Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Aciu smile.gif Siaip radau info tik tiek, kad ne is avies vilnos veldavo senoveje - aviu neturejo. Is ko - nezinau, as jamsiu siurkscia avele. Del impregnavimo - jeigu labai gerai suveli, tai net ledas tirpsta po kojom nuo silumos, o ir neslampa. reikes pabandyti gal pamirkyti kame nors gabaleli veltinio, paeksperimentuoti smile.gif Man idomu, kokio ilgio jie buvo, bet itariu, cia pagal save daryti reikes....
Atsakyti
as irgi noreciau tokiu batu wub.gif g00te velia kazka panasaus, jos temeles
1-majame puslapiuke maciau mirksiukas.gif ta serija vadinasi 'velykine kiausiniene' atrodo wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 11 16, 20:41)
na kur vilna velimui parduodama, arba internetinese pard.


Sveikos, darbštuolės.

Aš neveliu, tik svečiuose iš nertų batukų temos smile.gif

Mane domina kaip padengti nertų batukų padukus taip, kad neslidinėtų. Mačiau, kad Vilnos fabrike yra pirkti tik po didelę bankę latekso. Bet aš tik noriu vieną kartą pabandyt, ir nežinau, ar man "prilips". Gal kuri norėtų kooperuotis užsakant? Arba parduoti man nebenaudojamo latekso arba parduoti dalį iš didelio butelio?

Lauksiu į AŽ. Nes čia užsukau tik į svečius 4u.gif

Sėkmės jums kūryboje! Tikrai yra be galo gražių darbų thumbup.gif

Beje, gootes man nerodo nuotraukų kažkodėl, gal cenzūra? rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
mano batukai :
http://www.mikoniu.l...vaikiki-batukai
Atsakyti
atgaivinsiu tema, o tai nieks nieko nerodo smile.gif
user posted image

cia perveltos ir padekoruotos "senos" smile.gif

user posted image
Atsakyti
na kiek cia grozybiu privelusios labai grazus darbeliai wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai grazu Juperi. wub.gif pirmosios su lapeliais vaje kokios dailios.

As nuv4liau pirmas savo tapkes, pasidariau tiesa pries tai maketukus. Bet gavosi man jos tip tpo kojai, nnoretusi kiek didesniu ir storesniu- tai didinsiu maketa ir desiu daugiau sluoksniu. Vat.
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2008 09 14, 23:47)
Labai grazu Juperi.  wub.gif pirmosios su lapeliais vaje kokios dailios.

As nuv4liau pirmas savo tapkes, pasidariau tiesa pries tai maketukus. Bet gavosi man jos tip tpo kojai, nnoretusi kiek didesniu ir storesniu- tai didinsiu maketa ir desiu daugiau sluoksniu. Vat.

gut*, parodyk savo tapkutes...smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes,

Ga kas veliat angeliukus, o gal kas zinot kur juos galima butu isigyti ir kiek tai kainuotu?
Pati velti nemoku, net nepradedu, nes manau, kad nuztektu kantrybes tokiam darbui rolleyes.gif
Atsakyti
Ievuschka velia nerealaus grozio angelus. Paziurek sitoj temelej-rasi jos angeliukus ir galesi jai laiskeli parasyti smile.gif
http://www.supermama...;#entry19889059
Atsakyti
nejau niekas nebevelia???
user posted image
Atsakyti
veliam, bet ka chia ta pati per ta pati rodyt irnesakyk.gif
Atsakyti