Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

hehe...pristatau naujausia modeli,- tapochkos kedems lotuliukas.gif
user posted image

jiokauju...shiukshliadezhe tvarkaus...nors kokioms kaledoms gal ir nieko kedes nykshtuko batais apaut lotuliukas.gif
Atsakyti
OI, merginos, na jau kaip pabėrėt, tai nepagailėjot smile.gif
Tokių gražių ir tokių skirtingų šlepečių prisižiūrėjau rolleyes.gif
man visos labai fainuoliškos wub.gif
Tik kaip jas tokias storas pabaigoj vėlimo "damušt" iki galo? Jūs man pasakykit-kokiu būdu tai darot, juk paimt ir velt tarsi skalbiant jau nebeišeina g.gif Per tą storį ir kietumą jau nebesusiima...

Labai gražios visos, labai... wub.gif
Atsakyti
g.gif nu joooo... gal jau as cia nesirodysiu su savo tapukais... doh.gif ir "netersiu profem eterio"
Atsakyti
nereikia tik lia lia, visos kažkada pradėjo ir mokėsi ir klaidu darė ir daro dabar ( nemanu, kad kiekvienas darbas yra pavykes idealiai tongue.gif ) .Taip , kad teršk ir rodykis i sveikata thumbup.gif
Atsakyti
nesamone del eterio tersimo, dekit tokliau, man grazu ziuret, kai zmones tobuleja
4u.gif
QUOTE(ievuschka @ 2008 09 29, 14:07)
Tik kaip jas tokias storas pabaigoj vėlimo "damušt" iki galo? Jūs man pasakykit-kokiu būdu tai darot, juk paimt ir velt tarsi skalbiant jau nebeišeina  g.gif Per tą storį ir kietumą jau nebesusiima...

ieva, as paprastai labai storos nesigauna (pati matei, tikrai ne 5 mm), veliu is sluoksnos, sukloju min. 6 sluoksnius, suveliu iki reikiamo dydzio ir na jos laiko... mano mama kazhkokiu budu metus isnesioja, vyras va jau nuo ziemos nesioja ir laiko..
as tik ispiriamoms dariau padus storus ir kietus, ne tiek del pado ilgaamzishkumo, kiek del svorio ir "konstrukcijos tvirtumo"
o veliau iprastai, gale pilu verdanti vandeni ir kocioju su bambuku. smarkiai kocioju.
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 09 29, 16:19)
nesamone del eterio tersimo, dekit tokliau, man grazu ziuret, kai zmones tobuleja
4u.gif

ieva, as paprastai labai storos nesigauna (pati matei, tikrai ne 5 mm), veliu is sluoksnos, sukloju min. 6 sluoksnius, suveliu iki reikiamo dydzio ir na jos laiko... mano mama kazhkokiu budu metus isnesioja, vyras va jau nuo ziemos nesioja ir laiko..
as tik ispiriamoms dariau padus storus ir kietus, ne tiek del pado ilgaamzishkumo, kiek del svorio ir "konstrukcijos tvirtumo"
o veliau iprastai, gale pilu verdanti vandeni ir kocioju su bambuku. smarkiai kocioju.

nu kai jau jusu tapkikes pamatau- tai mane raudonis ismusa... blush2.gif ale kol jusu darbu nematau- tai man mano tapukai irgi tokie mieli atrodo... lotuliukas.gif

buvau Grybu sventeje- tai maciau tokiu diletantisku priveltu beformiu batuku, kepuriu ir dar visokiu kokiu nesuprantamu daiktu- doh.gif aciu dievui, kad dar esu savikritiska ir nesirodau labai viesumoj, bet kaip ten kiti tiek pasitikejimo savimi turi??? doh.gif
Atsakyti
juperi,- normalus tie tavo tapukai..
dar jei kokiu linksmu- ryshkiu spalvu praveltum, ryshkia saga ar ka prisiutum,- ishvis super atrodytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 09 29, 15:19)
nesamone del eterio tersimo, dekit tokliau, man grazu ziuret, kai zmones tobuleja
4u.gif

ieva, as paprastai labai storos nesigauna (pati matei, tikrai ne 5 mm), veliu is sluoksnos, sukloju min. 6 sluoksnius, suveliu iki reikiamo dydzio ir na jos laiko... mano mama kazhkokiu budu metus isnesioja, vyras va jau nuo ziemos nesioja ir laiko..
as tik ispiriamoms dariau padus storus ir kietus, ne tiek del pado ilgaamzishkumo, kiek del svorio ir "konstrukcijos tvirtumo"
o veliau iprastai, gale pilu verdanti vandeni ir kocioju su bambuku. smarkiai kocioju.

Na va, kiekviena atranda savo velimo buda, slepetems nenaudoju bambuko, viska rankytem, velimo sezono pradzioj nusitrina net oda, po to sumedeja rankos muset, kad dzin joms pasidaro. Tik mano rankos netoleruoja zalio muilo nei pro kur, per nai ilgai tepiau "barchatnyje rucki"
Atsakyti
aciu, uups biggrin.gif
su spalvom man nesigauna- balta vilna man veliasi puikiai, na o spalvota rodos, kad ir nesivelia...kaip koks uzkeikimas.

aurelia, thumbup.gif kaip taip rankom ismucinti ta vilna??? ir pas tave jie tokie glotnus gaunasi...liuks !
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 09 29, 16:30)
su spalvom man nesigauna- balta vilna man veliasi puikiai, na o spalvota rodos, kad ir nesivelia...kaip koks uzkeikimas.


jei ish ABC perki, tai labai galimas daiktas, jog uzhtaikei ant nesivelianchios...buna ten taip unsure.gif ypac ryshkios, shviesios spalvos
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 09 29, 17:36)
jei ish ABC perki, tai labai galimas daiktas, jog uzhtaikei ant nesivelianchios...buna ten taip  unsure.gif ypac ryshkios, shviesios spalvos

o tai ten buna ir spalvotos sluoksnos? doh.gif kaip suprantu-tai ten su spalvota -problemos. Is ten man parveze-baltos ir pilkos- lyg ir nera problemu, veliasi. Visos kazkaip tyli...gal pasakysit kur perkat spalvota?? o tai ir liksiu baltai-pilka sad.gif ir jums busiu neidomi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2008 09 29, 15:54)
po to sumedeja rankos muset, kad dzin joms pasidaro. Tik mano rankos netoleruoja zalio muilo nei pro kur, per nai ilgai tepiau "barchatnyje rucki"

as 50/50% veliu rankomis ir bambuku (kai jau visai verdanti vandeni pilu)
jo, rankytes sumedejo, nebejautrios nei velimui, nei ukiniam/zaliam muilui(p.s. pabandziau vietoj ukinio glicerinin APTA irgi neblogai), nei karstam vandeniui. Tik kartais po ilgesnio nevelimo nuo zalio muilo paserpetoja tarpupirsciai arba kai labai labai daug veliu nemalonu plaut indus arba isimineti rubus is skalbiankes.
O nebandei pvz. taukmedzio sviestu rankas tepti? as perku is l'occitano kremus su taukmedziu, kvapas thumbup.gif o ir rankos svelnios, beja, kazhkuri is veleju, ar tai Ieva ar tai Daiva rekomendavo taukmedzio sviesto plyteles lyg is "skonis ir kvapas"parduotuviu? nebepamenu... mol pigiau nei is l'occitano, o efektas tas pats.. Priminkit, merginos.
Beja, dabar labai labai rankas saugau, kad tik neisipjaut ar pan. Deja, apie manikiurus tenka pamirsti smile.gif
Atsakyti