per TINKLELI(užuolaidėlę).
Bet jai vis gi atsirado šitokia kantelė dar galima beveliant išlyginti. Bet šansų lieka 50/50
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 11 lapkričio 2008 - 00:17