Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

user posted image
Atsakyti
Vauuuuu ,kokie tapukai thumbup.gif Kaži kada aš prisiruošiu pabandyti doh.gif Taip norisi ,bet vis bijau sugadinti blush2.gif
Atsakyti
man irgi grazu wub.gif
Atsakyti
Sveikos, darbstuoles.... as cia velime naujoke... nuveliau siandien dvi poras batu. Dukra jau ryt poryt nores nesioti, o is kur to latekso gauti? ir kiek kainuoja? gal jus jau apie tai ir kalbejot, bet per rupescius neturiu laiko visko skaityti...
Atsakyti
QUOTE(molinuke @ 2008 10 21, 22:36)
Sveikos, darbstuoles.... as cia velime naujoke... nuveliau siandien dvi poras batu. Dukra jau ryt poryt nores nesioti, o is kur to latekso gauti? ir kiek kainuoja? gal jus jau apie tai ir kalbejot, bet per rupescius neturiu laiko visko skaityti...

as esu pirkus : www.vilnosfabrikas.lt
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 10 21, 23:41)
as esu pirkus : www.vilnosfabrikas.lt

o kiek teko laukti to latekso? nes kaip suprantu dabar jo nera,jis tik pagal uzsakyma rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 10 21, 20:22)

Juperi labai gražu thumbup.gif (kur tiek tapkučių atsikratai? biggrin.gif )- o tie raštai įvelta vilmnelė su adata?

Opapa- kaip pirkaas darbelis tikrai super thumbup.gif - mano pirmas taip neatrodė bet dabar tampau po namus.

Atsakyti
Gute*, taip adatele isbadyta...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 10 21, 22:55)
o kiek teko laukti to latekso? nes kaip suprantu dabar jo nera,jis tik pagal uzsakyma rolleyes.gif


Aš užsisakius laukiau apie dvi savaites, bet dabar prieš pora dienų gavau, tai gal jau turi. Šiaip, kaip jau pranešė, kad gavo, pervedžiau pinigus penktadienį, gavau pirmadienį.
Atsakyti
na, merginos, apziurejau as cia jusu darbelius - nerealus visi good.gif as dar visai pradinuke (gal net parengiamuke biggrin.gif ) sioj srity blush2.gif labai noreciau ismokti ir per kaledas artimuosius nudziuginti slepetemis.
Atsakyti
Tema tai tikrai nereali thumbup.gif . Žiūrėjau žiūrėjau, ėmiau ir užsirašiau lapkričio mėn. į šlepečių vėlimo kursus tongue.gif Ot jau žinau, ką artimiesiems dovanosiu per kalėdas lotuliukas.gif Reiks tik laiko kažkaip atrasti mirksiukas.gif
Atsakyti
Siandien pabaigti tapukai...
user posted image
Atsakyti