Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

gerai sakai,Aurelia, reikia "turet" rankas tokiom gelem isvelt doh.gif

kai as ju "neturiu"- tai tik tokius ceverykucius veliu doh.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 28 rugsėjo 2008 - 19:12
O as ziurejau ziurejau kaip MB dukterecios-paauglikes "sventvagishkai" numina mano veltu slepeciu uzkulniu, kol galop sugalvojau kaip nuvelt ispiriamas slepetes tvirtu padu smile.gif
user posted image

user posted image

o cia "2in1" ir "3in1"
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 28 rugsėjo 2008 - 23:43
g00te-na tu duodi doh.gif Joooooo...tikrai.... na iš tikrųjų... labai wub.gif wub.gif wub.gif
O iš ko tas kietas padas, jei ne paslaptis?
Atsakyti
g00te,- 2in 1- fantastishkos thumbup.gif
jauchiu, reik ir man bishki pasirodyt, kad jau taip bigsmile.gif
ispiriamos,- zhiauriai storos,- visas rankas ishsilauzhiau doh.gif :
user posted imageuser posted image

maryjane's:

user posted imageuser posted image

suvarstomos:
user posted imageuser posted image


Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 09 29, 00:05)
g00te-na tu duodi  doh.gif Joooooo...tikrai.... na iš tikrųjų... labai  wub.gif  wub.gif  wub.gif
O iš ko tas kietas padas, jei ne paslaptis?

is vilnos, 8 mm suveltos vilnos... ranku nenusilauziau, bet.. doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(uups @ 2008 09 29, 00:11)
g00te,- 2in 1- fantastishkos  thumbup.gif
jauchiu, reik ir man bishki pasirodyt, kad jau taip bigsmile.gif

man maryjane's: labai liuks, oi ta pilkuma, tik gumiukus gal labiau palei vidu paderinciau, nors ar kojos atrodo gerai (kai vidus nesimato smile.gif )
ir dar labai patinka suvarstomu suvarstymo stilius
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 09 29, 00:18)
man maryjane's: labai liuks, oi ta pilkuma, tik gumiukus gal labiau palei vidu paderinciau, nors ar kojos atrodo gerai (kai vidus nesimato smile.gif )
ir dar labai patinka suvarstomu suvarstymo stilius

del maryjaniu Magic kalta lotuliukas.gif bloga vilna man pakisho (padovanojo, gerai...bet vistiek i dantis zhiuresiu lotuliukas.gif )...nusiplove dazhai, padlos, beveliant...o pilki-juodi gumiukai nykoka butu...skaitau
o suvarstymus tai be jokios sazhines grauzhaties nusiplagijavau nuo savo batu tongue.gif
Atsakyti
q00te, swoon.gif , fantazija be ribų wub.gif
Kaip pardedančioji, vis bandau bent teoriškai įsivaizduoti darbo procesą - čia neįsivaizduoju.

uups, tavo matytos, girtos, ir procesą teoriškai įsivaizduoju, bet irgi labai gražios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 09 29, 01:18)
is vilnos, 8 mm suveltos vilnos... ranku nenusilauziau, bet..  doh.gif  lotuliukas.gif
<...>


8 mm Suveltos vilnos!!!!!!!!! bigsmile.gif Siaubas - tavo rankos gelezines! drinks_cheers.gif
Atsakyti
goote, fysnos slepetes wink.gif dizainas gootishkas man labai patinka wub.gif
upps, labai labai thumbup.gif kokybe ledine bigsmile.gif
Maniskes visada ne plonesnes nei 5 mm
mano paskutines:
user posted image user posted image
Atsakyti
nu va, kiek slepeciu "padave" biggrin.gif Aurelia thumbup.gif
Kerpena, puikiai tave suprantu, vat dabar ziuriu i Aurelios sliopkes ir nesuprantu, kaip ten tos geles padarytos...
QUOTE(uups @ 2008 09 29, 00:22)
del maryjaniu Magic kalta  lotuliukas.gif  bloga vilna man pakisho (padovanojo, gerai...bet vistiek i dantis zhiuresiu lotuliukas.gif )...nusiplove dazhai, padlos, beveliant...o pilki-juodi gumiukai nykoka butu...skaitau
o suvarstymus tai be jokios sazhines grauzhaties nusiplagijavau nuo savo batu  tongue.gif

uups, tau labai pasiseke, kad dazai nusiplove thumbup.gif bent jau man pilka spalva pastaruoju metu labai labai labai thumbup.gif
is paskutiniuju veltu man labiausiai patiko sitos pilkai-oranzines
user posted image
nors kartais ir ryskios spalvos uzveza
user posted image
Atsakyti
visos pasislepusios vele ir nesirode lotuliukas.gif

Aurelia thumbup.gif isivaizduoju, kiek darbelio tokias storas suvelt wacko.gif jau spalvyte avietine wub.gif

goote,mmm...vat tos rryyshkios tai man laabai prie shirdies thumbup.gif nu laaabai biggrin.gif
Atsakyti

Nu jau gūūtės išradingumas ir fantazija be ribų thumbup.gif

O aurelijos šlepkutės su rožytėm wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:

upps tapkutės tokios santūrios bigsmile.gif
Papildyta:
Bandžiau tokio modelio ir aš velt.Per didelę skylę iškirpau doh.gif
Nežinau kada turėsiu ūpo jas taisyt blush2.gif
Atsakyti