Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(uups @ 2008 09 29, 15:03)
hehe...pristatau naujausia modeli,- tapochkos kedems  lotuliukas.gif
jiokauju...shiukshliadezhe tvarkaus...nors kokioms kaledoms gal ir nieko kedes nykshtuko batais apaut lotuliukas.gif

nu bet idėja tai ureal bigsmile.gif pvaz jei kėdžių kojos braižo tai kam klijuot paminkštinimus jei galima batukus uždėt bigsmile.gif

permečiau akim temą biggrin.gif o man visai dzin kad mano tapkės prieš pročių atrodo juokingai tongue.gif jos ir yra profės kad geras veltų.. o manau pradėjo irgi nuo kažko ax.gif ir dar žiūrau kad mano tokios plonytės atrodo g.gif na padui tai pora sluoksnių daugiau dėjau nei viršui.. ai bet sueis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 10 11, 22:30)

dabar tik reik kažkur nedidelį kiekį latekso gaut  unsure.gif  gal patarsit kur... ax.gif



Su tuo lateksu tai viena bėda. Man kažkada iš Klaipėdos, iš Veltinio namų parvežė 200 ml. Bet Vilniuje Veltinio namuose neturi ir sakė nežino ar kada turės. Bandžiau užsisakyti iš Vilnos Fabriko, bet ten tik 500 ml mažiausiai ir to neturi šiuo metu, lyg ir žada gauti po 2 savaičių.

Gal tikrai kas žino dar kokių vietų, kur būna to latekso?
Atsakyti
tapuliai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 10 15, 17:47)

gražūs bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Kaip sparčia tobulėji, šitie paskutinai tai visai tobuli, sakyčiau. thumbup.gif

O kai darai tokias bu užkulnio, tai daugiau reikia iškirpti, nei tokias kaip batukai, ar čia tik nuo formavimo priklauso. Įsivaizduoju, kad reikia kirpti arčiau kulno.

Aš irgi pasirodysiu vieną iš savo bandymų.
Batukai metų vaikui, baisia sunku tokius formuoti pabaigoje, nes ranka nelenda į vidų.user posted image
Atsakyti
atlesiskit man neimanelei, 4u.gif bet kaip jus veliat tas tapkes ispiriamas, kur be auliuku..kaip pasarosios daromos zinau.. ax.gif
Atsakyti
Kerpena, taip- nukerpu daugiau uzkulnio ... si kart palikau sioki toki uzkulniuka-kantuka, o vienas buvau dariusi visiskai be nieko-labai smagiai nesiojasi thumbup.gif

esu ir as 8 men. lialiukei batukus velus- visai smagus gavosi wink.gif
Atsakyti
aj,pasirodysiu ir as su savo pirmom tapkem.....nu tiksliau apskritai pirmu velimu blush2.gif
user posted image

broko nemazai,bet nu ismoksiu gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 10 20, 20:47)
aj,pasirodysiu ir as su savo pirmom tapkem.....nu tiksliau apskritai pirmu velimu blush2.gif
user posted image

broko nemazai,bet nu ismoksiu gal biggrin.gif

nu nesu as cia kokia eksperte doh.gif bet kaip pirmas darbas- tai LABAI geras thumbup.gif o dekoras- tai kas ten ?
Atsakyti
sagute fimine mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek fainiu tapkiuku cia pas jus wub.gif
Atsakyti