Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(g00te @ 2008 09 29, 16:53)
as 50/50% veliu rankomis ir bambuku (kai jau visai verdanti vandeni pilu)
jo, rankytes sumedejo, nebejautrios nei velimui, nei ukiniam/zaliam muilui(p.s. pabandziau vietoj ukinio glicerinin APTA irgi neblogai), nei karstam vandeniui. Tik kartais po ilgesnio nevelimo nuo zalio muilo paserpetoja tarpupirsciai arba kai labai labai daug veliu nemalonu plaut indus arba isimineti rubus is skalbiankes.
O nebandei pvz. taukmedzio sviestu rankas tepti? as perku is l'occitano kremus su taukmedziu, kvapas  thumbup.gif  o ir rankos svelnios, beja, kazhkuri is veleju, ar tai Ieva ar tai Daiva rekomendavo taukmedzio sviesto plyteles lyg is "skonis ir kvapas"parduotuviu? nebepamenu... mol pigiau nei is l'occitano, o efektas tas pats.. Priminkit, merginos.
Beja, dabar labai labai rankas saugau, kad tik neisipjaut ar pan. Deja, apie manikiurus tenka pamirsti smile.gif

as tai panke, nesijuokit, prisipirkau visko akriliniams nagams, maniskis labai svaigsta del graziu nagu, galvoju prisiauginsiu lotuliukas.gif nera laiko per vaikus ir velimus wink.gif
grazia minti isgirdau: susirask megiama darba ir tu niekada nedirbsi wink.gif Na as ta be zalingu iprociu, kuri neruko, negeria ir nedirba thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(juperi @ 2008 09 29, 15:42)
nu kai jau jusu tapkikes pamatau- tai mane raudonis ismusa... blush2.gif  ale kol jusu darbu nematau- tai man mano tapukai irgi tokie mieli atrodo... lotuliukas.gif

buvau Grybu sventeje- tai maciau tokiu diletantisku priveltu beformiu batuku, kepuriu ir dar visokiu kokiu nesuprantamu daiktu-  doh.gif  aciu dievui, kad dar esu savikritiska ir nesirodau labai viesumoj, bet kaip ten kiti tiek pasitikejimo savimi turi??? doh.gif

nesibrokink, geros tavo slepetes ir puikiai suveltos wink.gif neseniai pradejai velt, tai ka tu nori, as jau trecius metus darbuojuosi... pirmi darbai mano toli grazu iki tavuju doh.gif
o mugese joo... prigamina pusfabrikaciu tongue.gif Ten labai gera pasitikrint savo kokybe wub.gif
Atsakyti
Jusiskiai kaip pelenes vakariniai batukai thumbup.gif , o mano kaip klumpikes mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
saunuoles, merginos! Tiek tapciu privelet! Man irgi norisi visokiu sluoksniu-bumbulu ir fakturu isbandyti- ziuresim kas gausis. Goote- as apie krema sakiau- tik ne skony ir kvape, o latviu muilo fabrike- spalvoti kvapai kur prekybcentriuose turi "kioskelius" ir pardavineja burbulus voniai ir spalvotus muilus . va- radau- http://www.stenders....ducts/catalogue
man rodos tai vadinas sviestas kunui, bet man rodos jo ne tik 4 rusiu yra- as man rods be nieko pirkau...


Atsakyti
Labas vakaras noreciau palkausti kaip jūs idejote savo foto darbus i cia sita skyreli rankdarbių
Atsakyti
QUOTE(brigitaraganele @ 2008 10 05, 20:40)
Labas vakaras noreciau palkausti kaip jūs idejote savo foto darbus i cia sita skyreli rankdarbių


Pasiskaityk čia, viskas aiškiai išdėstyta , sėkmės 4u.gif
Atsakyti
blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Kokie smagūs septynmyliai batukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 10 06, 20:51)

super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi atidariau vėlimo sezoną bigsmile.gif
drauges lelytei kojinytes wub.gif
user posted image
bendradarbei dovana bigsmile.gif
user posted image
ir dar viena dovana, bet blogai su dekoru buvo schmoll.gif , galvoju ar naujas velt, ar pasiuvinėt (taciau su karoliukais nlb praktiškai, o siuvinėt nelabai moku blush2.gif , gal išbadyt kokį ornamentuką ?)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2008 10 09, 10:55)
ir dar viena dovana, bet blogai su dekoru buvo  schmoll.gif , galvoju ar naujas velt, ar pasiuvinėt (taciau su karoliukais nlb praktiškai, o siuvinėt nelabai moku  blush2.gif , gal išbadyt kokį ornamentuką ?)

taigi nebutina siuvinet,- prisiuk kaspineli, ar keleta spalvingu sagu, ar vilnos bumbuliuku 'vyshniu' kokiu ir ishkart pagyves vaizdelis
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 10 09, 10:10)
taigi nebutina siuvinet,- prisiuk kaspineli, ar keleta spalvingu sagu, ar vilnos bumbuliuku 'vyshniu'  kokiu ir ishkart pagyves vaizdelis

Bandysiu 4u.gif , bandziau jau nuveltus bumbuliukus privelt, bet nieko neisejo doh.gif
Atsakyti
menka iš manės velėja.. ale va pradėjo skylės senų tapočkų darytis tai reik naujų.. pažaidžiau šiandien biggrin.gif

pirmos tokios apsvilusios gavos blush2.gif
user posted image

o šitos tai storesnės ir šiaip smagesnės biggrin.gif
user posted image

dabar tik reik kažkur nedidelį kiekį latekso gaut unsure.gif gal patarsit kur... ax.gif
Atsakyti