Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(juperi @ 2008 09 16, 21:24)
gut*, parodyk savo tapkutes...smile.gif

Labai norėčiau bet fotikas taisykloj, ech... be jo kaip be rankų. Čia va tik mano būsimo leliaus tapkutės user posted image O mano tapkės tai Muko batų formos taip juokauja vyras.

QUOTE(juperi @ 2008 09 18, 19:43)
nejau niekas nebevelia???

Matyt velia- bet arba ne tapkutes, arba jau nieko ypatingo kaip kam atrodo, man tai beveik visos tapcės nerealaus fainumo. Juperi, labai gražios ir originalios taip dailiai vidus ir išorė skirtingų spalvų, priekiai faini. mirksiukas.gif

Kiek jūs tapkutėms naudojate sluoksnių?
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2008 09 19, 04:35)
Labai norėčiau bet fotikas taisykloj, ech... be jo kaip be rankų. Čia va tik mano būsimo leliaus tapkutės user posted image O mano tapkės tai Muko batų formos taip juokauja vyras.
Matyt velia- bet arba ne tapkutes, arba jau nieko ypatingo kaip kam atrodo, man tai beveik visos tapcės nerealaus fainumo. Juperi, labai gražios ir originalios taip dailiai vidus ir išorė skirtingų spalvų, priekiai faini. mirksiukas.gif

Kiek jūs tapkutėms naudojate sluoksnių?

as kloju 6 plonus sluoksnius...ir vis tiek galvoju, kad per mazai... doh.gif
Atsakyti
laba, norejau psidometi ar pirstines is veltinio siltos?,,nes noriu isigyti, bet ar tikrai bus l silta ar tik grazu bigsmile.gif
Atsakyti
tikrai bus silta, ir daug silciau nei su megztom. gali pas Aurelia kreiptis, geras pirstines daro mirksiukas.gif
Atsakyti
pirmi tokie mazuliukai ir lialiukiski tapukai smile.gif

user posted image
Atsakyti
nu labai grazu.... drinks_cheers.gif .....
Atsakyti
Labai,labai gražus. clap_1.gif
Atsakyti
aciu, merginukes ax.gif
Atsakyti
Na ir aš pabandžiau Divos nykštukines šlepkes nuvelt ax.gif

user posted image
Papildyta:


user posted image
Papildyta:

iabai atsiprašau ,bet pirmoji nuotrauka ne į temą.Kažkaip man dažnai dedant 2 nuotraukas iš eilės susideda vienodos g.gif
Atsakyti
111dalia nu panasios i *Divos* stiliuka mirksiukas.gif labai fainos gavosi tongue.gif
Atsakyti
ale ir rankines grozis- kaip taip tiksliai ta gele isvelt? gal ispradziu tik gele issivelt? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 09 28, 16:06)
ale ir rankines grozis- kaip taip tiksliai ta gele isvelt? gal ispradziu tik gele issivelt? doh.gif

nu ne.... cia vat "ranka reik turet" , kad taip vilnele isdeliot wink.gif zavinga bigsmile.gif
Atsakyti